Poéme EDT X EDP

Bridgett 28.03.11 14:55

Poéme EDT X EDP

Aromačky, máte některá vyzkoušeno, jaký je rozdíl mezi Poéme EDT a EDP?

Já jí dneska odklikla na Elninu a až teď jsem si všimla, že je to EDT, ale chtěla jsem EDP :cry: Tak se teď docela bojím, co mi přijde. A to jsem měla takovou radost.

Reklama

Renama 28.03.11 20:27

Vyzkoušené mám obě varianty. Rozdíl ve vůni jako takový není, ale v intenzitě ano. Toaletka není tak sytá a omamná. Možná kdo se bojí zrovna té siláže bude s toaletkou spokojen a je moc příjemná na jaro. EdP drží jako přibitá, ale zase se to nesmí přehnat s aplikací :D

Bridgett 29.03.11 09:55

RENAMO, díky za radu! To jsem si přesně myslela, že EDT bude jemnější a nebude tak dobře držet.
Bude mi více vyhovovat EDP - nepotřebuji se parfémem polívat, ale ocením když vydrží.

sLenka 29.03.11 10:08

Prosím, dej vědět až dorazí …
Taky mi nedá spát … :oops: :lol: ale zkoušela jsem edp …
 děkuji

Bridgett 29.03.11 13:53

Lenko, já po domluvě s obchodem EDT vracím a už mám objednáno jinde EDP :D

Mám vzoreček a podle toho jak drží je to EDP - na kůži mi ještě žádný parfém tak dlouho nevydržel. Zkusím třicítku a uvidím jak si sedneme :wink:

LuciaG 29.03.11 13:54

Fúú, sa ti uľavilo, však? :lol: A ktorý obchod je taký ústretový a stornoval tvoju objednávku? Elnino?

Bridgett 29.03.11 14:12

Jo to se mi teda ulevilo :lol: Pořád jsem na to musela myslet :roll: Měla jsem úplně zkaženou radost, kdybych se líp podívala!!

Ano, Elnino… napsala jsem jim, že jsem chtěla jinou koncentraci, ale všimla si toho bohužel až po odeslání balíčku… tak prý nemám zásilku vůbec přebírat, ale nechat jí vrátit, že to bude pro mně jednodušší, nebudu muset znova na poštu a platit poštovné :whistle: Solidní jednání toto. Mile mně překvapili :heart:

sLenka 29.03.11 14:14

Děkuji, Bridgett …
taky jsem málem na elninu objednala … Tak se zklidním a budu ještě přemýšlet, jestli je to fakt tak nutný, jak se mi právě zdá … :wink:

Bridgett 29.03.11 15:25

No jo, ukvapený nákupy jsou nejhorší :? Já nad tím teda přemýšlela docela dlouho, tak snad nebudu litovat.

sLenka 29.03.11 18:18

jj.. zkusím někde vyzkoušet, až se dostanu někam do parfumerie … :wink:

moc přeji, abys byla spokojená a vůně se moc líbila

Bridgett 29.03.11 21:41

Díky Lenko :D Pak dám vědět, možná by mohla zítra nebo snad pozítří dorazit… ale nevím jestli budu mít hned na vonění náladu, celá rodina marodíme, není mi moc dobře a nerada bych si vůni hned s tímhle spojila :roll:

Dalia 30.03.11 06:36

K sehnání jsou bez potíží obě verze? :?:

Já ani nevím, kterou jsem kdysi zkoušela ( vzorek byl neoznačen ), ale byla to dost síla, takže bych tipla Edp.

Renama 30.03.11 11:08

K sehnání jsou obě verze, ale EdT jeden čas k mání vůbec nebyla. Proto asi kdo vlastní vzorek má pravděpodobně EdP.

mirka81 06.04.11 17:53

Miluju EDP - neuvěřitelná výdrž :heart: :heart:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist