POLIČKA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninuška7
Nováček 20 příspěvků 15.01.09 09:30
POLIČKA

Docela ráda bych vložila nějaké vůně na svojí „poličku“, ale vůbec mi není jasné jak. A co kam přiřadit :conf: Prosím, ale nesmějte se mi :oops: Předem díky za pomoc a vysvětlení :heart: Nina

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 15.01.09 09:34

V databázi si najdi vůni, kterou chceš přidat. Pak si ji můžeš přidat k sobě na poličku podle toho, jakou verzi máš (parfém, odstřik , miniaturkku nebo vzorek).

P.S: Neexistují hloupé otázky , je hloupé odpovědi :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.01.09 10:36

V databázi je nápověda a tam je všechno popsané, včetně přidávání na poličku. Koukni na to.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ninuška7
Nováček 20 příspěvků 15.01.09 11:55

děkuji vám, už to mám, stačilo kopnout :-) díky

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome HankaS
Učednice 33 příspěvků 23.03.09 16:25
prosím o radu

Jsem zaregistrovaná teprve krátce a ještě jsem nepřišla na to, jak doplňovat poličku apod. Předem děkuju za radu.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 23.03.09 16:37

Nahoře najedeš na databázi,pokud již tam jsi zaregistrovaná,tak se přihlaš,pokud ne tak se zaregistruj i tam,po přihlášení je nahoře zeleně napsaná tvá polička,odstřiky vzorky.v políčku (Nebo vyber značku ze seznamu)najdeš značku kterou hledáš,dáš hledat,tam ti vyjedou všechny vůně této značky a v pravo u nich jsou takové ikonky,parfém,mi­niatůrka,odstřik,vzo­rek.To co z té vůně máš,na to klikneš a už to budeš mít u sebe na poličce.Nevím jestli jsem to teda popsala srozumitelně :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Arome HankaS
Učednice 33 příspěvků 24.03.09 12:57

no perfektně srozumitelně. Děkuju!! :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 24.03.09 13:13

jé, doplňování poličky :o …to Ti závidím, já bych ráda pořád něco přihazovala :lol:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 13.01.11 11:14

Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.

Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Na poličce 30 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 60 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.01.11 11:46

Vůně, které nejsou v databázi, se na poličku přidat nedají.

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 13.01.11 11:50
jerry píše:
Vůně, které nejsou v databázi, se na poličku přidat nedají.

Komu treba napísať - Ade? aby pridali nové vône do databázy? Môžem priložiť aj fotografie.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.01.11 12:00

viewtopic.php?f=21&t=­3764

Tady je na to speciální vlákno - ale pokud začneš číst od nejnovějších příspěvků, tak zjistíš, že k doplnění databáze už dlouho nedošlo :cry:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Venus
Učednice 190 příspěvků 13.01.11 21:25
Jennyz123 píše:
Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Gucci guilty by měla určitě jít vložit. Je zde http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Je potřeba dávat pozor, jak ty názvy píšeš, jestli jsou správně. :wink: Doporučuji hledat v databázi spíš podle názvů značek a pak si tu konkrétní vůni vybrat v seznamu té značky.

Na poličce 5 parfémů 5 miniatur 11 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 15.01.11 11:26
Venus píše:
Jennyz123 píše:
Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Gucci guilty by měla určitě jít vložit. Je zde http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Je potřeba dávat pozor, jak ty názvy píšeš, jestli jsou správně. :wink: Doporučuji hledat v databázi spíš podle názvů značek a pak si tu konkrétní vůni vybrat v seznamu té značky.

Ďakujem. Hľadala som ju pod Gucci Guilty, no nedarilo sa mi ju nájsť. Ale už som ju našla. Dík.

Babs
Nováček 1 příspěvek 25.05.11 09:50

Ráda bych si založila Poličku, ale nefungují mi ta tlačítka v databázi (předpokládám, že ikonky trojúhelníček a čtvereček slouží k tomuto účelu). Registrovat se (do databáze) se mi nedaří - stránka nenalezena. Nápovědu žádnou nevidím. Prosím o polopatickou­ radu:)

Na poličce 8 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist