POLIČKA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ninuška7
Nováček 20 příspěvků 15.01.09 09:30
POLIČKA

Docela ráda bych vložila nějaké vůně na svojí „poličku“, ale vůbec mi není jasné jak. A co kam přiřadit :conf: Prosím, ale nesmějte se mi :oops: Předem díky za pomoc a vysvětlení :heart: Nina

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 15.01.09 09:34

V databázi si najdi vůni, kterou chceš přidat. Pak si ji můžeš přidat k sobě na poličku podle toho, jakou verzi máš (parfém, odstřik , miniaturkku nebo vzorek).

P.S: Neexistují hloupé otázky , je hloupé odpovědi :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.01.09 10:36

V databázi je nápověda a tam je všechno popsané, včetně přidávání na poličku. Koukni na to.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ninuška7
Nováček 20 příspěvků 15.01.09 11:55

děkuji vám, už to mám, stačilo kopnout :-) díky

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome HankaS
Učednice 33 příspěvků 23.03.09 16:25
prosím o radu

Jsem zaregistrovaná teprve krátce a ještě jsem nepřišla na to, jak doplňovat poličku apod. Předem děkuju za radu.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 23.03.09 16:37

Nahoře najedeš na databázi,pokud již tam jsi zaregistrovaná,tak se přihlaš,pokud ne tak se zaregistruj i tam,po přihlášení je nahoře zeleně napsaná tvá polička,odstřiky vzorky.v políčku (Nebo vyber značku ze seznamu)najdeš značku kterou hledáš,dáš hledat,tam ti vyjedou všechny vůně této značky a v pravo u nich jsou takové ikonky,parfém,mi­niatůrka,odstřik,vzo­rek.To co z té vůně máš,na to klikneš a už to budeš mít u sebe na poličce.Nevím jestli jsem to teda popsala srozumitelně :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Arome HankaS
Učednice 33 příspěvků 24.03.09 12:57

no perfektně srozumitelně. Děkuju!! :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 24.03.09 13:13

jé, doplňování poličky :o …to Ti závidím, já bych ráda pořád něco přihazovala :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 13.01.11 11:14

Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.

Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Na poličce 30 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 60 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.01.11 11:46

Vůně, které nejsou v databázi, se na poličku přidat nedají.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 13.01.11 11:50
jerry píše:
Vůně, které nejsou v databázi, se na poličku přidat nedají.

Komu treba napísať - Ade? aby pridali nové vône do databázy? Môžem priložiť aj fotografie.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.01.11 12:00

viewtopic.php?f=21&t=­3764

Tady je na to speciální vlákno - ale pokud začneš číst od nejnovějších příspěvků, tak zjistíš, že k doplnění databáze už dlouho nedošlo :cry:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Venus
Učednice 189 příspěvků 13.01.11 21:25
Jennyz123 píše:
Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Gucci guilty by měla určitě jít vložit. Je zde http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Je potřeba dávat pozor, jak ty názvy píšeš, jestli jsou správně. :wink: Doporučuji hledat v databázi spíš podle názvů značek a pak si tu konkrétní vůni vybrat v seznamu té značky.

Na poličce 6 parfémů 5 miniatur 11 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Jennyz123
Nováček 13 příspěvků 15.01.11 11:26
Venus píše:
Jennyz123 píše:
Ako pridať na poličku vôňu, ktorá nie je v databáze vôní? Nejde mi tam vložiť vône napr. Gucci Guilty, Néonatura od Yves Rocher - sú tam len podobné, ale nie tá čo mám ja , Dream Angels Heavenly Enchanted.Som tu tiež nová, tak sa len zaúčam. Ďakujem

Gucci guilty by měla určitě jít vložit. Je zde http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Je potřeba dávat pozor, jak ty názvy píšeš, jestli jsou správně. :wink: Doporučuji hledat v databázi spíš podle názvů značek a pak si tu konkrétní vůni vybrat v seznamu té značky.

Ďakujem. Hľadala som ju pod Gucci Guilty, no nedarilo sa mi ju nájsť. Ale už som ju našla. Dík.

Babs
Nováček 1 příspěvek 25.05.11 09:50

Ráda bych si založila Poličku, ale nefungují mi ta tlačítka v databázi (předpokládám, že ikonky trojúhelníček a čtvereček slouží k tomuto účelu). Registrovat se (do databáze) se mi nedaří - stránka nenalezena. Nápovědu žádnou nevidím. Prosím o polopatickou­ radu:)

Na poličce 8 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist