Dočasný výpadek Poličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 23.02.08 23:47

Ahojky,
kdyz se chi nekomu podivat do policky (treba zrovna Ade), zobrazi se mi toto hlaseni (prihlasena jsem), jde treba o docasny vypadek, nebo muze byt chyba u me na PC? Zrovna expert bohuzel nejsem:-(

Warning: mysql_fetch_as­soc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /server1/webs/ko­nicky.net/web/a­da/data/polic­ka.php on line 112

~ Vypiš jen miniatury ~ Vypiš jen velká balení ~ Vypiš všechno ~

Počet vůní na poličce: 0
(tato polička patří uživatelce/i: Ada)

Diky…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 00:47

Trefila ses zrovna do chvíle, kdy jsem poličku upravovala a házelo to chyby, teď už by to mělo být v pořádku. Polička se trochu změnila.

A teď se mě zmocňuje šimravý pocit, že se asi někomu obnovily smazané vůně… možná všem… zkontrolujte si to radši :) Každopádně jsem zrušila to škrtání a co se z poličky maže, to se rovnou maže, udělala jsem dobře? Nebo to chcete zpátky?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 24.02.08 07:44
Ada píše:
A teď se mě zmocňuje šimravý pocit, že se asi někomu obnovily smazané vůně… možná všem… zkontrolujte si to radši :) Každopádně jsem zrušila to škrtání a co se z poličky maže, to se rovnou maže, udělala jsem dobře? Nebo to chcete zpátky?

Udělalas móóóc dobře, určitě se nechceme dívat na vůně, kterých jsme se zbavily :) Poličky budou teď krásně uklizené.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.02.08 08:17

To je super!!! Bylo to hrozně nepřehledné - nic nevracej! :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

miranda
Učednice 52 příspěvků 24.02.08 08:51

Tak jsem koukala na poličku a opravdu se smazané vůně obnovily , tak teď mám některé dvakrát . Moje chyba , nepočkala jsem až to bude mít Ada hotové.
Nový způsob je přehlednější a taky se mi víc líbí .

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 09:46

Vidíte, měly jste to říct hned, ať to škrtání dám pryč, už to tam dávno nemuselo bejt ;)

Přestaly teď ovšem fungovat odkazy na poličky a tužebníky, které máte některé v podpisech. Ale vzhledem ke spojení fóra s databází teď bude možné udělat odkazy každému automaticky - jdu to zkusit, tak zatím ty podpisy neřešte…

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.02.08 13:14

Ada:

Ahoj Ado, poličky jsou zase o něco hezčí: děkujeme :)
Mě ještě napadlo, že by třeba mohla být sekce vůně, které jsme měly - něco jako naše osobní parfemová historie - že by ty škrtnuté vůně /případně všechny vůně, které jsme kdy měly, a už nemáme/ byly zvlášť, ale je to jen nápad - nevím, jestli je to technicky dobře proveditelné a jestli nejsem jediná, kdo by o to stál :)

Ještě mám dotaz ke zkušebníku: nefunguje, aspoň mně ne - je také v úpravě a nemám se vzrušovat, nebo je něco špatně u mě? Po připojení vůně do zkušebníku se nic nestane, resp. vrátí mě to zpět do databáze - přidat do zkušebníku nic nejde.
Děkuju za odpověď.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.02.08 14:17
Evax píše:
Ada:Ještě mám dotaz ke zkušebníku: nefunguje, aspoň mně ne - je také v úpravě a nemám se vzrušovat, nebo je něco špatně u mě? Po připojení vůně do zkušebníku se nic nestane, resp. vrátí mě to zpět do databáze - přidat do zkušebníku nic nejde.
Děkuju za odpověď.

Ado, mě to také ukazuje ve zkušebníku janom prvních asi 20 vůni kterí tam už byly, nové vůně se tam nedodavají - může to být tím že je tam málo místa?
Ale opravdu je to ted' skvělé vylepšeno, také jesm pro to aby byla nějaká stranka těch vůně co jsme se už zbavily, je to prostě zajímavý přehled.
 Děkuji

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.02.08 14:45

Je to skvělý, lepší!! :) Vůbec tohle forum je fajn a jsem ráda, že jsem na něj natrefila. Mně zase nejdou přidat vůně do tužebníku.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 24.02.08 14:52

Mě by zajímalo, jestli by nebylo možné aby se vyhledalo kdo má tu kterou konkrétní vůni na poličce, abych třeba mohla zažádat o výměnu vzorku, nebo si prohlédla další vůně tohoto uživatele na poličce a zjistila tak, co se mi bude, případně nebude líbit.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 15:31

EvaX: historie by nebyl takový problém. Pokud by o to byl zájem, tak bych ji taky mohla přidělat.

Zkušebník & tužebník: byla tam chybička, kterou jsem opravila, teď už by to mělo šlapat.

Samantha: kvůli tomu jsem celý ten chaos rozvířila a pustila se do úprav :) Další úpravy budou směřovat právě ke snadnému vyhledávání uživatelů, výměnám vzorků atd.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.02.08 15:52

Nechci vypadat jako nespokojenec,ale nešlo by nějak udělat,aby když nechci,tak nebyla veřejná polička ani tužebník?Já to používala jen pro svoji potřebu,abych měla přehled a teď,když to bylo i přes to,že jsem neměla žádný podpis přístupné,tak jsem vše smazala.Prostě to byla taková moje pracovna,občas jsem tam měla děsný binec,měnila jsem,mazala,při­dávala a brala jsem to,jako takové svoje království,omlouvám se,snad se nikdo neurazí, ale místo věčných papírků jsem měla tady tohle,takový soukromý diář. Vyhovovala mi i ta dobrovolnost,jestli chci nebo nechci mít poličku a ostatní věci veřejné.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.02.08 15:56

Doufám,že se tím nikoho ani ničeho nedotknu,uvědomuju si,co je s tímhle webem práce,Adu obdivuju a moc jí fandím,jen jsem se chtěla zeptat,nemyslím to nijak negativně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.08 18:19

Šlo by to, ale obávám se, že by to pak ztratilo smysl… na to by byl lepší nějaký offline katalogizační program, který bys měla jen u sebe v počítači. Pokud máš obavy, že by někdo škemral vzorky nebo ti vnucoval něco, co najde v tužebníku, tak to má nový systém ošetřený - prostě zadáš, že vzorky neposkytuješ a v tužebníku si necháš všechno s šedými ikonkami.
Já mám v poličkách taky binec a až si tam dám všechny vzorky a miniatury, tak bude ještě horší :)

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 24.02.08 18:45

Skládám velkou pochvalu za změnu poličky, hlavně to mazání vůní co nemám a možnost oddělit vzorky a odstřiky.
A teď mám jeden problém. Jestli jsem pochopila správně, když se přihlásím z databáze, nebo z fora tak stačí jen jednou se přihlásit a dostanu do diskuse i databáze? Tak já se musím pořád přihlašovat dvakrát a ještě mi nejde přidat vůni do zkušebníku. Zatím asi nebudu panikařit a počkám :rolleyes:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist