Politika / tady bude asi rušno.../

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 26.07.08 21:26
Politika / tady bude asi rušno.../

Pro zasmání zařazuji na úvod jeden příspěvek čtenáře HN ke zdravotnické tématice. Když jsem ho četla poprvé, tak jsem se fakt smála. Mimochodem, kdo z nás obdobný zážitek nemá?Tak prosím, zde je:

Rodiči jsem by vychován ke střídmosti, uměřenosti. Nejsem ten typ, co si s každým tyká na potkání, nejse ten typ, kterému je všechno jedno, neprdím, neříhám před cizímu lidmi. Na plovárně neskáču do vody v místě, kde má někdo deku, jako šofér pouštím lidi na přechodu pro chodce atd. Jsem prostě decent. Asi zbytečně ohleduplný a stydlivý. Neumím se chovat rpavicově: Svět patří mi a ostatní mě nezajímáte. Takže nabídky v článku, že s lékárníkem budu probírat své zdravotní obtíže, bohužel nevyužiju. Už tak mám v lékárně problémy vykládat svoje soukromé problémy. Příklad: „Co si přejete?“ „Potřeboval bych něco na hemeroidy.“ Vzadu za váma ve frontě to zahučí. A kde je přesně máte? Nechápavě se díváte na lékarníci a otočíte se dozadu, někdo se dívá do země, někdo se usmívá, někdo vypadá, že by Vám chtěl poradit. Odpovíte nesměle: „No prostě jak hemeroidy bývají“. „No to je mi jasné, odpoví postarší korpulentní lékárnice již se zvýšeným hlasem. "Máte je na povrchu, tedy vyhřezké z řitného otvoru, nebo jsou spíše vnitřní? A krvácí to?“ To už vám buší srdce zděšením a fronta za vámi se evidentně baví. „Asi ty vnitřní, odpovíte nesměe..“ Aha, a jak to víte?" ptá se přísně lékárnice. „Myslím si to“. Jak myslíte, já to potřebuji přesně vědět, protože podle toho vám můžu vydat určitou mast, nebo jiný lék. „Tak díky, já přijdu někdy jindy“, odpovíte spěšně a při odchodu z lékárny vám spadl kámen ze srdce, že jsem byli zachráněni před hlubokým předklonem ve frontě bez předpisu a 55letou lékárníci s gumovými rukavicemi ve vašem…

Díky. Já bych přece jen radši toho doktora. A pokud možno bez sestry… Vím, jsem divný…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 26.07.08 22:18
:wink:
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 11.08.08 21:11
  1. Předsedou vlády je Topolánek, který se neumí dohodnout ani se svou ženou, zatímco před tím tam seděl Paroubek, který se uměl dohodnout s každým (a to i s komunisty a s Marťany)…
  1. Ministrem vnitra je Langer, který všechno co ví, za tepla hnedka vyžvaní novinářům, zatímco předtím tam seděl Bublan, který dodnes ani necekl, o co šlo v akci Mlýn…
  1. Ministrem financí je Tlustý, který byl kdysi u komunistů, zatímco dosud tam seděl Sobotka, který u nich už brzy skončí…
  1. Ministrem zdravotnictví je Julínek, který jako anesteziolog umí uspávat, zatímco dosud tam seděl Rath, kvůli kterému se v noci budila ze sna půlka národa hrůzou, jak to bude s tou lékařskou péčí….
  1. Ministrem kultury je Štěpánek, který přesedlal z divadla na politiku, zatímco dosud tam seděl Jandák, který udělal divadélko i z té politiky…
  1. Ministrem spravedlnosti je Pospíšil, kterého nikdo nezná, zatímco dosud tam seděl Němec, kterého znal každý (dokonce i v Kataru)…
  1. Ministryní zemědělství je veterinářka, zatímco dosud tam seděli její pacienti…

8) Šéfem premiérova kabinetu bude Dalík, který peníze dává, zatímco před ním tam byl Doležel, který peníze bral…

1. Každý z členů vlády sedí na nějakém ministerstvu, zatímco dosud se ve Strakově akademii poflakoval vždycky nějaký ten bezdomovec, kterému se říkalo místopředseda vlá­dy…
  1. Tahle vláda ví, že má časově omezený mandát, zatímco ta předtím si myslela, že bude vládnout věčně…
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist