Polské Allegro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.04.09 12:17
Polské Allegro

Máte někdo zkušenosti s Allegrem?…Mají tam nějaké L'Artisany i Comtoir Sud Pacifique…Guer­lainy.....Moli­nard…Creed…Což na našem Aukru vidím velmi málo…Některé parfémy jsou na Allegru za celkem dobré ceny.Vím,jak je to s Polskem,napančují snad vše…ale u těchto značek to snad ani nemá smysl…pančují hlavně hodně prodávané parfémy.Vím,že přítel na Allegru občas něco nakupuje a vždy to bylo bez problémů,polsky umí dobře a ani nemusí mít registraci…zavolá tam a oni mu to pošlou na hranice ke známému,což je od nás kousek.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 30.04.09 18:44

to je hodně zajímavé. Byl by nějaký odkaz?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.04.09 20:43

www.allegro.pl

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.04.09 20:45

Allegro funguje jako Aukro…ale je daleko daleko větší.....Dá se tam normálně zaregistrovat a přijde Vám registrační kod dopisem…Myslím,že by se tam dalo ledacos ulovit…třeba toto tam mají, ,kolem v přepočtu 1100Kč za 50 ml

IAMmagical
Nováček 12 příspěvků 30.04.09 23:20

Nie je náhodou allegro.pl v podstate aukro.cz.sk, a to heslo a prihlasovacie meno, čo máš na aukre by malo platiť aj na allegro.pl aspoň veľmi dááávno mi to takto vysvetľoval kámoš. Čiže ak si registrovaná na aukre, tak si aj na allegre… no idem pohľadať heslo a meno na aukro a vyskúšam :wink:

No áno, prihlásilo ma na allegro.pl

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 01.05.09 08:41

No vidíš…to jsem vůbec nevěděla!!!Ale je to super..mají to propojené a i to přeloží nějaké údaje,když si dáš třeba „sledovat“ nějakou aukci na Allegru a pak si ji otevřeš v našem Aukru.....

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.05.09 11:47

Já jsem párkrát zkoušela něco hledat, ne zboží - spíš lidi, myslím - a vyhodilo mi to v pár případech pouze polské prodejce.

Nevadilo by mi tam nakupovat, ale problém bude asi s dopravou…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 01.05.09 13:12

prihlasit se tam udaji z aukra jde, ale prihodit uz nikoli - leda by mel prodejce povoleno zasilani do zahranici, nebo to na vasi zadost odblokoval (coz mu vystvetlit JAK je nekdy neprekonatelny problem)

ja si tam ucet uz kdysi radsi udelala kvuli tomu, aspon je to bez problemu a staci se dotazat jen na postovne

parfemy rozhodne kupovat jen ty, co jsou NORMALNE po netovsku drahe, zadne extra vyhodne nabidky

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist