Pomoc...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dsg  11.12.07 00:03

Ahoj :-) Chci Vas poprosit o radu…
Rad bych koupil sve mame nejaky pekny vonavy parfem, toaletni vodu, nebo neco takoveho. Jenze se v tom vubec nevyznam (skoda ze ji nemuzu koupit treba grafickou kartu, nebo procesor:-)) a pokud chci aby to bylo prekvapeni, vzit ji nekam s sebou aby si vybrala sama nemuzu. Nehlede na to, ze ona sama by si nikdy nic tak draheho nekoupila. Je to uz starsi pani prez 50 let a … vlastne nevim co bych mel jeste napsat :-)

Poradte prosim, dik

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

anonymní  11.12.07 07:31
Dsg píše:
Ahoj :-) Chci Vas poprosit o radu…
Rad bych koupil sve mame nejaky pekny vonavy parfem, toaletni vodu, nebo neco takoveho. Jenze se v tom vubec nevyznam (skoda ze ji nemuzu koupit treba grafickou kartu, nebo procesor:-)) a pokud chci aby to bylo prekvapeni, vzit ji nekam s sebou aby si vybrala sama nemuzu. Nehlede na to, ze ona sama by si nikdy nic tak draheho nekoupila. Je to uz starsi pani prez 50 let a … vlastne nevim co bych mel jeste napsat :-)Poradte prosim, dik

Myslím, že Lacoste Pour Femme by ji potěšila a mohla by se líbit.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.12.07 08:39

Dsg, tak aspoň zjisti, jaké parfémy Tvoje maminka nosí?! Koukni do koupelny nebo na toaletní stolek a opiš si to. Já osobně bych zrovna do toho Lacoste nešla. Moje maminka miluje Bucheron Jaipur Saphir, třeba. Zaznamenala jsem, že maminka od Ady 24 Faborough od Hermes. Za „maminkovskou“ bývá označován L´air do Temps od Nina Ricci. Ale možná je Tvoje maminka mnohem větší „divoška“ a potěšilo by ji třeba Opium, které na některých starších elegantních dámách vyznívá úchvatně…To je takhle těžké…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Zdena  11.12.07 08:45

Je těžké radit, já bych raději volila značku trošku vyšší úrovně - co třeba Boucheron (Trouble?), nebo Must od Cartier, nebo něco od Lancome? Je pravda, že ta Lacoste je taková neutrální a prakticky se jí nikdo nemůže leknout, ale jako „luxusnější“ vánoční dárek pro „starší“ paní bych to moc neviděla.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 11.12.07 09:27

Právě, že záleží jaké má mamča ráda vůně, pokud se dotěď stříkla akorát Niveou nebo Fáčkem (nic ve zlém), tak by jí mohly silnější kalibry porazit. Jak píše Kerze, mrkni na poličku v koupelně a písni, takhle se opravdu špatně radí. Moje mamka má ráda jemné vůně, takže té bych koupila Lanvin Eclat nebo Cacharel Noa kdyby se každý den voněla a neměla zásoby na dalších 10 let:o))

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ivka  11.12.07 09:36

Jen se nenech zmást honosnými značkami. Já bych volila třeba zrovna tu Lacoste, nebo Hugo Boss Femme,Bvlgari Pour Femme, atd.Pro začátek jemnější, nenápadnější vůně, spíš do krémova a mýdlova.Ale opravdu zkus vypátrat, jaké vůně se mamince líbí- květinové, sladší, nebo spíše svěží.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 11.12.07 09:40

Lanvin Eclat d´Arpege samozřejmě:o)))

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ivka  11.12.07 10:00

Od Lanvina snad ještě Rumeur, od Cacharel Noa Perle.

Kača  11.12.07 10:29

Já myslím,že toho Rumeuru (Rozruch fr.) by se leknout mohla,je přece jen dost silný..
Lanvin Eclat d'Arpege určitě voní všem, Noa od Cacharel je takový jemný a rozhodně neurazí..
A taková Chanel Allure a Dior Pure Poison jsou myslím jako dárky „naslepo“ docela v pohodě a „na úrovni“.
Bvlgari pour Femme by se mohla líbit..
Ale jak znám maminky,tak by možná ocenila i značku,o kte­ré,i když si třeba drahé parfémy kupuje,aspoň slýchává..
A běžně asi nejvíc to budou Chanely a Diory,ne?Ty jsou nejprovařenější)
Vybírat parfém pro někoho je těžká a nevděčná dřina,že jo??:-)

Zdena  11.12.07 10:38

Přidávám se k Chanelům a Diorům. I pro člověka, který se v parfémech vůbec nevyzná a moc je nepoužívá, jsou jakýmsi symbolem.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.12.07 10:46

Eclat pro maminku ne!!! - to je pro mladší…pro maminku by to chtělo něco elegantnějšího… Na těch Chanelech něco bude - Allure určitě, možná Mademoseile nebo Chance…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 11.12.07 11:06

Co třeba rovnou Chanel No.5? Coco Mlle pro maminku mi příjde takové…no víte, už to není slečna.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  11.12.07 11:28
Kerze píše:
Eclat pro maminku ne!!! - to je pro mladší…pro maminku by to chtělo něco elegantnějšího… Na těch Chanelech něco bude - Allure určitě, možná Mademoseile nebo Chance…

No víš,já to psala proto,že letos v létě jsem dopadla stejně jako moje kamarádka (moje mamka je 60 letá,její 65)-a obě nám po prozkoumání Eclat prostě brutálně sebraly!!!Naše chabé námitky,že se pro ně možná..asi..tak nějak..úplně nehodí,přešly s tím,že vonět se budou tím,co se jim líbí..No a teď před Vánoci se přidala i má 65 letá tchyně,která Eclatu doslova propadla..chichi­takže třeba se z něj ještě stane parfém pro starší dámy,zatímco o generaci-dvě-mladší už ho nosit nebudou,ježto se jim zdá "profláknutejů podobně jako LB..
A ten Chanel no.5 bych byla opatrná-moje máti pravila,že si v něm připadá tak akorát do hrobu připravená..:-)

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 11.12.07 11:28

A co třeba Dolce Vita od Diora?? Darovala jsem ji kdysi tetě (58) a moooc hezky na ní voní…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Silis
Učednice 200 příspěvků 11.12.07 13:00

Já bych taky dala přednost Diorům před Bossem nebo Lacoste…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist