Pomoc s nákupem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.10.08 08:12
Pomoc s nákupem

Nevím, zda to patří sem, ale tady si toho zaručeně někdo všimne…
Koupila jsem si 30 ml Mitsouko přes internet a doma jsem zjistila, že mě podvedli. Jednak ani krabička nebyla v celofánu a prostě to není originál. Jsem z toho dost zděšená, protože teď nevím, co doma mám!
Můžete mi nějak poradit, jak tomuto předejít?
Díky moc

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 30.10.08 08:16

:( Guerlain nebývá v celofánu, jak jsi poznala, že to není origoš?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 30.10.08 08:26

Guerlainovy krabičky se zlatými rýžkami nejsou v celofánu. Co na té vůni není v pořádku?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.10.08 09:37

Jde o adresu… na spodu je Élysées a píše se to přeče bez čárky nad e. K tomu jsem tu koupila odstřik a ta vůně voní jinak než ten odstřik.

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 30.10.08 09:56
Širín píše:
Jde o adresu… na spodu je Élysées a píše se to přeče bez čárky nad e. K tomu jsem tu koupila odstřik a ta vůně voní jinak než ten odstřik.

A nejedná se třeba o EdP a EdT? Může být v nich malinko rozdíl… A kdo Ti to prodal, jaký obchod?

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 30.10.08 10:00

Píše se to s čárkou nad prvním e po s, mám doma flakon koupený v pafumerii. Nebude problém spíš v odstřiku?

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.10.08 10:31

A je tam štítek nalepený?
30 ml stálo cca 484,–

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 30.10.08 14:40

Já už mám ten flakon dlouho a v něm zbyteček vůně pro připomenutí, je to napsané na skle, dluhé é tam patří, krabičku už dávno nemám. Koupeno to bylo před lety v kamenné klasické parfumerii za velký peníze, o orginálu není sporu. A také vzhledem k tomu, jak to mám dlouho, stále ten zbytek krásně a nezměněně voní.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.10.08 14:49

Já mám štítek nalepený… nevím, zda by tam ještě neměl být ten střapeček :roll: .

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.10.08 14:53

Střapeček je pouze na čistém parfému.
Parfém, EdP a EdT se u Mitsouko poměrně liší.
A Champs-Elysées mám na krabičce od L'Heure Bleue pro změnu zcela bez čárek :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 30.10.08 14:55

Odstřik i nově koupená vůně jsou EDT.

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 30.10.08 22:06

Širín, mám dojem, díky Tebou uvedené ceně za lahvičku Mitsouko 30 ml EdT, že jsme nakupovaly ve stejném internetovém obchodě. Já ale žádné podezření nepojala… Od holek tady ze stránek vím, že to, že nebyla v celofánu, je standardní. Interpunkci u adresy jsem nezkoumala, zkoumala jsem, jestli není krabička upravovaná - přelepené, vypálené, vyřezávané kódy - a buď jsem takový nekňuba, že ani když se na to zaměřím, to nepoznám… a nebo je ta krabička fakt netknutá. Čísla na krabičce odpovídají číslům na flakonu, resp. na nálepce na flakonu. Z jiného zdroje mám jen vzorek, který je získaný tady v rámci výměnného obchodu, ta kočka, co mi ho posílala, ho prý měla z Jednorožce, a vůně ze vzorku a z flakonku se mi zdá stejná.
Nicméně jsi mě zneklidnila, v odhalování padělků mám praxi rozhodně hodně malou - zatím jsem neodhalila žádný.
Holky, kdo máte Mitsouko EdT, jak vypadají vaše krabičky a lahvičky?

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 30.10.08 22:12
katerinka píše:
Píše se to s čárkou nad prvním e po s, mám doma flakon koupený v pafumerii. Nebude problém spíš v odstřiku?

Já mám dojem, že Širín je podezřelé počáteční velké dlouhé É - ** É ** lysées… Šla jsem se podívat a taky ho tam mám - na flakonku.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 30.10.08 22:26

Mám Mitsouko EdT, bohužel jsem již téměř na dně. Ani chvíli jsem nepochybovala a teprve nyní zkoumám: ÉLYSÉES-flakonek, ELYSEES-krabička. Kupováno přes internet, ale už nevím kde.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 30.10.08 22:27

Mám Mitsouko balení 50 ml EDT koupené v kamenné parfumerii, byla bez celofánu, vzhledem k nějakým arabským klikihákům to je snad parfém určený pro neevropský trh? Sice nevím, kde ho v kamence /menší parfumerie, která nikdy nebyla podezřelá, že by prodávala imitace/ vzali, ale vzali.

Zespodu je nálepka se zlatým nápisem :

VAPORISATEUR
NATURAL SPRAY
50 ml 1.7 FL OZ
68, CHAMPS-ÉLYSÉES - 75008 PARIS
MADE IN FRANCE

Plus černě je vyraženo výrobní číslo /asi, nebo nějaký kód/ a na krabičce něco asi „arabsky“, vedle francouzštiny a angličtiny. Jinak na krabičce je uvedena Champs Elysees bez čárek, pro změnu :lol:

Širín: v nepořádku bude nejspíš odstřik, klidně může být v jiné koncentraci :wink: Nikdo není neomylný, mně už pár lidiček omylem poslalo ve vzorcích dopletené verze edt x edp /ne tedy u Mitsouka/, už se podařilo i zaměnit vůni :lol: Naštěstí se na to přišlo, někdy člověk v rychlosti něco špatně popíše nebo když se odesílá moc vzorků apod., stát se může lecos. Nebo může být odstřik imitace, i to je samozřejmě možné. Ačkoli nechápu, proč a kdo by imitoval Mitsouko, bestseller to zrovna není :shock: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist