Pomoc s výběrem vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 20:35
Pomoc s výběrem vůně

Samozřejmě budu vděčná za jakýkoliv tip, pokud nepřijde, pochopím to, nejspíše je tady těch otravů více.

A teď moji oblíbenci: Parfum Sacré, Opium od YSL, Casmir, ale můžu i cukrátkové věci - Magnetism od Escady a Angel.

Co hledám - rozhodně spíše netradiční věci, protože těch parfému z parfumérek, kde 99% věcí voní stejně, mám po krk. A určitě aby to byla vůně smyslná, teplá, kořenitá či orientální.

Jaký jsem typ? Aktivní, oblékám se žensky, nepříliš tradičně (žádná trička, jeansy), jsem student a čtenář, zajímám se o umění.

Rovnou bych se i zeptala, jaký orient nebo kořeněný parfém máte nejradši.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.12.08 20:53

Ahoj, vítej!!
Tak my tu budeme přemýšlet :wink:

Co Youth Dew Estée Lauder? Klasika, orient , koření:P ( 28ml ve značkovém butiku za 800,–)
Samsara, není kořeněná, ale krásná a orientální, to ano!
Nebo poněkud finančně výživnější Ambre Fétiche AG, ambra v plné podobě, výrazná, sladká, vydrží :P A těch nápadů tu bude brzy..... Jéjej :wink:

Finančně méně výživná Ambre L'Occitane, ta je taky pěkná a 20ml je jen za 455,–, studentská cena, pěkná vůně, kořeněná, smyslná s výdrží a sladká také :wink:

Shalimar - krásná klasika, ne kořeněná, spíše kouřová..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 21:02

Děkuji za milé přivítání :) A samozřejmě i za tipy, hned se na ně jdu podívat - zatím jen internetově :-))

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.12.08 21:04

Tato témata bývají naditá informacemi, až se to rozjede, nebudeš vědět, co dříve :wink: Číst, zkoušet :wink: A pak budeš naše :lol:

t.j. spadneš do toho po uši 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.08 21:09

Aimirin - když jsi studentka a nemůžeš vysolit 2 tisíce za vůni, tak nejschůdnější cesta je podívat se tady na burzu a koupit si odstřiky - s těmi si užiješ radost a poznáš za málo peněz, jestli je to ta pravá láska! :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 21:17

To je dobré, mohu vysolit dva tisíce za vůni - teď jsem to zrovna udělala, znovu jsem koupila Parfum Sacré, to už je prostě parfém, který mít musím :-)

Trochu mě mrzí Miller Harris, nedá se pořádně sehnat, na Jahodě už ho nemají…

Parfémy se stávají mojí posedlostí :-) Jen tedy s partnerem si o nich moc nepokecám :-)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.08 21:22

:D Není třeba pokecat s partnerem, můžeš si pokecat tady! :D

Partnera můžeš nechat v domnění, že jsi se tak voňavá narodila.

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 21:30

Partner mi tvrdí, že nejlepší parfém je ten, po kterém neomdlí, a tím to hasne :-( Nejvíce mu voní Escada, vlastně jen proto jsem si ji koupila znovu.

Řekla bych, že něco jako mužo-lapka neexistuje. Prostě pro muže to končí u hranic: smrdí to-nesmrdí to a dále to moc neřeší :-) Alespoň to je můj pocit.
Na druhou stranu mě naučil používat Opium…moje typická dávka „tři střiky a jde se“ byla smrtelná :-D Teď už jen procházím obláčkem vůně a je to OK.

Nebo vy máte pocit, že nějaké parfémy působí jako afrodiziakum? Četla jsem tu o Hypnotic, to musím zkusit :D Já vůbec nějak poslední dobou pročítám spíš tohle forum než učebnice :-))

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.08 21:34

Koukla jsem ti na poličku - no klobouk dolů, na mladičkou dívku začínáš hned s pořádnými peckami! :D Hypnotic Poison by se ti do sbírky hodil!

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 21:37

Já jsem dřív chodívala do indických obchůdků pro vonné oleje…asi mám ten orient v krvi :-))

Květinkové a podobné vůně nedokážu nosit, i když se mi líbí, hlavně ne na zimu…prostě mi nepřijdou tak zajímavé :-(

Mimochodem, co si myslíte o Avonu? Já jeho vůně neznám, ale spolubydlící má něco jako Happiness a voní to jako nějaký divný čistící prostředek…prostě dusivě. Čím to je? Cenou? Odfláknutostí? Jsem snob?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.08 21:40

Nejsi snob. Když už jsi zvyklá na kvalitní značky, tak tě ty drogérovky nemůžou oslnit. Je to prostě jiná kategorie.

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 20.12.08 21:41

Ach jo, musím se odtrhnout od parfémů a zajít se učit :-) Děkuji za milé povídání, je tady s vámi fajn :-)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 20.12.08 21:41

Já bych ti určitě poradila Hypnotic Poison :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 20.12.08 22:02

Zkus Boucherony, ty taky nenosí moc moc lidí.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 20.12.08 22:18
janas píše:Partnera můžeš nechat v domnění, že jsi se tak voňavá narodila.

Janas - dobrý :banana:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist