Pomoooc!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 24.12.08 23:31
Pomoooc!

Pomoc, dostala jsem k Ježíšku vůni, která mi vůbec nevoní jako dřív, spíše mám podezření, že je zkažená, nevýrazná, padělek to není, je to vůně z parfumerie Douglas. Je to letošní vůně, tudíž ji na skladu nemohou mít dlouho, nevím, co dělat:-( Je to již druhý případ, další vůně z parfumerie, která je „nějaká divná“… Nechápu to… Stalo se Vám to již?

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.12.08 23:46

a o jakou vůni jde?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 25.12.08 00:00

Daisy in Black…je nevýrazná, jakási rozestřená, pudrová, on dřívější květinová hladkost a nevinnost tam vůbec není…stalo se mi to již podruhé…nerozu­mím tomu…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.12.08 00:03

Dospívá ti nos? :P

(jinak bych prosila lepší názvy témat než Pomoooc, je to takové… líné :) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 25.12.08 09:42

Právě že ne, moje miniaturka voní krásně, tester v parfumerii voněl krásně, jen tohle je nějaké divné, nevýrazné, snad zkažené… To samé se stalo kamarádce s J´Adorem… Nerozumím tomu… Jak se to mohlo zkazit, nebo co se s tím mohlo stát? V parfumerrii to určitě tak dlouho stát nemohlo… Navíc Daisy je poměrně nová vůně. Stalo se Vám něco podobného?

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 13.01.09 17:05
Prosim majitelky tejto vone

prestala sa mi pozdavat Bvlgari Omnia Crystalline-ide o otazku pravosti, mozete mi prosim poslat foto krabicky a hlavne s ciarovym kodom, ktory je na spodu krabicky+foto pismen na flakone? Dakujem dimitrovka@gma­il.com

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist