pomůže někdo, prosím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 22:35
pomůže někdo, prosím...

holky stal se zázrak, podařilo se mi najít mou vůni, kterou scháním už několik let, přestali mi ji vyrábět. Jde o to, že jsem ji našla na e-bayi, ale v němčině :roll: Jenže německy já bohužel neumím nic (jen anglicky a trochu francouzky)

• je možné nějak stránku přeložit? (asi blbý dotaz, ale na googlu se občas tato možnost nabízí, ale takhle nevím a slovíčko po slovíčku si nedovedu představit)
  • pokud by se našla nějaká zlatá duše, co umí německy a podívala se mi jestli vůbec ten pán pošle mimo Německo a jak chce platit - abych věděla, jestli mám vůbec šanci parfém zakoupit

omlouvám se, jestli jsou to hloupé otázky, já se doteď do podobných akcí vůbec nepouštěla, jenže já ji jinak nikde nekoupím :oops:

tady je ten odkaz http://cgi.ebay.de/…ICS-Eau-de-P … 286.c0.m14

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 22:44

Posílá po Německu a upozornuje,že expirace je do ledna 2009 :(

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 22:51

Maty děkuju moc!
i když jsem z toho teda docela smutná :cry: :cry: už se s tím prostě musím smířit, že nebude a nebude a nikdy nebude :bang:

každopádně jsi mi ušetřila čas s překládáním, za což jsem moc vděčná

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 22:54

Škoda :cry:

Není zač :wink:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.09.09 23:38

nesmutni a napis mu dotaz, jestli ti posle co CR
to, ze tam tu moznost nema zadanou, nic neznamena

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.09.09 23:40

btw. od LR jsem kdysi dostala uplne prvni jakoze parfemek - „mythic“ - zbytecek porad jeste mam a porad voni hezky, a hlavne ta nostalgie ;))

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 23:44
jasmina píše:
nesmutni a napis mu dotaz, jestli ti posle co CR
to, ze tam tu moznost nema zadanou, nic neznamena

To je fakt :P Kdybys chtěla,tak mu písnu :wink:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 23:57

já právě donedávna sušila zbytek ještě v tom starém flakonku - no musel být minimálně 10 let starý a nepřišlo mi, že by byl zkažený…

já bych s tou vůní tak neotravovala, jenže ona je opravdu jedinečná, co jsem prošla parfumérií, aby mi poradili něco podobného… prodavačka vždy téměř s jistotou, že něco poradí, pak si čichla, konstatovala, že to je nádherná vůně a že žádnou takovou nemá - jinak vůbec LR nemusím, ale zapomenout prostě nemůžu, největší držák, co jsem kdy měla.

Maty , kdybych tě mohla tedy moc poprosit, jestli bys mu zkusila napsat…
já zjišťovala, v bance můžu poslat peníze do zahraničí, jen asi za 240,– poplatek, který je v tomto případě bezpředmětný, takže pokud by pán souhlasil, tak by to mohlo klapnout :)

holky děkuju za pomoc :heart:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.09.09 00:07

jo jo, ten muj zbytecek je na tom presne stejne - taky tak nak 10 let :lol:

(akorat ze uz neni fialovy, ale zezelenal :)

vypadal takto

v marie claire jsem zrovna dneska cetla, ze znama vune je nejlepsi zpusob pro uchovani vzpominek - neco na tom bude - sla jsem si k nemu privonet, aaaaaaaach :P

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 30.09.09 00:27

jééé no jo :!: ten znám, také jsem ho měla! dokonce si i vzpomínám jak voněl, taky moc krásný a hlavně nevšední. Ty brďo, tak na ten jsem úplně zapomněla, tak jsi mi pěkně oživila vzpomínky… :)

ten můj vypadal takhle

jinak jsem nedávno nakoupila vzorečky doufajíc, že najdu tu svou třeba pod jiným názvem, tak jsem zkoušela nějakou Heidi - asi 3 druhy, pak ještě něco, vše úplně o ničem, škoda, že nezůstali u svých původních parfémů. Jediné, co z té řady zůstalo je asi Harém, ten si možná z nostalgie pořídím, vzpomínám, že to byl dost pronikavý, tak kdo ví, třeba bude po letech dobrý.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.09.09 00:41

no vida, ja si rikala, ze tohle uz nezna asi nikdo :D

a s nevsednim jsi trefila - presto, ze mam ted nacuchano tisickrat vic, nez tehda, presto porad se mi tak zda a stejnou vuni jsem nepotkala

verim, ze ten tvuj je taky super, ac neznam - asi to bude jedna povedena varka :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist