pomůže někdo, prosím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 22:35
pomůže někdo, prosím...

holky stal se zázrak, podařilo se mi najít mou vůni, kterou scháním už několik let, přestali mi ji vyrábět. Jde o to, že jsem ji našla na e-bayi, ale v němčině :roll: Jenže německy já bohužel neumím nic (jen anglicky a trochu francouzky)

• je možné nějak stránku přeložit? (asi blbý dotaz, ale na googlu se občas tato možnost nabízí, ale takhle nevím a slovíčko po slovíčku si nedovedu představit)
  • pokud by se našla nějaká zlatá duše, co umí německy a podívala se mi jestli vůbec ten pán pošle mimo Německo a jak chce platit - abych věděla, jestli mám vůbec šanci parfém zakoupit

omlouvám se, jestli jsou to hloupé otázky, já se doteď do podobných akcí vůbec nepouštěla, jenže já ji jinak nikde nekoupím :oops:

tady je ten odkaz http://cgi.ebay.de/…ICS-Eau-de-P … 286.c0.m14

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 22:44

Posílá po Německu a upozornuje,že expirace je do ledna 2009 :(

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 22:51

Maty děkuju moc!
i když jsem z toho teda docela smutná :cry: :cry: už se s tím prostě musím smířit, že nebude a nebude a nikdy nebude :bang:

každopádně jsi mi ušetřila čas s překládáním, za což jsem moc vděčná

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 22:54

Škoda :cry:

Není zač :wink:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.09.09 23:38

nesmutni a napis mu dotaz, jestli ti posle co CR
to, ze tam tu moznost nema zadanou, nic neznamena

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.09.09 23:40

btw. od LR jsem kdysi dostala uplne prvni jakoze parfemek - „mythic“ - zbytecek porad jeste mam a porad voni hezky, a hlavne ta nostalgie ;))

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 29.09.09 23:44
jasmina píše:
nesmutni a napis mu dotaz, jestli ti posle co CR
to, ze tam tu moznost nema zadanou, nic neznamena

To je fakt :P Kdybys chtěla,tak mu písnu :wink:

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 29.09.09 23:57

já právě donedávna sušila zbytek ještě v tom starém flakonku - no musel být minimálně 10 let starý a nepřišlo mi, že by byl zkažený…

já bych s tou vůní tak neotravovala, jenže ona je opravdu jedinečná, co jsem prošla parfumérií, aby mi poradili něco podobného… prodavačka vždy téměř s jistotou, že něco poradí, pak si čichla, konstatovala, že to je nádherná vůně a že žádnou takovou nemá - jinak vůbec LR nemusím, ale zapomenout prostě nemůžu, největší držák, co jsem kdy měla.

Maty , kdybych tě mohla tedy moc poprosit, jestli bys mu zkusila napsat…
já zjišťovala, v bance můžu poslat peníze do zahraničí, jen asi za 240,– poplatek, který je v tomto případě bezpředmětný, takže pokud by pán souhlasil, tak by to mohlo klapnout :)

holky děkuju za pomoc :heart:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.09.09 00:07

jo jo, ten muj zbytecek je na tom presne stejne - taky tak nak 10 let :lol:

(akorat ze uz neni fialovy, ale zezelenal :)

vypadal takto

v marie claire jsem zrovna dneska cetla, ze znama vune je nejlepsi zpusob pro uchovani vzpominek - neco na tom bude - sla jsem si k nemu privonet, aaaaaaaach :P

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 30.09.09 00:27

jééé no jo :!: ten znám, také jsem ho měla! dokonce si i vzpomínám jak voněl, taky moc krásný a hlavně nevšední. Ty brďo, tak na ten jsem úplně zapomněla, tak jsi mi pěkně oživila vzpomínky… :)

ten můj vypadal takhle

jinak jsem nedávno nakoupila vzorečky doufajíc, že najdu tu svou třeba pod jiným názvem, tak jsem zkoušela nějakou Heidi - asi 3 druhy, pak ještě něco, vše úplně o ničem, škoda, že nezůstali u svých původních parfémů. Jediné, co z té řady zůstalo je asi Harém, ten si možná z nostalgie pořídím, vzpomínám, že to byl dost pronikavý, tak kdo ví, třeba bude po letech dobrý.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 30.09.09 00:41

no vida, ja si rikala, ze tohle uz nezna asi nikdo :D

a s nevsednim jsi trefila - presto, ze mam ted nacuchano tisickrat vic, nez tehda, presto porad se mi tak zda a stejnou vuni jsem nepotkala

verim, ze ten tvuj je taky super, ac neznam - asi to bude jedna povedena varka :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist