Pomůže někdo z identifikací této Niny Ricci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 18.03.10 12:43
Pomůže někdo z identifikací této Niny Ricci?

Mám ji asi od roku 1987 a je jí už zbyteček, hledala jsem v databázi a nenašla - bohužel už nemám krabičku a dole je napsáno jen Nina Ricci,bottle made in France, pořád pěkně voní, jen nevím jestli se ještě vyrábí ale hlavně název.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Inesska
Parfémová maniačka 512 příspěvků 18.03.10 20:29

Nasla som toto, hadam ta zavedie na nejaku stopu…

http://www.fragrantica.com/perfume/Nina … -6178.html

Flakon velmi podobny, az na tie zlate ornamenty, ale rocnik nesedi :roll:

Na poličce 13 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 18.03.10 20:32

Ročník nemusí sedět. Sára píše, že vůni má od r. 87, ne, kdy byla doba vzniku.
Také jsem trochu pátrala, bohužel nevypátrala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 512 příspěvků 18.03.10 20:36

Nasla som ju aj na eBay ako cisty parfem…ale tiez bez zlatych ornamentov…

http://cgi.ebay.com/…BayISAPI.dll?Vi … 36&afsrc=1

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 18.03.10 20:36

Také jsem trochu pátrala a našla jsem jen tohle http://cgi.ebay.com/…ge-Made-in-F … 44006r5218

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

Inesska
Parfémová maniačka 512 příspěvků 18.03.10 20:39

No to hej…tieto su uz aspon s ornamentom :wink:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8440 příspěvků 19.03.10 15:11

ty ornamenty bych řekla, že mají představovat jablíčka…tak by to mohla být ta Fille d ´Eve.
ta L ´air du Temps na ebay od hailstone má na skle, jestli dobře vidím, zase spoustu holubiček.
našla jsem i tuto tak si myslím, že by to mohly být nějaké plnicí kanystříky anebo taky možná testry :idea:

Na poličce 97 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.03.10 14:29
Inesska píše:
Nasla som toto, hadam ta zavedie na nejaku stopu…

http://www.fragrantica.com/perfume/Nina … -6178.html

Flakon velmi podobny, az na tie zlate ornamenty, ale rocnik nesedi :roll:

já koukám na tu krabičku a určitě taková nebyla, nevím proč ale mám pocit, že byla zlatá, v podobném obalu ale v plastovém bílém a s růžovými kytičkami jsem dala kdysi mamce, tak jsem ten obal nikde nenašla ale ta bude podle mě Fleur de Fleur, hned ji mamce zabavím ale ta moje voněla líp, míň květinově a tak nějak víc aldehydově, určitě je těžší, v době kdy jsem si ji koupila mi nakonec vůbec nevoněla, teď bych si dala říct…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.03.10 19:19

tak jsem našla tohle foto - ani jedna zase není ta moje, něco mi ale připomíná ta krabička od Farouche 

1:FAROUCHE) rare
1974

2:NINA) rare
1986
3:L'AIR DU TEMPS) rare
1948

4: FLEURS DE FLEUR) rare
1982

5 CAPRICCI) rare
1960
6:COEUR JOIE) rare
 1945

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.03.10 19:22
Slimek píše:
ty ornamenty bych řekla, že mají představovat jablíčka…tak by to mohla být ta Fille d ´Eve.
ta L ´air du Temps na ebay od hailstone má na skle, jestli dobře vidím, zase spoustu holubiček.
našla jsem i tuto tak si myslím, že by to mohly být nějaké plnicí kanystříky anebo taky možná testry :idea:

tester to nebyl určitě, kupovala jsem to normálně v parfumérce, spíš uvažuji jestli to nebyla náplň, už si nemůžu vzpomenout jestli byl u ní vršek nebo byla jen tak

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.03.10 19:24

tak jsem prostudovala složení všech a nejvíc byl ji typovala opravdu na Farouche

Inesska
Parfémová maniačka 512 příspěvků 20.03.10 19:34
Sára píše:
tak jsem prostudovala složení všech a nejvíc byl ji typovala opravdu na Farouche

gratulujem! :wink:

Ja mam od NR len Fleur de Fleurs, dostala som ju pred mnohymi rokmi, mozno uz ani nie je dobra - kysla nie je, ale vonu kvetov si predstavujem inak, tieto vonaju ako ususene kvety…

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 20.03.10 20:02
Inesska píše:
Sára píše:

gratulujem! :wink:

Ja mam od NR len Fleur de Fleurs, dostala som ju pred mnohymi rokmi, mozno uz ani nie je dobra - kysla nie je, ale vonu kvetov si predstavujem inak, tieto vonaju ako ususene kvety…

ano určitě jde o Farouche, připoměly mi to červenozlaté krabičky a taky to jméno, myslím, že právě na té krabičce bylo Farouche napsáno, nějak se mi to začíná vybavovat …
Fleur de Fleurs má mamka právě taky v úplně jiném obalu než jsou na fotce, takže jí hned uzmu z důvodu sběratelké vášně :lol: - stejně ji myslím nikdy nepoužívala, mám pocit, že právě do těch plastových obalů se kupovaly zřejmě ty náplně - jenže to tom jsem před dvaceti lety neměla ani tušení a tu FDF jsem koupila v Brně v Tuzexu ale jelikož mi nevoněla tak jsem ji dala mamce a koupila si místo ní Boucheron - a ten mi voní dodnes.

…mimochodem myslím, že najdu mamce v psyše (tak se u nás říká prosklené skřínce v ložnici) i Być Moze a i parfém z lahví ve tvaru pejska a trpaslíka z Ruska, třeba se zadaří i živé květy :lol:

Inesska
Parfémová maniačka 512 příspěvků 20.03.10 20:17

Sara, ani tem moj FDF nie je vo flakone z tvojho obrazka…Asi flakony u Niny casto menili :roll:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 20.03.10 21:53

Přesně tuhle jsem měla Farouche je to už řádka let a byla kupovaná v Tuzexu a moc mi tenkrát taky nevoněla, dostala jsem ji jako dárek a byla v červenozlaté krabičce.Měla jsem kazetku.Pamatuju se, že ačkoli mi moc nevoněla, opatrovala jsem ji jako oko v hlavě.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist