Pomůžete s výběrem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 16:05
Pomůžete s výběrem?

Jsem nějaká nerozhodná a chtěla bych si objednat jeden z těchto parfémů - Emporio Armani, Organza Givenchy nebo Fragile JPG. Budu ráda za vaše názory.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.08.08 16:26

Kup si všechny :D Ne, vím, že je to těžký. Já se teď právě rozhodovala mezi Hypnoticem, který mi došel a JPG Classique, který jsem teprve nedávno vyzkoušela a zamilovala se. Nakonec to vyhrál Hypnotic, ale Classique si určitě taky někdy později objednám :) Záleží, na co tu vůni chceš mít. Taková „nejobyčejnější“, myslím tím na běžné nošení, ale fakt pěkná, mi připadá Emporio (jestli myslíš to zlaté). Fragile zase přesný opak, krásná vůně, ale asi bych si ji neuměla představit přes den. Něco mezi je Organza, mně osobně se vůbec nelíbí, což tě nemusí nijak ovlivňovat :) Ale když žádáš o radu, já bych byla pro Fragile :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 16:33

Klubko, díky za reakci. Je to fakt těžké rozhodování. Docela mě pobavila tahle tvoje věta: Záleží, na co tu vůni chceš mít. Na co tak takový maniak jako já může vůni mít. Prostě aby jí měl, aby věděl že jí má a aby jí mohl podle nálady použít. Tedy aspoň já to takhle mám. Všechny tři mě zaujaly, Emporio mám na mysli to zlaté už jsem ho jednou i měla a byla spokojená. Organza mě začala vrtat v hlavě až teď, co se mi trochu změnilo vnímání vůní a Fragile mě nějak přitahuje už léta, jen jsem si jí ještě nepořídila. No ale je fakt, že mě toho nepřitahuje opravdu málo. :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.08.08 16:36

Já dnes dostala vzoreček Fragile edp a jsem unešená.Je nádherná a velký držák. Je öpravdu taková noblesní.ale nékdo by jí určitě mohl nosit i ve dne.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.08.08 16:36

Jestli nemáš ve sbírce Fragile a chceš ho mít, tak si kup ten :) Ten 25 ml flakón EdP je úžasný :)

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 16:37

Myško díky, takže druhý bod pro Fragile.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 16:38
klubko píše:
Jestli nemáš ve sbírce Fragile a chceš ho mít, tak si kup ten :) Ten 25 ml flakón EdP je úžasný :)

No to právě přemýšlím, jestli vzít ten malý flakon, kvůli flakonku samotnému, nebo jestli vzít víc parfémku. To je hrozný, já jsem dnes na zabití, ne a ne se rozhodnout. :lol: Asi si hodím korunou.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.08.08 16:38
Myskamaus píše:
Já dnes dostala vzoreček Fragile edp a jsem unešená.Je nádherná a velký držák. Je öpravdu taková noblesní.ale nékdo by jí určitě mohl nosit i ve dne.

Je noblesní, taky mi tak připadá. Proto bych ji ve dne určitě neunosila. Snesu silné vůně, klidně i ujeté, sedí mi těžké orientálky, ale tuhle bych si vzala tak na ples. A na to mám zase jiné adepty :)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.08.08 16:40
Samantha píše:
klubko píše:
No to právě přemýšlím, jestli vzít ten malý flakon, kvůli flakonku samotnému, nebo jestli vzít víc parfémku. To je hrozný, já jsem dnes na zabití, ne a ne se rozhodnout. :lol: Asi si hodím korunou.

Když ony ty větší vypadají trošku jinak, nebo se pletu?

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.08.08 16:43
Samantha píše:
Myško díky, takže druhý bod pro Fragile.

Nemáš zač.kdybych neměla jiný plány.tak si ji koupím hned.A Klubko má pravdu.ten flakon je jako sen.Taky má pravdu v tom,že ne každý by ji chtěl nosit ve dne.Ale já bych si klidně troufla,kdyby nebyl hic :D

Bestie nepr.  01.08.08 16:48

Fragile

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 01.08.08 16:50

Klubko-ten je jiný,takový vyšší a už ne tak hezký.A i ta vůně je trochu jiná.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 17:02

Klubko, ten větší flakonek je lahvička a ve víčku je ta panenka, ale ta 25 ml je jako to víčko a panenka je v tom flakonu, tedy aspoň takhle jsem to viděla.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 17:03

Myško, já vím, že je 100% na večer, ve dne bych jí musela zkusit, to si netroufnu odhadnout.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.08.08 17:03
Bestie nepr. píše:
Fragile

Takže třetí bod pro Fragile. Asi jo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist