Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield  21.05.07 20:23

Ahojte, hledám abnormálně svěží a zelenou vůni.Něco mezi lesem po dešti, orosenou trávou, letním vzduchem po bouřce a mořem. Žádné sladké květiny(ozvláště ne frézie), žádné přesládlé ovoce a hlavně žádné pižmo a bolehlavové koření na závěr.
Už si začínám zoufat, jestli něco takového mezi dámskýma vůněma vůbec existuje:-(Všechno se nakonec rozvoní do sladka:-(
Zatím nejblíž(ale pořád daleko k představám) z těch co mám vyzkoušené, je pánský Aqua od Bvgari.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

PetraSK Košice  21.05.07 20:32

Vyskúšaj Hermés Un Jardin Sur Le Nil alebo napr. skús aj Cartier Eau De Cartier - obe sú unisex, veľmiu zvláštna a trávová vôňa je od Guerlain herba Fresca, moja mamka ju používala, ale už sa myslím nevyrába

Garfield  21.05.07 20:49

Díky za tip, kouknu se.Respektive očmuchám:-)
Jj, A.A. -Herba Fresca jsem zkoušela objevit, ale nikde jsem na ni nenarazila:-((

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.05.07 20:49

Já bych doporučila Calvin Klein Truth - svého času docela profláklá, ale myslím že teď už se na ní pozapomnělo a unisex Bvlgari Eau Perfumeé Extréme - převážně citronová, nesladká… a DKNY :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Radana  21.05.07 20:50

Toho Cartiera mám a fakt je takový lehoučký, ale květinkový je, i když nenásilně. Nevíte jestli se hodí na letní večer 24 Faubourg Eau Délicate? Není to moc těžká vůně?Zaujala mě a chci ji objednat naslepo.

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.05.07 20:55

Radana - určitě hodí :) Je elegantní, nevšední, trochu nostalgická… ale nevím, jestli bych ji doporučila koupit naslepo. Můžu poslat vzorek :)

Radana  21.05.07 21:05

Nela:Já mám pocit, že jsem ji jednou zkoušela, ale nevím jestli to nebyla ta původní 24 Faubourg, ale ta je asi mnohem těžší a spíš na zimu, tak doufám že to byla tato.Děkuju za nabídku,ale risknu to:-)Je to trošku adrenalin, co asi přijde, i když občas to leze do peněz:-)Zatím mi to naslepo skoro vždy vyšlo, sekla jsem se jen u Lacoste pour women, tu jsem dala kamarádce…

Garfield  21.05.07 21:06

To |Nela:CK Truth mám očmucháno, docela v pohodě, ale něco mi na něm ke konci nesedlo.DKNY mě nezaujala.Bvgari už připisuju na seznam:)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.07 21:34

Faubourg je spíš těžší a na zimu (mně připomíná Coco od Chanelu). Faubourg Delicate je naopak svěží vůně, taková letní elegance - ale ne ovocná, je v ní hodně pomerančového květu.
Do seznamu bych kromě Thé Vert (jsou dvě verze, Eau Parfumée au Thé Verte a Eau Parfumée au Thé Verte Extréme - obě stejné, ta druhá silnější) doporučila Ô de Lancôme a Ô Oui, ale ta už asi bude moc květinová. Určitě i Eau des Merveilles (Hermes), ta je totálně nesladká, a možná Eden (Cacharel). A zkus Miss Dior, jestli neznáš, třeba by se ti líbily klasické ostré chyprovky. Ve Fannu jsem viděla Cabaret (Grés), kdybys objevila, zkus. A z pánských Terre d'Hermes, tu by mohla nosit i žena.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Garfield  21.05.07 22:25

Uáááááh,Diora ne!:-)Ale za zbytek díky, už si píšu.Ještě mě láká vyzkoušet Azzaro Chrome, ten ozón ve složení mi vrtá hlavou:-)

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.05.07 22:34

To Garfield : Noooo jestli Tvá dušička prahne po něčem kyslíkovém možná by stálo za pokus prubnout i Lanvin Oxygene :) mně se teda osobně ta trochu syntetická vzduchová svěžest moc nelíbí, ale kdo ví :) Oxygene je teda potom i trochu do mýdlova, takže kytičky tam jsou taky. Osobně se mi víc než dámská verze líbí ta pánská - Lanvin Oxygene Homme :) Ta je trochu i mořská, ikdyž jen okrajově - je spíš jemně svěže kořeněná, tak prubni určitě i tu … myslím, že když se Ti zalíbila pánská Aqva, Oxygene Homme by mohl taky :))

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.05.07 22:45

Balmain Vent Vert je ta prava pre teba.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield  22.05.07 23:09

Tak dneska sem navštívila parfumérii a mám očucháno: Un Jardin sur le Nil- krása, zatím no.1:-)pak Lancom: O Oui- nic moc, sladké kytky a O de Lancom- o něco lepší, Terre d`Hermes-rozhodně zajímavá, pořád čmuchám papírek a asi zkusím ještě na kůži. No a Eden od Cacharel:-(((Teda Ado, nic ve zlém ,ale já chtěla třpytivou kapičku vody na jehličnaté větvičce a ne shnilou vodu z řezaných květin, mixlou senným nálevem:-)regulérně se mi tam po přičichnutí udělalo šoufl:-(.
Ostatní neměli, ale budu se pídit dál.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.05.07 23:37

Garfield, ty jsi můj člověk :D Mně se z Edenu taky chce zvracet. Nicméně zelenej je, tak jsem doporučila, jeden nikdy neví, co se mu zalíbí ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

eva  23.05.07 11:49

Ada:
mně se chtělo z Edenu zvracet x let dopředu, ale letošní zimu mě naprosto okouzlil, ovšem momentálně je mi z něj zase na zvracení. Mám dojem, že v zimě to bude moje zamilovaná vůně a zbytek roku se jí musím vyhýbat obloukem:-) Zato odlehčená verze Edenu mi silně vadí trvale. Adi, nevíš, co by tam mohlo být za atypickou a hodně divnou složku? Nemůžu na ni pořád přijít, ale nic „normálního“, běžného ve vůních to nebude, to bych vadivost odhalila už jinde– Odhalení „zákeřných“ ingrediencí jsou pro mne docela důležitá, často nějaké složka značí dopředu, že vůni nebudu moct. U neoblíbených položek to na 99% platí.
Díky a pěkný den!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist