Poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Začátečnice  23.05.07 20:47

Ahoj holky,nejdřív všechny přijměte poklonu…!!!!!Po přečtení tohoto webu mám co dělat abych nevykoupila celou parfumerii, jak krásně umíte vůně charakterizovat a přiblížit!!!Tak doufám,že mi pomůžete se trochu zorientovat a pomoct mi vybrat vůni pro mě.Je mi 25 let,blondý­na,sportovní účes,nyní na mateřské.Chtěla bych parfém na denní nošení a také něco na večer…budu čekat na Vaše tipy a doufám, že mi poradíte.Zanedlouho mám narozeniny,tak třeba si vyberu dáreček:)opravdu nemám zatím nijak vyhraněný styl, tak se prosím řidte mými iniciály.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.07 21:17

Začátečnice: Jestliže nemáš zatím vyhraněný styl, byla by chyba kupovat vůni naslepo. Podle věku a barvy vlasů se to nedá vůbec určit… Doporučovala bych podniknout několik výprav do parfumerie a vyzkoušet vůně různých kategorií. Jestli s parfémy spíš začínáš, tak bych si tipla, že se ti nejspíš budou líbit především svěží vůně, ovšem to taky neplatí pro každého.

Navrhovala bych zkusit třeba:
Versace Bright Crystal - Lanvin Eclat d'Arpege - Moschino Funny - DKNY Women - - Gucci Envy Me (růžová) - to jsou svěží ovocné vůně
Cacharel Amor Amor - Escada Sunset Heat - ovocné sladší vůně
Chanel No. 5 - Clinique Aromatics Elixir - klasické aldehydové vůně
Yves Saint Laurent Opium - Boucheron Jaipur - Calvin Klein Euphoria - Dior Dolce Vita - Chopard Casmir - orientální vůně, různě těžké
Armani Sensi - Calvin Klein Obsession Night - vanilkové vůně
Davidoff Cool Water nebo Cool Water Wave - L'Eau par Kenzo - vodní svěží vůně
Christian Dior Pure Poison - Estée Lauder Pure White Linen - Versace Crystal Noir - bílé květiny
Hermes Eau des Merveilles - Givenchy Very Irresistible - Thierry Mugler Eau de Star - Ô de Lancôme - různé zvláštní vůně :)

Napiš si, co se ti líbilo a co ne a můžeme zúžit výběr.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Začátečnice  24.05.07 12:58

Ahoj Ado.no moc děkuji!!Byla jsem u nás ve Fannu,teda prodavačky fakt nepříjemný,po druhé vůni už na mě koukala podezíravě,ale..mám zálusk na pánskou vůni od Hermesu,kterou popisuješ na webu.Jen nevím jestli teda není blbý nosit pánskou vůni,když na trhu je takové množství dámských vůní.Rozhodně mi nevoněly takové ty typicky dámské,které jsem zkoušela např.od Diora nebo Chanelu.Líbí se mi takový ten pánský podton-tabák,koření,ze­mitost.Jen ne žádnou cukrovou vatu!!!Moc děkuji!!!

Kristina  24.05.07 13:07

Vůbec to není blbé, Terre d´Hermes se mi tak líbí, že jsem si řekla, že jestli se mi podaří to, co teď mám před sebou, koupím si ji za odměnu -:)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.05.07 13:12

Dneska nejsou všechny pánské vůně mužné až na půdu, některé jsou spíš unisexově laděné, takže jestli se ti nějaká líbí a nečpí z ní chlapácké pižmo na všechny strany, tak se vůbec nežinýruj… Třeba ta Terre, jak píše Kristina, klidně sedne i ženě, nebo Fleur du Male, Dolce & Gabbana, Desire Blue, Pour Homme Soir (tu občas nosím), Fahrenheit 32… Zkoušej, co tě napadne :) A hlavně si někam poznamenej, co se ti líbilo a co ne a proč, jinak v tom budeš mít po pár zkouškách zmatek a nepomůžeš si.

Začátečnice  24.05.07 13:23

A hodí se tedy i na léto?Pánské vůně pokud nejsou vyloženě silné mi přijdou,že umí ochladit a osvěžit…tak jste mě docela navnadily,kouknu kolik stojí na netu a možná objednám!!

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.05.07 13:33

Terre se určitě hodí na léto, je citronová a studená. Ale naslepo si ji nekupuj!

Začátečnice  31.08.07 22:11

Vyzkoušej Cabochard od Gres (je dámská). Stručný popis - citrus, tabák, kůže. Je to nádherná vůně, teda aspoň já mám pro ni slabost.

Gudrun  31.08.07 22:13

Začátečnice: Omlouvám se, že jsem si půjčila tvůj nick. To byl vzkaz pro tebe, jenom jsem to blbě napsala.

Vopi
Nováček 5 příspěvků 12.09.11 18:48
Poradíte?

Mám koupit manželce 5 Avenue celou sadu,líbí se mi,nebo Charriol Edt,kterou neznám,ale líbí se mi recenze. Díky moc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 12.09.11 19:00

…a čím se žena voní.?.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vopi
Nováček 5 příspěvků 12.09.11 19:05

Právě tou 5 Avenue,Chlo­e,Issey Miyake

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 12.09.11 19:20

…tak bych koupila tu, kterou má nejraději. :wink:

Mně osobně se Chariol nelíbí, čili neznámá vůně může vyjít, ale také nemusí…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vopi
Nováček 5 příspěvků 12.09.11 19:25

já vím,ale chtěl bych ji překvapit něčím jiným. Četl jsem,že Charriol je podobný Chloe,je to pravda? Díky 1Miru za odpověď :wink:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 12.09.11 19:46

Když překvapit, tak tedy překvapit a udělat změnu. A ženě se rozšíří polička. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist