poradíte s vůní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lendullka
Učednice 103 příspěvků 02.11.08 15:15
poradíte s vůní?

Ahoj holčinky.Poprosím vás o pomoc…v pánských vůních se moc nevyznám, spíše nemám příležitost je někde zkoušet.Chci koupit manželovi vůni k svátku ale dělám jeden přehmat za druhým…Koupila jsem několik vůní..jako pro sestřina přítele, pro otce ,pro lamarádku pro přítele apod.Vždy dám nenápadně čuchnout…jako ,,vonělo by ti to? Hele to je pro toho a toho…
Ještě se mi nepodařilo trefit. Koupila jsem od Muglera B men…konec, totální pohoření, pro něj velmi ostrá těžá nepříjemná vůně…
Armani Aqua di gio…fádní moc taková vodnatá,prej pro otce dobrá…
Joop pour home..hrůza,velmi kořeněná , těžká..
Jsem bezradná,naposledy mu docela voněl P.Cardin.
Nesnáší kořeněné ,silné vůně ani čistě svěží. Prostě musí být výrazná, ale tak pořád něco mezi..ale vůbec ne kořeněná.
Spíše jemně s citrusy a pak jemně sladší..nevím jak to popsat.Pomozte prosím..je to pro mladého muže..pa Lenka

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 02.11.08 15:43

tak já osobně už jsem zkoušení vzdala, ke každé nové vůni byly nějaké připomínky a nakonec ležela bez povšimnutí na poličce.. takže já osobně za sebe H. Boss No. 6 - ani sladká, ani kořeněná, prostě zlatá střední cesta a přesto pěkná

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lendullka
Učednice 103 příspěvků 02.11.08 15:50
BOss

jé, tak náhodou NO 6 jsem měla možnost vyzkoušet a řeknu tedy, že mě nepřipadá zrovna moc pánská, je hodně sladká, řekla bych spíše vhodná pro ženy, ale to je věc názoru.Ale ty jsi to přesně pochopila.Ten základ vůně by měl být takový,ale né až tak jakoby ženský joko NO6. Ale něco v tomto stylu hledám. Mám co dělat , protože to chci koupit už i ks vátku…na Martina, takže budu mít zřejmě problém. Dímská vůně miluji testovat v parfumerkách,ale pánské mě tedy nelákají.Jsem vděčna za každou radu.

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 02.11.08 15:57

Co třeba Dior Homme? Rezenzi v Žurnálu napsal xronos, podle mě naprosto přesně. Pokud máš možnost, vyzkoušej.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lendullka
Učednice 103 příspěvků 02.11.08 16:02
Dior

děkuji za nápad, určitě se vydám vyzkoušet, nějak se bojím ještě něco koupit naslepo. Prostě musím sehnat cokoliv, co není těžké ,kořeněné,ale ne tak sladce ženské jako Boss No6…ach jo, to jsou starosti

Arome jv
Nováček 17 příspěvků 03.11.08 15:36

Já jsem měl docela úspěch s vůní Paco Rabanne, Eau pour Homme. Krásně kořeněná, tak „akorát“, dlouho drží a přitom na můj nos hodně svěží. Koupil jsem ji na doporučení „miniparfums“, bez vyzkoušení a je opravdu krásná.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 03.11.08 15:38
Rabane

děkuji za naťuknutí,půjdu jí otestovat, ten můj je totiž vysazený na kořeněné vůně…

Arome jv
Nováček 17 příspěvků 03.11.08 15:46

Ještě je velmi krásná pánská vůně Kenneth Cole Black, nevím zda je v kamenných obchodech, krásná jemná nenápadná vůně, držela ovšem dlouho, nechá se trochu rozvonět a stojí za to. Tu jsem taky zkusil pouze na základě recenze, ale je opravdu krásná. Nevím ale k čemu ji přirovnat.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 03.11.08 16:00
rada

děkuji moc,každý nápad si hned značím a pofrčím zkoušet hromadně. Nechtěla bych se cítit,až polezu z parfumerky..to budou asi chlapi koukat.....

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 03.11.08 17:32

Prý je taky dobrá U - by Ungaro od Avonu, ale pánská, dámská je hrozná :wink: Můžu sehnat vzorek, možná ho mám i doma, juknu

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 03.11.08 18:06
avon

je zlatínko jsi moc hodná, ale Avon ne…já spíše něco z těch značkových…

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 03.11.08 18:35

No Ungaro je značka, nebo ne? Je sice vyrobená pro Avon, ale chlapi si jí chválí, i Christiana Laxcroise - Noir, ale nic Ti samozřejmě nenutím. Mě se líbí např. Versace Homme, ten modrý flakon, Pěkný je i Dior - např. Homme Sport, Farenheit 32 nebo Higher Energy :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lendullka
Učednice 103 příspěvků 03.11.08 18:39
rada

děkuji za radu, vyzkouším určitě toho Diora a Versaceho. O Ungaru jsem pouze slyšela, že má slabou výdrž..nevím , neznám.Ale díky moc za rady, moc oceňuji.

lendullka
Učednice 103 příspěvků 03.11.08 18:44
rada

nevíte někdo jaký je Lacoste original? Neznáte? Myslíte, že by vyhovoval kritériům, lehčí, sladší, svěží a ne moc kořeněné vůně?

george007
Učednice 114 příspěvků 03.11.08 20:48
lendullka píše:
nevíte někdo jaký je Lacoste original? Neznáte? Myslíte, že by vyhovoval kritériům, lehčí, sladší, svěží a ne moc kořeněné vůně?

Pokud máš na mysli Lacoste pour Homme - mně připadá dost těžký a sladký. Nějakou dobu jsem ho používal, ale po chvíli mi z něj začala bolet hlava, tak jsem ho už potom nesnesl…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist