Poraďte .....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bernie
Učednice 76 příspěvků 24.08.07 16:53

Ahoj, mám takovou prosbu. Brzy mám jednu akci, na které bude kdosi a mohlo by být i cosi :lol:. Jen je kapku nesmělý. Však žijeme jen jednou, no ne? A potřebovala bych poradit parfém:

1. sladký
2. sexy
3. výraznější, avšak nikoli bolehlav
4. který vydrží aspoň osm hodin

Dík, to je docela oříšek, že? :)

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.07 17:38

Nina Ricci Love in Paris :) Jestli je nesmělej, tak spíš něco něžnějšího, svěžejšího, aby se nelek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.08.07 19:22

Dior-I love Dior,má v sobě cosi z té Niny Ricci,malou podobnost,je výraznější a drží skvěle a na podobnou příležitost je mnou osobně vyzkoušený.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 24.08.07 21:00

No, já bych určitě zvolila něco do sladka, muži mají rádi sladké vůně, ale něco na co budeš mít sama chuť, aby jsi se v té vůni cítila svá a neodolatelná. Já používám vůně podle citu. I když je někdy teplo a každý nosí svěží vůně, ale já se prostě cítím na sladkou a má duše si to žádá, tak si dám to na co mám chuť, ale když je těžší a sladší, stříknu jen jednou a flakón nechám pro jistotu doma, abych neměla pokušení se přestříknout, protože to bych to úplně zkazila. Nevím, jestli chceš něco z vůní co máš, nebo něco nového? Ale myslím, že vůně máš krásné a když se budeš řídit instinktem, bude to to pravé ořechové. Já bych vsadila určitě na vůni, kterou znám a vím jak se chová v různých situacích. Přeji šťastný výběr.

Bernie píše:
Ahoj, mám takovou prosbu. Brzy mám jednu akci, na které bude kdosi a mohlo by být i cosi :lol:. Jen je kapku nesmělý. Však žijeme jen jednou, no ne? A potřebovala bych poradit parfém:

1. sladký
2. sexy
3. výraznější, avšak nikoli bolehlav
4. který vydrží aspoň osm hodin

Dík, to je docela oříšek, že? :)
Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.08.07 21:26

Bernie : Herrera - 212 Sexy

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 24.08.07 22:28

No já si dovolím nesouhlasit s tím, že muži mají rádi sladké vůně - dodala bych totiž, že jak kteří…můj partner sladké vůně moc nemusí a často je označuje za těžké, i když jde například o Eclat Arpege…a zvlášt pokud je nesmělý, tak bych volila něco, co ho neporazí :)

a ještě můj tip na sváděcí parfém: Boucheron Jaipur Saphir

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.07 22:53

Koukla jsem ještě jednou na poličku a asi bych volila: The One, J'adore, Obsession Night (s mírou). Určitě bych radši vynechala Maitresse a Kingdom :D

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bernie
Učednice 76 příspěvků 25.08.07 16:26

Díky za názory. Skvělé pánské ohlasy mám na Boudoir, ten se líbí. Dnes mám objednávací den :), bude to docházející Addict, něco, co neznám, a ještě nevím co :lol: a pak mě napadl od Cacharelu Noa. Krásná, ženská a nevtíravá, romantická vůně. Ta by se mohla hodit, ne?

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

eva  25.08.07 19:03

Bernie: s Budoirem souhlasím: je to afrodisiakum ;)

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.09.07 22:33

Odkud kupujete Budoir? Je nějaká podobná vůně? Na tuhle vůni jsem moc zvědavá.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 02.09.07 07:53

Pro Ronnu:Budoir je v současnosti na Avy a na El ninu.Podobnou vůni vůni neznám,ale nejen vzhledem k vysoké ceně ,radím nekupovat bez vyzkoušení.Přes zde kladné ohlasy,já patřím k těm,které tahle vůně zpočátku oslnila a to tak,že jsem v Londýně zakoupila hned dvě balení a doma pak byla těžce,přetěžce zklamaná způsobem,jakým se rozvoněla.Ovšem kde se dá očichat v obchodě,to bohužel nevím,myslím,že často volně k mání nebude,ale dá se jistě od někoho sehnat vzoreček.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.09.07 23:09

Ingrid, díky za odpověď.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Mončína  25.09.07 23:57

Ahoj holky,hledám nějakou vůni a přivítám Vaše tipy:něco na denní běžné nošení,něco lehčího,jen pro můj pocit,že voním :) Ne prosím Lacoste pour femme!!!Co si myslíte o Blue od Ralpha Laurena?Asi spíše na léto,že?

Janik  26.09.07 14:35

Moncina: v tomto smeru nedam dopustit na Bvlgari BLV. To je pro me vune cistoty, neobtezujici, prijemna. Rozhodne to neni zadna svezenka, spis lehce pudrova, mydlova. Drive jsem takove vune nemela rada, nyni jsou mi velmi prijemne na denni noseni do prace, na jednani, apod. Urcite nedoporucuji kupovat naslepo, to nedoporucuji u zadne vune. Co nos, to nazor, a co mne prijde takove, tobe muze pripadat makove :-) U BLV mam ohlasy pozitivni, nicmene moje svagrova, ktera netusila, kdo v jeji blizkosti takto voni, prohlasila: „Zensky, ktera to tu tak zvlastne nasladle vonite?“ A netvarila se pritom zrovna nadsene. Kdyz si cichla primo ke mne, rikala, ze u me to voni daleko lepe, ale jak se vune rozletela do okoli, nebylo ji to prijemne. Dalsi takovou prijemnou a nekontroverzni vuni je podle meho Lancome Miracle (ten klasicky, ne jeho odnoze). Oproti BLV mi ale pripada kvetinovejsi a sladsi. BLV je alespon pro muj nos zajimavejsi.

Janik  26.09.07 14:39

Jeste jedno varovani. Kdyz jsem nasedala do auta k sestre a jejimu priteli, sestra se neprilis nadsene ptala, cim to vonim. Jeji pritel byl naopak nadseny a rikal, ze to vubec neni citit jako parfem, ale jako bych se natrela nejakym krasnym kremem. Pro me to byla lichotka, nekdo ale nechce vonet po kremu :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist