poraďte- dámská vůně(unisex)

vixen 27.07.09 18:08

poraďte- dámská vůně(unisex)

Ahoj, moc se mi líbí Coco mad. a jasmin noir. V Coco Mad. cítím jakýsi pánský podtön a to se mi velmi líbí. Poradili by jste mi nějakou jí velmi podobnou vůni,která není tak známá. Klidně to může být i unisex. Další typ pak uvítám na vůni typu jasmin noir( tu mám,ale nemá na mě moc velkou výdrž). Všem předem děkuji za rady.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

vixen 27.07.09 19:42

:roll: nikdo nic? no tak ženy, poraďte :D

sLenka 27.07.09 19:47

napadá mě narciso rodrigues … cítím tam podobný tón jako v coco mademoiselle …

Lyonella 27.07.09 22:42

Určitě Prada Tendre.

hakhak 28.07.09 07:59

Ahoj, mě přišel Coco podobný Zen :roll: .

evixx 28.07.09 08:38

… jako typově podobná vůně k Jasmin Noir s větší výdrží mi přijde Gucci by Gucci … i nějaké pánské podtóny by se našly

vixen 28.07.09 09:59

Narciso Rodriguez jsem zkoušela a za tu cenu na mě měl nevalnou výdrž,ale také jsem v první chvíli pocítila společné prvky s Coco Mad. Pradu Tendre jsem měla, ale nijak mě neuchvátila. A podobná jasmin nori gucci by gucci. Píšu si :D

vixen 28.07.09 10:00
hakhak píše:
Ahoj, mě přišel Coco podobný Zen :roll: .

V Zen já cítím Chanci :D

ippolita 28.07.09 10:48

Vidim podobnost Coco Mademoiselle a Cabaretu.

Myskamauska 28.07.09 12:14

Dost do pánska mě přijde tato Mont Blanc:

http://www.arome.cz/index.php?…

Slimek 28.07.09 12:38

to sou rady :mrgreen:

… je vidět, že každý máme jiný nos…moje rada - nejlepší je hledat sám :wink:

vixen 28.07.09 13:01
Slimek píše:
to sou rady :mrgreen:… je vidět, že každý máme jiný nos…moje rada - nejlepší je hledat sám :wink:

Jsem ráda za každý typ, jelikož vyzkoušeno mám hodně a né a né na nic co by mě vzalo narazit,,,takže si cením každé rady.

Slimek 28.07.09 13:09

to úplně chápu, je to těžké.
I já toho hodně očichala a stále hledám.
Když jsem onehdá narazila na osobu, kdy nám kupodivu 9 z 10 vůní vonělo společně, myslela jsem, že je to zázrak a že se podle sebe můžem řídit… omyl, dnes se stěží shodnem na 50% :? … ale to je asi parfémovým vývojem 8).
Zlom vaz :wink:

Slimek 28.07.09 13:12
vixen píše:
Slimek píše:
to sou rady :mrgreen:… je vidět, že každý máme jiný nos…moje rada - nejlepší je hledat sám :wink:
Jsem ráda za každý typ, jelikož vyzkoušeno mám hodně a né a né na nic co by mě vzalo narazit,,,takže si cením každé rady.

vlastně jsem tím taky chtěla říct, že mě udivují všechny ty rady… protože mi ani jedna navrhovaná nepřipadá, že by se těm tvým dvěma blížila .. tak .. tak, je to hrozně subjektivní.
Jinak jsem to samo nemyslela ve zlým, je hezký, když chce někdo pomoct (bližnímu svému) :P

estelle 28.07.09 13:39

Kingdom limitka
a Prada Tendre.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist