Poraďte - jak zautomatizovat heslo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 10.06.09 18:49
poraďte - jak zautomatizovat heslo

Ačkoli vždy, když se sem přihlašuji, zaškrtnu, že se chci přihlašovat automaticky- bohužel. Také když chci do vzkazů, musím zadávat znova jméno a heslo. Má to tak být nebo musím provést nějaký úkon, o kterém nevím - poraďte prosím

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 11.06.09 14:11

Od včerejška zase samá varování antivirového programu (jsem na jiném počítači - je tu ESET Smart Security) - zjistil jsem, že mi to hlásí všude tam, kde má příspěvek uživatelka Kleaa. Hlásí to, že je tam nějaký obsah ze stránek tomicek.net.

edit: :oops: sorry, to mělo být v jiném vlákně

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 11.06.09 14:30

To s tomickem mi hlásí Avast taky… :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 11.06.09 14:33

m.mart: Tím by se to vysvětlovalo. Z této adresy (tomicek.net) má Kleaa svůj podpis - obrázek Pure Poison (přímým odkazem). Pravděpodobně se ta stránka něčím nepozdává některým antivirovým programům.

Jindra: Myslím, že je potřeba svému internetovému prohlížeči nejprve vůbec povolit ukládání hesel - např. ve Firefoxu: „Nástroje“ ⇒ „Možnosti“ ⇒ „Zabezpečení“ ⇒ zaškrtnout „Pamatovat si na serverech hesla.“

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist