Poraďte - jakou vůni - díky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jeduvka
Nováček 1 příspěvek 02.08.10 13:25
Poraďte - jakou vůni - díky

Zdravím všechny příznivce krásných a kvalitních vůní. Ráda si pročítám vaše stránky nebo brouzdám po netových parfumériích. Ráda bych si pořídila nějaký parfémek, ale stále nevím jaký, mám radá svěží vůně, ale ne zase přesvěžené skoro až pánské. Rozhodně ne zase sladké nebo kořeněné. Spíš klasiku a svěžejší. Voní mi i tuctově profláklá Light Blue, ale nechci mít to co sto dalších. Dost jsem váhala u White line, ale recenze mě zklamala že to je až moc svěží a u Coul Wather, mi vadí že je bonbonová. Voněla mi od Avonu Today, ale pak se mi frézie až zošlivily. Moje první vůně byla od Koakai, nevím jak to správně píše, žlutá vůně v matném flakonku L´eu de koakai, byla svěží a zajímavá, ale vůbec nevydržela. už ji ani nevyrábí:-(Konkrétně mám ráda konvalinky, šeřík, meloun ,kosatec a mandarinku. Byla bych moc ráda, kdyby si někdo našel čas a napsal mi pár tipů vůní plus jejich dominantní složení a zkušenosti s nimi, které by byly lehké, vodní, svěží a přitom to nebyla chemická pánská vůně, ale ani ne nic sladkého, ráda se oblékám sportovně a elegantně, nic extra sexi vyzívavého, mám krátké mikádo a sportuji, je mi 30.Předem děkuji!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.08.10 15:36

Tak jasně, Koakai byla dokonalá… byla to i moje první vůně. K patnáctým narozeninám.
Today, to jsou podle mě krémové bílé květy… takže mě napadá Flower od Avonu, Nude , Mahora .
Aqua Allegoria Lilia Bella to jsou konvalinky zásadně.
Pěkný kosatec je mezi dostupnějšími Jil (pudrová s kosatcem), Kelly Calèche (ta je zajímavá, mohla by se líbit), Perles de Lalique (kosatec a dřevo, taky velmi zajímavá), The Floral Collection: Iris od Marks & Spencer, to je soliflor krásný… kosatec za hubičku. Energizing Fragrance (badyán a kosatec).
Meloun zase a svěží tóny s vodními jsou v Odette . … co mě tak napadlo…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.08.10 17:16

…lehké, vodní, svěží a príjemné tipy pre teba by mohli byť:
Prepáč, že len stručne, len matné spomienky,
ale zloženie a popisy k nim ľahko nájdeš v databáze: http://www.arome.cz/data/index.php

Stella McCartney - Stella In Two - Peony

Versace - Versense /jemne drevitá a zelená…/

Versace - Versace /príjemne romantické kvetiny…/

Laura Biagotti - Laura /kvetinová romantika/

Chanel - Chance Eau Fraîche

Marina de Bourbon - Aqua di Aqua /svieža, príjemne iskrivá/

Lancaster - Aquasenses /svieža „telovka a intnímka“, vodné tóny/

Keneth Cole - White /pekná svieža biela…/

a iné… :wink: :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 03.08.10 19:40

AA Angelique Lilas, AA Mandarine Basilic (nebo kdejaká jiná Allegorie, ale tyhle jsou jedna šeříková a druhá mandarinková a jsou moc fajn)
Notre Flore: Iris (ale možná i jiné od L'Occitane)
nějaké ty Florascenty (Regia, Thé Vert) - ale ty jsou hrozně drahé na to, jak to nic nevydrží, ledaže bys pořídila tester

Nic dalšího mě nenapadá, poněvadž obecně vodní svěží lehké vůně moc nemusím (většina mi přijde dost chemická) a meloun mi vyloženě vadí.....ale tyhle se mi líbí :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 03.08.10 20:40

Já si myslím, že by se Ti mohly líbit např. tyto vůně:

DKNY Women
Into the Blue od Escady
Sergio Tacchini Donna
Polo Sport Woman
Relaxing Fragrance od Shiseido
Eau Ressourcante od Clarins
Eau de Rubylips od Salvador Dali
Aqua Allegoria Mandarine Basilic
Sport Water (Jil Sander)
Image Woman od Cerruti Ô Oui! od Lancôme
různé Eau od Biotherm

atd. … :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 03.08.10 22:40

Napadlo mě L´au par Kenzo.Je hezká, svěží, příjemná. Řekla byhc na každodenní nošení.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.08.10 09:58
Majla píše:
Napadlo mě L´au par Kenzo.Je hezká, svěží, příjemná. Řekla byhc na každodenní nošení.

ano, pokud má někdo rád melounový tón, pokud by vadil tak není špatné zkusit totéž ale v pánské verzi - vím, že si jí hodně ženy právě kupují pro sebe.
Je zajímavé, že pokud někdo přede mě dá pět papírku a zeptá se mě co se mi nejvíc líbí tak skoro vždy sáhnu po pánské vůní (což zjistím až posléze)

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.08.10 10:00

ještě mě napadla Chanel No 5 eau Premiére - klasická v novém hávu - dnes ji mám na sobě a chvíli cítím svěží hlavu, pak trošku koření a vanilky, nic těžkého ale elegantní, škoda jen, že nedrží lépe a je třeba se přestříknout, pokud ale člověk koupí velké balení za slušný peníz…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.08.10 10:34

mne do tejto kategórie spadá aj Cristalle Eau Verte , práve ju mám na sebe a je veľmi príjemná svieža a neobťažujúca… len keby ju bolo viac cítiť :conf:

Ale niekomu to práve môže vyhovovať, že nemá okolo seba dusivý oblak :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.08.10 10:36

Já bych byla spíš pro ten dusivý oblak. :wink: …Za ty peníze :mrgreen:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.08.10 12:01

v tomto prípade jednoznačne ;)

mám pocit, že mám na sebe niečo od Bvlgariho a nie Chanel :D

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.08.10 12:18

asi tak :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

sharon76
Nováček 16 příspěvků 03.09.10 20:12

Holky jdu jsem pro radu :D . Nevím co se děje ale jak se ochladilo vůbec nemůžu používat to co mám doma:Datura, Amaranthine, Casmir. Ve vedrech jsem s nima byla maximálně spokojená ale ted mě dusí a mám potřebu pořídit nějakou hodně svěží, studenou vůní možná až do pánská jenže absolutně nevím co :(

Poradte prosím!

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 05.09.10 17:15
sharon76 píše:
Holky jdu jsem pro radu :D . Nevím co se děje ale jak se ochladilo vůbec nemůžu používat to co mám doma:Datura, Amaranthine, Casmir. Ve vedrech jsem s nima byla maximálně spokojená ale ted mě dusí a mám potřebu pořídit nějakou hodně svěží, studenou vůní možná až do pánská jenže absolutně nevím co :(Poradte prosím!

napadla mi Chance eau Fraiche :) Ale tu ja nosím skôr v lete ;)

adinna
Učednice 127 příspěvků 09.09.10 09:45

… možno by ti teraz sadla aj TRUSSARDI - BIANCO, je svieža a ide trochu aj do pánska…

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist