Poraďte lak na nehty

Fotoalbum tématu (33) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 03.01.09 23:48
poraďte lak na nehty

POtřebovala bych poradit odstín laku na nehty. Mám ráda přírodní barvu nehtů (navíc v práci nic jiného mít nesmím), ale nechci úplně bezbarvý lak. Mám nehty krátké, takže i světlé růžové laky k francouzské manikůře vypadají divně- mám pocit že světlé odstíny krátké nehty opticky ještě víc zkrátí a rozšíří. Takže sháním něco jemného, přirozeného. Díky za každý tip.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 91 Další »
Reakce:

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 03.01.09 23:50

Ježiš, manikúra nebo manikůra?? :oops:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.01.09 23:54

Manikúra :wink: Ale s barvou moc neporadím, buď používám úplně průhledný anebo (jak jsem si teď zvykla) dost výrazné a tmavé laky.

Přitom problém krátkých nehtů řeším dost často taky, takže si ráda nechám poradit taky :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 03.01.09 23:59
verunka2201 píše:
Manikúra :wink: Ale s barvou moc neporadím, buď používám úplně průhledný anebo (jak jsem si teď zvykla) dost výrazné a tmavé laky.Přitom problém krátkých nehtů řeším dost často taky, takže si ráda nechám poradit taky :lol:

Zjistila jsem, že tmavé výrazné laky krátkým nehtům opravdu sluší, vypadají líp než na dlouhých (bohužel si můžu dopřát jen o víkenu nebo dovolené). Ale světlé vypadají prostě divně. Jaké tmavé používáš ty? Poraď značku a odstín, díky.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.01.09 00:02

Jo, maj na krátkých fakt něco do sebe, ale musela jsem se o tom hodně přesvědčovat, když se mi po prvním nalakování tmavo-fíkové spolužačka vysmála :(

Jinak, na značky fakt nehraju, už jsem to někde psala - kupuju si hodně levné laky (do 30Kč :lol:) z obyč drogerek nebo z obchodů s levným textilem :lol: :lol: :lol: Vyplatí se - když mi barva nesedne, nelituju vyhozených peněz, když se mi povede, že lak vyschne, taky nelituju, a můžu přitom zkoušet spoustu různých barev a odstínů. :wink:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 00:43

Co zkusit průhledný lak se třpytkami? Nosím ho taky na krátkých nehtech. Z dálky jakoby nehet natónuje do mléčna a díky třpytkám se krásně a dlouho leskne.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 04.01.09 12:11

Taky používám levnější laky z drogérie. Dělám si sama několik let francouzskou manikúru, ale občas nechám nehty „odpočinout“ a zkrátím je a nalakuji tělovým přirozeným odstínem. Pro tyto účely používám od miss sporty v broskvovém nebo mléčném odstínu. Mají je v přihrádce pro francouzskou manikúru. Dávám pod něj výživný podkladový z lékárny a vydrží to tak týden (navíc na tom přirozeném odstínu se menší odloupnutí u okraje ztratí :lol: :wink: ).

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 04.01.09 12:20

Já jsem na nehty trochu bordelář. Nalakování vždycky risknu na nějakou společenskou akci, ale nemám výdrž při schnutí, takže se mi stejně vždycky objeví někde nějaká rýha apod. Francouzská manikúra se mi moc líbí, ale s ní je to ještě horší. Zrovna na svátky jsem si ji pokoušela udělat, ale asi to chce holt trénink. Levá ruka ještě jde, ale o pravé škoda mluvit. :wink: Mám na ni sadu od Avonu, kde byly i proužky, ale ty se mi vůbec neosvědčily. Na nehtech mi po nich zůstalo lepidlo a stejně se dostal lak i pod něj. Takže bílou kreslím od ruky.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

wich
Učednice 149 příspěvků 04.01.09 15:43

Ještě bych podotkla, že lak na nehty může dělat divný dojem, jestliže nesedí barevnému typu. A těch růžových laků je tolik odstínů, že si člověk musí ten správný vyzkoušet a potom to souzní. Takže to není o tom, že by vypadal divně na krátkých nehtech, ale opravdu o tom odstínu.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.01.09 16:55

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.01.09 17:00
jasmina píše:
PaK píše:
Já jsem na nehty trochu bordelář. Nalakování vždycky risknu na nějakou společenskou akci, ale nemám výdrž při schnutí, takže se mi stejně vždycky objeví někde nějaká rýha apod. Francouzská manikúra se mi moc líbí, ale s ní je to ještě horší. Zrovna na svátky jsem si ji pokoušela udělat, ale asi to chce holt trénink. Levá ruka ještě jde, ale o pravé škoda mluvit. :wink: Mám na ni sadu od Avonu, kde byly i proužky, ale ty se mi vůbec neosvědčily. Na nehtech mi po nich zůstalo lepidlo a stejně se dostal lak i pod něj. Takže bílou kreslím od ruky.

no presne - to schnuti me taky pokazde rozciluje, nejednou jsem je radsi odlakovala … :D

me proste schne vsechno hodiny, i kdyz je to jen na 60 sekund, stejne se mi tam udela nejaka ryha ..

:D Jo, to taky řeším, a nejlepší je, když jdu moc „brzo“ (tedy i hoďka a více) po nalakování spát - mám pak ráno na nehtech vzorek peřiny :lol:

Když jsem byla malá, toužila jsem po lakérském studiu od Mattela - byl tam krom jinýho i vysoušeč! - škoda, že jsem si vzpomněla až teď, mohla jsem si o něj napsat k ježíšku :D :D :D

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.01.09 17:12

Tak jsem se teď srdečně zasmála.Přesně to samé mám já vždycky taky,vzoreček na nehtech,i když píšou,že je rychleschnoucí. :lol:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 04.01.09 17:13

Kdyby jenom jít spát a mít vzorek od peřiny. Jenže to člověk nemůže jít ani na záchod. :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 04.01.09 17:18

To je fakt :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.01.09 21:28

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 91 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist