Poraďte luxusní, lehkou, svěží, netuctovou...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 13:38
Poraďte luxusní,lehkou,svěží ,netuctovou...

Hledám svěží, luxusní, lehkou vůni, aby pro mě byla takové moje druhé já, ale zatím jsem nenatrefila..Pořád hledám, zkouším, láska na první počich třeba byla, ale na druhý už vadila. Nechci davovku.

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 21 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 09.08.12 14:16

Zkus si přečíst Adin průvodce „Jak žádat o radu s výběrem vůně“ http://www.arome.cz/…em-vune-332/
Ono totiž, když to má být tvé druhé já, tak by bylo dobré nejdřív popsat tvé první já. Pak už budeme vědět, kterým směrem se vydat. A předem varuji, že hledání té jediné vůně je nekonečný proces ;)

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 14:19

První já popsat neumím, proto jsem naznačila jakou vůni hledám a je to pravda, hledání té pravé je cesta bez konce.. :)

Frankie  09.08.12 14:53

@mijisecek
Když jsme u toho hledání, není nutné hned zakládat nové téma, ale trochu se porozhlédnout. ;)

http://www.arome.cz/…vadla-45920/

http://www.arome.cz/…zenky-22356/

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 14:58

Sorry.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.08.12 14:59

Ty neumíš popsat, jaká jsi? tak se třeba zeptej někoho blízkého.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.08.12 15:17

A taky chybí základní „parfémové“ informace: jaké vůně se ti líbí, jaké rozhodně ne, jaké složky máš ráda, jaké nesnášíš ;)

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Blecha
Znalkyně 496 příspěvků 09.08.12 15:22

Taky jsem dlouho hledala tu jedinou pravou vůni, až jsem zjistila, že žádná taková není. Krásných vůní je tolik, každá má něco do sebe, jeden den máš náladu na jednu, druhý den na jinou, já osobně bych ze své poličky nedokázala vybrat jen jednu, kterou bych označila za mé druhé já 8) A co se týká té lásky na první počich, tak mám bohužel zkušenosti, že tyhle lásky tě omrzí nejdřív (např. u mě to byla Gardenia od M. Micallef)

Na poličce 26 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 1 parfém

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 18:22

Já si stále myslím, že na mě ta nej někde určitě čeká a potom už jinou chtít nebudu.Jsou ženy, že mají svůj skalní parfém a jiný by nepoužily. Je pravda, že s náladou se mění chuť na to, po jaké vůni sáhnout, ale já prostě zatím nenašla ani vhodnou k té, či oné náladě..Ať zvolím jakoukoliv, musím se do ní přemlouvat.. :D

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.08.12 18:34

Nojo, jenomže ty ženy třeba ani nové/jiné vůně nezkouší, ovšem my tady přicházíme pořád do kontaktu s něčím novým a lákavým :mrgreen:
takových tady už bylo, co si myslely, že na ně čeká ten jeden jediný… do roka a do dne si o tom můžeme pohovořit znovu ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 09.08.12 18:40

@mijisecek
Z tvé poličky, resp. odstřiků bych se určitě nemusela přemlouvat k aplikaci Baiser Voilé a Bottegy Venety. :mrgreen:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 18:41

Je to pravda, sotva docílím vytoužené vůně a mám ji doma a že to nikdy netrvá dlouho, zkouším další a další a tak to jde stále dokola.. :D

mijisecek
Učednice 56 příspěvků 09.08.12 18:42

Tak strašně jsem obě chtěla a když je mám, tak se fakt přemlouvám..

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 09.08.12 18:43
@mijisecek píše:
Je to pravda, sotva docílím vytoužené vůně a mám ji doma a že to nikdy netrvá dlouho, zkouším další a další a tak to jde stále dokola.. :D

Tak to buď ráda, že to netrvá dlouho. Já teď mám zrovna období, že to bude trvat hodně dlouho, než budu mít doma, co bych chtěla. Užívej si to, člověk nikdy neví. Vím, o čem mluvím resp. píšu. :mrgreen:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 09.08.12 19:13

Mijisecek : aj, ty mi mluvíš z duše, mám to přesně jako ty. Hrozně, ale fakt hrozně moc bych chtěla mít tu jednu jedinou vůni, která by byla se mnou spjatá, podle které by mě všichni poznali, která by ke mě seděla, neomrzela mě, voněla by všem v mém okolí a byli z ní paf… jenomže, když už si myslím, že jsem ji našla a s velkou pompou si ji koupím, začne ve mě po čase zase hlodat, co kdybych vyzkoušela něco nového, třeba najdu ještě lepší vůni… a tak je to pořád dokola. Momentálně jsem nadšená z Aliena, ale vadí mi, že nejsou moc velké ovace z okolí.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist