Poraďte Make-up

Fotoalbum tématu (59) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 16:17
Poraďte Make-up

Prosím přítomné dámy, zvláště ty zkušené o radu.
Make-up byl vždy můj hrob. Všechny údajně lehké byly jak ta maska z reklamy (i ty inzerované v dotyčné reklamě samozřejmě).
Všechny mi ucpávají póry, po všech se lesknu a u všech jsem ráda když je umyji.
Jenže: není mi 20 a nemám dokonalou pleť, jsem v zimě bílá jak ta stěna a i nalíčená nevýrazná.
Takže POTŘEBUJU MAKE-UP!
Díky různým nákupům i časopisům jsem vyzkoušela hodně!!!!
Jediné, co zatím vypadá slušně je jeden Clinique, ale pokud máte typy, ráda si nechám poradit nějaký 1.lehký, 2. nezanášející póry, 3. lehce pudrující by byl fajn, bude-li mít i lehce oživující blahodárný efekt na pleť, budu šťastná. Nesmí se také usazovat.
Myslím, že by mi sedly od Avene (používám jejich kosmetiku), ale nejsou nikde vzorky, takže máte zkušenosti???? Kosmetice z lékáren dávám přednost, ale může být i jiný a jsem ochotná i zainvestovat, když to bude ono :P

DÍKY!!!
Běžné značky dostupné třeba v DM apod. mám většinou vyzkoušené.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 129 Další »
Reakce:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 06.10.08 16:25

Já tedy jednoznačně doporučuji Everyday minerals - viz sekce přírodní kosmetika. Od té doby, co jsem si nechala poslat první vzorečky, jsem na obličeji nic jiného neměla a doufám, že mít nebudu. Cena je vzhledem ke kvalitě nízká, ale chce to trochu víc experimentovat a sžít se s tímhle druhem líčení. Ale stojí to za to!

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 06.10.08 16:26

Já mám smíšenou pleť a i drobet rozšířené póry a vyzkoušela jsem už desítky, od levných až po hodně drahé.
Teď jsem si koupila Astor Mattitude a jsem s ním moc spokojená.Žádná maska a přesto kryje.Ale je z drogerie :D .Přesto jsem s ním spokojená víc,než dřív s těmi z parfumérky. :wink:

A minimalizuje jemné vrásky. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 16:28

Díky omrknu :wink:

Přírodních věcí jsem měla už hodně, ale třeba Lavera a Laveré mi nesedí ani jedna, ale toto neznám :wink:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.10.08 16:29

Mám tónovací krém Madaga for Life - snad je to dokonce přírodní, nevím kde se to koupí, protože jsem ho dostala. Je to lehoučké, žádná maska, ale trochu mastné.
Clinique - ten je dobrý! Stejnou službu za míň peněz udělá YR - tekutý v lahvičce s dávkovačem.(Což mi připomíná, že mi dochází). Taky nesnáším pudrové masky.
Ty drahé značky třeba EL jsou samozřejmě dobré, ale komu se chce dát za make-up majlant.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 16:29
Myskamaus píše:
Já mám smíšenou pleť a i drobet rozšířené póry a vyzkoušela jsem už desítky, od levných až po hodně drahé.
Teď jsem si koupila Astot Mattitude a jsem s ním moc spokojená.Žádná maska a přesto kryje.Ale je z drogerie :D .Přesto jsem s ním spokojená víc,než dřív s těmi z parfumérky. :wink:

Možná je v hromadě vzorků, co se bojím zkust, jestli doporučuješ, budu odvážná :wink:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 16:31

Janas, který YR?
Všem děkuju, pište, já budu testovat! Ale mastit to fakt nesmí, to je hrob :?

Jinak pokud jde o pleť, je můj muž podstatně milejší, ví, jak jinak vypadají následky a pohlednou ženušku chce mít!
Jinak klidně koupím i EL, dá se obědnat z venku dost rozumně, Clinique apod. taky, to není vyhazování, ale investice, pokud máte mojí plet.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8040 příspěvků 06.10.08 16:36

Taky teď používám Astor Mattitude a dost se mi líbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.10.08 16:39

Je na tom napsáno: Teint radieux, Sublime Illumination. Koupím si ho zas, je to docela velká flaška, myslím že za cca 400 - a dostala jsem slevu (mám ty kuponky), vydržel mi snad rok. Nezanáší póry, moc se neblejská, je nenápadný, mírně krycí. Já už mám dost drobných vrásek, takže ty pudrové nemůžu, výsledek je pak horší, než nic. Klidně ho v obchodě vyzkoušej, jestli se na tobě nebude lesknout. U YR jsou docela ochotné prodavačky.

Objednat přes net se obávám, protože neodhadnu barvu. Na obrázku to vypadá jako tmavá barva a při použítí je mrtvolná bledost. Trefit to akorát nedokážu, musím vyzkoušet.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 06.10.08 16:41

Jíťo buď kurážná :D

Aspoň to zkus,paty ho taky chválí. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 16:46
janas píše:
Je na tom napsáno: Teint radieux, Sublime Illumination. Koupím si ho zas, je to docela velká flaška, myslím že za cca 400 - a dostala jsem slevu (mám ty kuponky), vydržel mi snad rok. Nezanáší póry, moc se neblejská, je nenápadný, mírně krycí. Já už mám dost drobných vrásek, takže ty pudrové nemůžu, výsledek je pak horší, než nic. Klidně ho v obchodě vyzkoušej, jestli se na tobě nebude lesknout. U YR jsou docela ochotné prodavačky.

Pravda, to jsou a mám zrovinka slevenku :wink:

Ale i tak raďte, raďte, nevíte, dělá Decléor make-upy? Koukala jsem i na kosmetiku a jeden jejich „čistič“ se chystám kupovat.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.10.08 16:58

Decleor make-upy buď nedělá nebo se tady nedovážejí, já bych ti doporučila od E. Lauder DayWear - je dlouhodržící, zmatní hezky pokožku, pak je výborný od Diora Diorlight - opravdu druhá kůže - tekutý lehounký, ale už je k dostání spíše na zahraničních webech, já jsem ho koupila za dobrý peníz na Jahodě, každopádně bych doporučila do dobrého make-upu investovat (výborné make-upy má Dior, E Lauder, Givenchy, Guerlain - ty ale spíš na sušší pleť)- ma rtěnce a jiných malovátkách šetřit lze ale make-up je opravdu rozdíl drogérkový a značkový - zajdi do parfumérie a nech si poradit co by bylo na tvoji pleť vhodné a vyžádej si vzoreček - pokud nemají - což většinou nemají - tak požádej ať ti dají trošku z testeru do kelímku - pokud nemají ani kelímek tak vytáhni z kabelky svůj - v lékarně ti určitě nějaký podarují a vyzkoušej si doma v klidu make-up na pleť. Pokud se ti make-up zdá po nanesení maskovitý tak zkus nanášet houbičkou, pokud je to pořád moc, tak tu houbičku mírně navlhči ve vodě a pak až trochu do make-upu.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 06.10.08 17:06

Díky Sáro, já věděla, že se taky ozveš a o tom Dioru ses tu někde zmiňovala, pravda. Právě u Clinique jsem dostala vzorečky, jeden byl fajn, EL taky, ale už je to asi dva roky a pytlíček nemám, ale to jsem byla těhotná a doma, tak jsem to tak vyplácala bez chuti to pozorovat.
Tak já zapátrám :P Právě myslím, koupit to zvenčí, za cenu některých zdejších obyčejnějších a právě chci, aby to nebylo „jen malovátko“, ale něco pro pleť, aby to hezky splynulo
Mattitude nemám!! Rozdávala jsem ty vzorky, protože jsem jich měla mraky a nepoužívala je.
Od EL mám řasenky a rtěnky a mívala jsem parfémy a odličovače.
Jeden s pumpou, teď mu nemůžu přijít na jméno (Sparkling Clean :idea: ) byl bezvadný a i za tu cenu se vyplatil, vydržel mi 8 měsíců, což je dost! Jiné bych popravila tak 4!
Clinique tekuté mýdlo tedy taky vydrží věčnost.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 06.10.08 17:29

No právě, hezkýá pleť je základ, když ti make-up šupinkovatí nebo dělá fleky a mapy, tak už ani další líčení nepomůže Některé make-upy opravdu dokáži hodně zkrášlit pleť aniž by byly vidět - opravdu tuna make-upu na pleti je odpudivá Záleží rovněž jakou si vybereš barvu - někdo potřebuje odstín do žluta, někdo zase do růžova, to je asi největší umění vychytat ten správný odstín - já osobně si míchám většinou 2 barvy podle momentální barvy pleti - v létě jsem o něco tmavší, když je mi blbě, tak jsem o něco zelenější. S Clinique nemám zkušenost ale je to vlastně odnož E Lauder, takže si myslím, že budou mít taky kvalitní věci

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 06.10.08 17:30

E. Lauder DayWear nyní mají i ve verzi Light, dokonce už i u nás. V Železné i Palladiu, k dispozici mají i vzorky. Vyzkoušela jsem - je opravdu lehčí, dobře se roztírá, zmatní, ale příliš nekryje, spíš sjednotí. Stojí za vyzkoušení.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 129 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist