Poraďte mi, prosím.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 13.07.08 19:43
Poraďte mi, prosím.

Prosím poraďte mi zkušené ženy(i muži). Maminka ,kdysi používala vůni- byla to taková hodně vanilková vůně- jediné co si pamatuji, byl na obale takový létající kolibřík. To jsem Vám toho řekla :oops: , ale nemůžu nikde přijít na to, co to bylo za vůni. Snad si někdo na něco takového, podle toho ptáka pamatuje. :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

13.07.08 19:54

Pamtuju si na ní, byla to krásná vůně. K nám prý se už nedováží, ale dále se vyrábí. Jmenuje se Vanilla Fields :)

berunka
Nováček 22 příspěvků 13.07.08 21:10

To mě teda fakt moc mrzí. Kdyby jste někdy někdo na ní někde narazil, dejte mi prosím vědět. Opravdu se nedá ještěněkde sehnat?

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.07.08 21:15

je to tak, byla to čistě vanilková vůně, vyráběla ji myslím firma Coty, možná zkusit něco podobného - třeba Kenzo Amour je dle mého taky taková vanilka.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.07.08 21:17

tak na zahraničních webech je normálně k dostání - akorád nemám zkušenost odkud by se dala poslat - ale holky určitě poradí - stačí dát do google Vanilla Fields a uvidíš kolik obchodů ti vyjede

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 13.07.08 21:50

http://www.fragrancex.com/products/_lid … ducts.html

tady, dokud je pošta zdarma

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

berunka
Nováček 22 příspěvků 14.07.08 07:41

Jste zlatíčka, moc a moc děkuji. Já věděla, že tady na Ádě jsou samé poklady :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist