Poraďte mi, prosím.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berunka
Nováček 22 příspěvků 13.07.08 19:43
Poraďte mi, prosím.

Prosím poraďte mi zkušené ženy(i muži). Maminka ,kdysi používala vůni- byla to taková hodně vanilková vůně- jediné co si pamatuji, byl na obale takový létající kolibřík. To jsem Vám toho řekla :oops: , ale nemůžu nikde přijít na to, co to bylo za vůni. Snad si někdo na něco takového, podle toho ptáka pamatuje. :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

13.07.08 19:54

Pamtuju si na ní, byla to krásná vůně. K nám prý se už nedováží, ale dále se vyrábí. Jmenuje se Vanilla Fields :)

berunka
Nováček 22 příspěvků 13.07.08 21:10

To mě teda fakt moc mrzí. Kdyby jste někdy někdo na ní někde narazil, dejte mi prosím vědět. Opravdu se nedá ještěněkde sehnat?

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.07.08 21:15

je to tak, byla to čistě vanilková vůně, vyráběla ji myslím firma Coty, možná zkusit něco podobného - třeba Kenzo Amour je dle mého taky taková vanilka.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.07.08 21:17

tak na zahraničních webech je normálně k dostání - akorád nemám zkušenost odkud by se dala poslat - ale holky určitě poradí - stačí dát do google Vanilla Fields a uvidíš kolik obchodů ti vyjede

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.07.08 21:50

http://www.fragrancex.com/products/_lid … ducts.html

tady, dokud je pošta zdarma

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

berunka
Nováček 22 příspěvků 14.07.08 07:41

Jste zlatíčka, moc a moc děkuji. Já věděla, že tady na Ádě jsou samé poklady :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist