poradte mi prosim vonavecku :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violet  14.12.07 14:25

taakze,doma momentalne mam giorgo armani-senzi,aigner-woman in black.
pred nedavnom som mala shalimar,ale tam som citila nieco ako horky citrus a to mi vadilo.

vone ktore sa mi celkom pacia:
Bvlgari - Black, CK-Euphoria Blossom , Estee Lauder - Pleasures Intense, Diot-Hypnotic Poison, Lolita Lempicka- L.........a tak dal

pacia sa vone-napr. jasmin,vanilka,ben­zoin,tropicke ovocie,visna-ceresna,cerni­ce,mango,bros­kyna,ruza,kadi­dlo…

vone ktore sa mi moc nepacia:
Dior- Miss dior cherie,carolina herrera-212 sexy ,Davidoff-cool water woman, J.D.P.-Halloween,Jado­re,Guerlani-insolence…

vone ktore v zivote uz nechcem citit:
Alexander Mcqueen-Kingdom,Chanel no 19,5 , Cartier eau de cartier…

Farby mam rada:cierna,fi­alova,cervena,ob­cas ruzova,matova
Farby ktore sa mi nepacia:zelena,o­ranzova,bordo­va…

vonu hladam originalnu,vyraznu co dlho vydrzi,hlavne na taketo chladnejsie obdobie.

no a moja osobnost?nuz,ne­rozhodna,lahko sa rozculim,ale vacsinou sa dokazem ovladat.
vlastnostami som dost kontrastna,teda nieco v style leniva a aktivna zaroven.akokeby som sa nevedela rozhodnut aka som.
hlavnou vlastnosto je tvrdohlavost.
nie som romanticky ani moc prakticky typ.

dakujem za rady:)

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.12.07 14:38

Takže teplé, sladším většinou vyloženě hřejivé věci… Nemělo by být těžké poradit. Black Cashmere (to je k Aigner Black); dál In Black od Poza, Kenzo Amour, Boucheron Trouble, Burberry Brit, Délices de Cartier, Calvin Klein Obsession Night, jestli je ještě v parfumerkách, možná i všechny Organzy (origoš, First Light i Indécenci, ta je podle mě dost podobná L, akorát je velmi špatně k sehnání), Dior Midnight Charm, kdyby někde měli, Jil Sander Sensations, ve Fannu Lalique Le Parfum, Trussardi Inside, YSL Cinema. Euphorii Blossom a Pleasures Intense si už moc nepamatuju, to nechám na ostatních.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Violet  14.12.07 15:23

dakujemvyskusam­.cashmere ani organza sa mi nepacili.nemusi to byt vona podobna tym ktore som vymenovala,staci ked bude sladdsia nie chypre:-)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.12.07 20:51

Mně se líbí podobné vůně jako Tobě a podobné se mi i nelíbí, tak mrkni na molji polikčku - My passion, jestli tam něco nenajdeš - mám ráda sladší nechyprové a nealdehydové vůně - nejvíc bych Ti doporučila Ralph HOT a L´Instant Magic.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 15.12.07 22:08

Zkus Thierry Mugler - Angel, Innocent, Angel La Rose

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violet  16.12.07 14:28

dakujem,posku­sam.kludne radte aj nadalej:)
zatial stale totiz hladam tu moju vonu a aj ked som si par voni kupila-je to skor aby som niecim vonala.
zivotnu lasku stale len hladam:)

Bernie
Učednice 76 příspěvků 16.12.07 16:46
Kerze píše:
Mně se líbí podobné vůně jako Tobě a podobné se mi i nelíbí, tak mrkni na molji polikčku - My passion, jestli tam něco nenajdeš - mám ráda sladší nechyprové a nealdehydové vůně - nejvíc bych Ti doporučila Ralph HOT a L´Instant Magic.

Kerze - jaká se Ti vlastně zdá L`Instant Magic? Je to tou zimou, že ji cítím málo, že mám čenich zmrzlý?

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.12.07 20:32

Bernie, asi je to fakt zimou - Magic má neskutečnou výdrž - je znát, že je to kvalitní vůně. Vím, že tady na něj nejsou ideální recenze, ale mně se moc líbí - na mně voní jemně teple medově-mandlově…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 16.12.07 20:49

Bernie, pro mě jsou to mandle (spíš sladké než hořké) s květinami (asi růže). Jak nemůžu originální L'Instant, který je tak sladce a uměle medový, že jsem málem vrhla v parfumerii, tak L'Instant Magic se mi líbí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist