poradte mi prosim vonavecku :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violet  14.12.07 14:25

taakze,doma momentalne mam giorgo armani-senzi,aigner-woman in black.
pred nedavnom som mala shalimar,ale tam som citila nieco ako horky citrus a to mi vadilo.

vone ktore sa mi celkom pacia:
Bvlgari - Black, CK-Euphoria Blossom , Estee Lauder - Pleasures Intense, Diot-Hypnotic Poison, Lolita Lempicka- L.........a tak dal

pacia sa vone-napr. jasmin,vanilka,ben­zoin,tropicke ovocie,visna-ceresna,cerni­ce,mango,bros­kyna,ruza,kadi­dlo…

vone ktore sa mi moc nepacia:
Dior- Miss dior cherie,carolina herrera-212 sexy ,Davidoff-cool water woman, J.D.P.-Halloween,Jado­re,Guerlani-insolence…

vone ktore v zivote uz nechcem citit:
Alexander Mcqueen-Kingdom,Chanel no 19,5 , Cartier eau de cartier…

Farby mam rada:cierna,fi­alova,cervena,ob­cas ruzova,matova
Farby ktore sa mi nepacia:zelena,o­ranzova,bordo­va…

vonu hladam originalnu,vyraznu co dlho vydrzi,hlavne na taketo chladnejsie obdobie.

no a moja osobnost?nuz,ne­rozhodna,lahko sa rozculim,ale vacsinou sa dokazem ovladat.
vlastnostami som dost kontrastna,teda nieco v style leniva a aktivna zaroven.akokeby som sa nevedela rozhodnut aka som.
hlavnou vlastnosto je tvrdohlavost.
nie som romanticky ani moc prakticky typ.

dakujem za rady:)

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.12.07 14:38

Takže teplé, sladším většinou vyloženě hřejivé věci… Nemělo by být těžké poradit. Black Cashmere (to je k Aigner Black); dál In Black od Poza, Kenzo Amour, Boucheron Trouble, Burberry Brit, Délices de Cartier, Calvin Klein Obsession Night, jestli je ještě v parfumerkách, možná i všechny Organzy (origoš, First Light i Indécenci, ta je podle mě dost podobná L, akorát je velmi špatně k sehnání), Dior Midnight Charm, kdyby někde měli, Jil Sander Sensations, ve Fannu Lalique Le Parfum, Trussardi Inside, YSL Cinema. Euphorii Blossom a Pleasures Intense si už moc nepamatuju, to nechám na ostatních.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Violet  14.12.07 15:23

dakujemvyskusam­.cashmere ani organza sa mi nepacili.nemusi to byt vona podobna tym ktore som vymenovala,staci ked bude sladdsia nie chypre:-)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.12.07 20:51

Mně se líbí podobné vůně jako Tobě a podobné se mi i nelíbí, tak mrkni na molji polikčku - My passion, jestli tam něco nenajdeš - mám ráda sladší nechyprové a nealdehydové vůně - nejvíc bych Ti doporučila Ralph HOT a L´Instant Magic.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 15.12.07 22:08

Zkus Thierry Mugler - Angel, Innocent, Angel La Rose

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violet  16.12.07 14:28

dakujem,posku­sam.kludne radte aj nadalej:)
zatial stale totiz hladam tu moju vonu a aj ked som si par voni kupila-je to skor aby som niecim vonala.
zivotnu lasku stale len hladam:)

Bernie
Učednice 76 příspěvků 16.12.07 16:46
Kerze píše:
Mně se líbí podobné vůně jako Tobě a podobné se mi i nelíbí, tak mrkni na molji polikčku - My passion, jestli tam něco nenajdeš - mám ráda sladší nechyprové a nealdehydové vůně - nejvíc bych Ti doporučila Ralph HOT a L´Instant Magic.

Kerze - jaká se Ti vlastně zdá L`Instant Magic? Je to tou zimou, že ji cítím málo, že mám čenich zmrzlý?

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.12.07 20:32

Bernie, asi je to fakt zimou - Magic má neskutečnou výdrž - je znát, že je to kvalitní vůně. Vím, že tady na něj nejsou ideální recenze, ale mně se moc líbí - na mně voní jemně teple medově-mandlově…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 16.12.07 20:49

Bernie, pro mě jsou to mandle (spíš sladké než hořké) s květinami (asi růže). Jak nemůžu originální L'Instant, který je tak sladce a uměle medový, že jsem málem vrhla v parfumerii, tak L'Instant Magic se mi líbí.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist