Poradte mi, hlavne ty Ada :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chocolate  04.06.07 18:06

hladam taku vonu,ktora voni luxusom,taku ktora zaujme,ale nie je vtierava a je nositelna aj v lete.

vona ktoru si dokazete predstavit na bohatej panicke ale aj na mladej tinegerskej kocke:-)

ma byt jemne sladka,trochu kvetinova a malo ovocna.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chocolate  04.06.07 18:15

este chcem dodat- BEZ akychkolvek zelenych tonov a najlepsie so stopou zahadnosti-mystickosti:-)

kotu
Učednice 46 příspěvků 04.06.07 18:17

možná 212 Herrera…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chocolate  04.06.07 18:21

ta herrera urcite nie,ta mi nevonia

aspon dodavam ze nemam rada mydlove:/

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.07 18:30

Jemně sladká, trochu květinová a do horka by se našla, ale vonět luxusem asi moc nebude, totéž mystika. Taky požadavek na nevtíravost si trochu odporuje s tím, že by měla zaujmout. Jde o to, co považuješ za vůni luxusu - pro mně jsou to komplexní, ne zrovna lehké vůně, někdo si pod luxusem představuje takovou tu vymydlenost - to je zrovna 212, vypulírovaná městská slečna.
Mystiku do parfému spolehlivě dostaneš kadidlem, ale s tím je zase trochu problém v létě. Jako letní mystickou složku bych volila asi fialky nebo kosatec v nějaké vhodné (nepudrové) kombinaci, nebo jiné fialové kytky. Jestli máš po ruce parfumerii, kde vedou značku Hermes, jdi zkusit Hiris a rovnou i Eau des Merveilles, ten tvému popisu sice vůbec neodpovídá, ale je to příklad svěží vůně se složkami, jež by se daly označit za mystické. Fialková je Lolita Lempicka (ta první), ale je zároveň poměrně sladká. Pěkná, lehce nasládlá a svěží květinová vůně je Paul Smith Floral, tu bych zkusila zcela určitě.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chocolate  04.06.07 18:32

a aka je alchimie od rochas?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.07 18:37

Velmi sladká, orientální, vanilková, viz recenze, tam je podrobně popsaná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kvakkvak
Nováček 6 příspěvků 19.01.12 13:50
Poraď vúni Ada :-)

Ahoj, je mi 26 let, jsem uplne jiny jako vsichni ostatní a prosím Tě o radu při vyberu vúni. Jako teeneger jsem používal Pumu Independence, Pak Avon Patrick Dempsey - Unscripted, teď Dsquared2 He Wood. Nemam rad težké vúne, ku příkladu The One Gentleman bych nevedel nosit dennodenne, ale chci nejakou vynimočnou vúni. Ty které jsem požíval mi vyhovovali, protože maji faktor, ktery bych pojmenoval, at již vstanu jakkoli naladen či rozladen, nakopnou mne svou lehkostí a pozitivnou energii. Jsem vysoky, hubeny blond. V zime nosivam kožene kalhoty a k tomu elegantni košile a šalu, na podzim a jar koženou bundu, džíny, v lete kratasy, triko, old school šiltovku, dŕeváky. Je to dost težký úkol, poradit takhle, na blind, ale poteší mne když to zkusiš. Dekuji. P.S. Promiň za pravopis, ale jsem ze Slovenska.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bubya
Znalkyně 482 příspěvků 19.01.12 14:00

Pro chocolate: a co Prada Tendre?

Na poličce 146 parfémů 78 miniatur 7 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3044 příspěvků 19.01.12 15:04

kvakkvak:
Mně by k Tobě pasoval Platinum Égoïste (Chanel)
http://www.arome.cz/…inum-egoste/
je to sice z vyšší cenové skupiny, ale stojí za to..
jen se nelekni prvního přivonění, musíš mu dát čas…

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 19.01.12 15:07

Co míníš tím-Jsem úplně jiný než všichni ostatní? 8o

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kvakkvak
Nováček 6 příspěvků 19.01.12 15:20

Myskamauska: Takovej exkluzivní čudák :) :) :) Ne, proste běžné charakteristiky na mně neplatí, jsem blíženec a uplne nevyspytatelný. Nosím vše, poslouchám vše, jím vše, volný čas travím spletitě, ale vždy v etapách. Mám svá období.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 19.01.12 15:23

Ále…tak to nejsi sám,věř mi. ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2712 příspěvků 19.01.12 15:28

A co Shiseido Zen nebo Armani Idole :kytka:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 19.01.12 15:30
Prepáč, ale prečo nepíšeš po slovensky? Nemusíš sa báť, každý Ti bude rozumieť.
kvakkvak píše:
Myskamauska: Takovej exkluzivní čudák :) :) :) Ne, proste běžné charakteristiky na mně neplatí, jsem blíženec a uplne nevyspytatelný. Nosím vše, poslouchám vše, jím vše, volný čas travím spletitě, ale vždy v etapách. Mám svá období.
Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist