Poraďte pár tipů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 16:30
Poraďte pár tipů

Mám mladší sestru, která si chce koupit novou vůni, ale má (jak tvrdí :) ) úplně jiný vkus než já. Taky nezná ty termíny, co my tu používáme. Takže z těch co měla se jí nejvíc líbil Code od Armaniho a Flower od Kenza. Nemá ráda růže a mnoho kytek, nechce nic moc sladkého. Možná by se jí líbily zelené vůně, kůže, kadidlo, pudr, koření, trocha kvítí… Když jsem jí dala čichnout zelený Chanel No.19, tak se jí nelíbil. Líbil se jí JPG Classique, ale zase ne natolik, aby si ho koupila.
Poraďte mi, prosím, pár tipů, ale aby to byly věci ze zdejších kamenných obchodů, aby si to mohla sama jít párkrát vyzkoušet.
Já jsem jí na seznam napsala Diorellu, O de Lancome a Miss Dior. Ale ona není vůbec „rozčichaná“, tak jsem zvědavá.
Chtěla by prý něco plného. Tak jí asi doporučím Hypnotic a Addict. :lol:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 09.05.08 17:46

Asi bych Ti poradila jít s ní do parfumérky a zkoušet a zkoušet. Pokud ty vůně znáš- tak jí řekni, jak co zhruba voní - svěženka, orient, kytky, sladká vůně… očichněte pár papírků, co se Vám líbí nejvíc zkuste na ruku … pak by se dalo poradit lépe.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 17:57

My už jsme byly a zase půjdeme… Myslela jsem, jestli tu není někdo, kdo má rád právě Code a Flower a poradil by další věci. Mně se Flower líbí, tak asi zkusíme Le parfum.

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 09.05.08 18:26

Mě se tedy zrovna Code zdá hodně sladké a myslím že i Flower je pro zkušené čichačky, tak mě napadlo že by se jí mohl líbit J.del Pozo In Black, Amour od Kenza nebo Hypnose Lancom. Ale možná jsem úplně vedle :roll:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 09.05.08 18:33

Code mám ráda (jen jednu verzi, nevzpomenu si kterou), Flower taky docela snáším. Hypnotic Poison a Addict určitě, Flower by Kenzo Oriental a Le Parfum, Coco Mademoiselle, Boucheron Trouble, Givenchy Very Irresistible (ta je ale dost květinová), L'Heure Bleue (jenže ta je k očichání asi jen v Dlouhé a navíc taky hodně kytek), L'Instant Magic (případně i L'Instant, ale ten už je opravdu hodně sladký), CK Obsession Night, Kenzo Amour, Lancome Hypnose (ta se mi sice nelíbí, ale jí by mohla) a na víc si teď nevzpomenu.

Teď mě napadá, že všechny, co jsem napsala, jsou dost sladké, ale to Code a Flower taky.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlinezdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 09.05.08 18:37

A co třeba Dior Eau de Dolce Vita? Nedávno jsem ji zkoušela, nekomplikovaná a moc hezká, podle mě není tak usedlá jako Dolce Vita a přitom voní kvalitou (i cenou) 8) Nosím mj. Flower a tuhle bych mohla také

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 09.05.08 18:42

Jestli se jí líbil JPG Classique, tak ať zkusí JPG2, zdají se mi trošku podobné (prostě je z nich cítit ten Gaultiér)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.05.08 19:06

Díky moc!

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 09.05.08 20:35

A co takhle Safari ? Je velmi zajímavý, ale bohužel nebude v kamenkách :(, ale některé holky ho tady nabízely jako vzorečky. Na vyukoušení bys mohla sehnat nejprve vzorek.
Určitě na internetu ho pak seženeš levněji než jakýkoliv v obyčejném obchodě.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist