Poraďte parfém na promoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2707 příspěvků 23.05.15 22:29
Poraďte parfém na promoci

Poradíte mi s výběrem vůně na synovu promoci - cca za tři týdny? Mám tyto favority

• Chanel No. 19 - pokud bude teplo a slunečno
  • Soir de Lune - pokud bude chladněji a bude pršet
  • Perles de Lalique - polojasno, větřík

Bude to probíhat dopoledne, venku a potom v interiéru.Na sobě budu mít pouzdrové šaty mírně nad kolena v barvě sytě oranžové až do červena,se šperky to nebudu přehánět - náušnice, dva prstýnky ze žlutého zlata s perlou a bílým kamínkem.
Nebo mám z poličky vybrat něco jiného?
Díky! :mavam:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 24.05.15 09:41

@Hanka H Ahoj, Soir de Lune vôbec nepoznám, ale čaká v poradí na preskúmanie. No 19 a Perles de Lalique sú moje favoritky a na tvoju príležitosť odporúčam No 19 . Za mňa - jednoznačne. Perles de Lalique je síce obrovská krása, ale viem, že nie pre každého v mojom okolí, mala som i nekompliment. Táto vôňa má „svoje dni“ :mavam:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 24.05.15 11:13

Za mna:

Ambar - na chladnejsi den

Jontue - na teplejsi

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 24.05.15 12:37

Na synove promoci jsem měla POISON a bylo to OK, a byl krásný letní slunečný den.
Hlavně si vezmi něco, v čem se dobře cítíš a máš ráda, budeš mít pěknou vzpomínku.
A gratuluji k šikovnému dítku :kytka:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 24.05.15 15:32

Myslím, že jsi to promyslela moc dobře - No. 19 a pokud by bylo vyloženě hnusně, jako třeba dnes, tak Soir de Lune je skvělá volba :palec: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2707 příspěvků 25.05.15 15:33
@otakara @Verda2 @Lucinela @ippolita
Holky, díky za rady. :kytka:
Vůní první volby bude nakonec No.19 - chanel se hodí vždy, že :D .
No a kdyby bylo opravdu hnusně, tak budu mít v záloze Soir de Lune - zdá se mi totiž, že když je psí počasí, tak se No.19 tak nějak stáhne a nemá sílu. :mavam:
@Verda2 píše:
Hlavně si vezmi něco, v čem se dobře cítíš a máš ráda, budeš mít pěknou vzpomínku. :lol: V tom případě bych zvolila třeba Parfum Sacre nebo Cabaret a vzhledem k uzavřenému prostoru a množství lidí by měli vzpomínku i všichni zúčastnění. :mrgreen:

Haňoulík
sv. Parfema z Kecálburgu 2328 příspěvků 27.05.15 10:47

@Hanka H Chanel bude ta správná správná volba. Neměl by nikoho obtěžovat a v umírněném množství bude jistě příjemná. My jsme měli promoce na začátku července, kdy bylo 35°C ve stínu, samozřejmě každý absolvent měl dlouhý talár, aula byla klimatizovaná a stejně v ní bylo hodně teplo. Spolužačka na sobě měla vůni DK Be Delicious v nemírném množství.
Hrozný zážitek, žaludek se zvedal nejen mně, a to ceremoniál trval skoro hodinu a půl.
;) Z vlastní zkušenosti doporučuji hlavně boty, ve kterých vydržíš dlouho stát na místě a elegantně chodit.

Na poličce 22 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 276 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2707 příspěvků 27.05.15 14:25

@Haňoulík Díky za stvrzení volby. A k vůním DK také nechovám obzvláštní sympatie. S botami trochu problém - mám lodičky - černé semišky na cca 8cm jehle, což je vzhledem k mé výšce (176)a stavu chodníků ještě přijatelné, ale když je chladněji, vyzouvají se mi. Už jsem zkusila opatěnky, ale moc to nepomohlo. Poohlídla jsem se po něčem jiném, ale moc jsem neuspěla - černé lodičky mají buď na jehle téměř patnácticenti­metrové, nebo na dost humpoláckém klínu či nízkém širokém kůlu. Tak si asi ty vyzouvací na nohu přilepím :mrgreen: :mavam:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 06.06.15 08:56

@Hanka H Mě čeká promoce (moje vlastní) koncem června. Také přemýšlím, čím se navonět. Pojedu pravděpodobně v hnědých nad kolena dlouhých šatech, v hnědém sáčku a v béžových botách. U všech státnic i u obhajoby jsem se voněla jen jemnými vůněmi a teď bych si dala klidně i něco průraznějšího. Dokonce přemýšlím i nad Insolencí. Nebo možná moje klasika pro zvláštní příležitosti - La Belle Hélène. :nevim:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2707 příspěvků 06.06.15 09:23

@Dalia Blahopřeji k úspěšnému ukončení studia :kytka: . Myslím, že vzhledem k oblečení klidně můžeš ve výběru vůně „přitvrdit“ - asi bych zvolila Helenu (zdá se mi taková mnohovrstevnatější a sofistikovanější). Z Tvé poličky bych možná sáhla i po Chanel 31 Rue Cambon. Hlavně si to užij! :mavam:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 06.06.15 10:16

@Hanka H Děkuji. :hug: Jsem moc ráda, že to mám za sebou. U zaměstnání studovat dva obory nebyla žádná sranda.
Nad 31 RC jsem také přemýšlela, tak uvidíme, po čem nakonec sáhnu. :) Ještě vkládám foto kabelky, kterou jsem si nechala vyrobit a poprvé ji vytáhnu právě na promoci. Myslím, že Helenu a snad i 31 RC bych k ní vzít mohla. Mám ráda, když mi všechno ladí dohromady a nic ve mně nevyvolává pocit disharmonie.

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3047 příspěvků 06.06.15 14:05

@Dalia

Gratuluji :kytka:
A kabelka je krásná, jako pro princeznu :palec:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 06.06.15 15:14

@Verda2 Děkuji pěkně. :hug:
Kabelka je parádní, především na jaro a léto. :P

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2856 příspěvků 06.06.15 18:33

@Dalia Dalí ta kabelka je krásná :srdce: jak pro princeznu…opravdu jak z pohádky…ori­ginální , jedinečný kousek…fakt ani nedýchám :oops:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2856 příspěvků 06.06.15 18:38

@Hanka H gratuluji k promoci…( asi syna …jestli jsem pochopila) je to úžasné…a o vůni bych já měla jasno…já bych na sebe dala OPIUM :mrgreen: pro mě je to luxus vůně …ale chanel..No 19 je taky krásná a velmi elegantní…Soir de Lune jak by smet!!! vem si to co budeš podle nálady právě chtít , co máš ráda , v čem se dobře cítíš a užíííj si to !!!

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist