Poraďte peněženku :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 03.03.11 10:30
Poraďte peněženku :)

Moje stará peněženka nějak dosluhuje tak jsem se chtěla zeptat na nějaké typy kde najít nějakou pěknou peněženku, která by:

1. vydržela a hned se nerozpadla
    2. byla jednoduchá a elegantní
    3. nebyla moc veliká do kabelky (prostě taková ta střední velikost)
    4. MĚLA DOST MÍSTA NA DROBNÉ (u té mé současné je jen taková malá kapsička s knoflíkem tak se mi to věčně vysypává do tašky :roll: )
  2. měla takové to průhledné místo, kam se dá dát fotka (to není nutnost stejně jako zrcátko, které mám u té své současné 8) )
  3. byla v rámci možností přehledná, vešly se tam všechny ty kartičky :)
  4. nestála velké peníze abych neskrachovala
    8. barva ani moc nerozhoduje, teď jsem měla černo-fialovou, líbila by se mi spíš nějaká tmavší aby se brzo neušpinila takže třeba fialová, černá, šedá :)

Tak co, napadá vás něco? :twisted: :twisted:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 03.03.11 12:24

Já bohužel neporadím, ale jsem zvědavá na tipy. :-) Od svých asi 14 let jsem měla naprosto dokonalou peněženku, kam se vešlo přesně to, co jsem potřebovala (peníze, doklady, karty) a byla navíc moc pěkná. Kožená, jednoduchá, elegantní. Po deseti letech se rozpadla a já jsem zakoupila takovou, kam se mi sice všechno vejde, ale není úplně přehledná a není moc pěkná.
Jako největší problém u dámských peněženek vidím to, že se tam většinou nevejde občanka. Kdyby ji ti volové udělali na formát kreditní karty (případně řidičáku) tak nemám žádný problém. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 03.03.11 12:38

Přesně tak, co jsem koukala tak občanka se nevejde skoro do žádné a hlavně většina z nich jsou takové kýčové - s nějakými popisky, divně barevné, s nějakými cvočky, pásky, řetízky a takovými kravinami. Já chci opravdu nějakou pěknou, jednoduchou, elegantní ale zase aby nebyla úplně obyčejná, třeba teď jsem měla tu černo-fialovou a vevnitř byla taková pěkně fialová a na zapínátkách měla takové jednoduché kytičky tak tím už nebyla tak obyč a nudná…no nevim jak to vysvětlit :D

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.03.11 13:14
lucil píše:
občanka se nevejde skoro do žádné

Jestli ono to nebude tím, že peněženka má primárně sloužit zcela jinému účelu :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 03.03.11 13:19

Mám pěknou cernou koženou. BEz zdobení, úplně hladkou. Občanka se mi tam vejde, ale taky už jeví po letech známky opotřebení , rada bych novou.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 03.03.11 13:29
jerry píše:
lucil píše:
Jestli ono to nebude tím, že peněženka má primárně sloužit zcela jinému účelu :wink:

V peněžence nosím JEN PENÍZE a takové ty kartičky na sbírání bodů z DM, Billy, YR apod. Peněženka je to první, co se z kabelky/tašky krade, a i když to naštve, tak hotovost bych oželela (nenosím s sebou moc ) peněz. Doklady a platební karty nosím jinde, je tak větší šance, že mi zůstanou. Jejich ukradení bych nesla mnohem hůř.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.03.11 13:32

moje řeč :wink:

Já v peněžence nenosím ani platební karty ani bankovky od 500,– výše, mám tam akorát Opencard…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

barbucha  03.03.11 13:47

Já to teda nosím dohromady - co mi pomůže karty a doklady oddělit, když je budu muset nosit v jiný „peněžence“? A kde je psáno, že mi nemůžou ukrást obě ?! :twisted:

Valerie
Nováček 28 příspěvků 03.03.11 13:48

Už 13 let mám pánskou koženou peněženku, stále stejnou, je to naprostá nezmarka a vejde se mi do ní úlně všechno :D .

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lokol
Učednice 143 příspěvků 03.03.11 13:51
barbucha píše:
Já to teda nosím dohromady - co mi pomůže karty a doklady oddělit, když je budu muset nosit v jiný „peněžence“? A kde je psáno, že mi nemůžou ukrást obě ?! :twisted:

To máš sice pravdu, ale sama je mám taky oddělené, i proto, že peněženku můžu někde zapomenout, kdežto doklady vyndávám výjimečně. Navíc jako správný paranoik si představuju, jak mi ji můžou vytrhnout z ruky, tu peněženku, ne pouzdro na doklady :-)

A jinak se mi občas líbí nějaká na asosu :)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 03.03.11 13:55

Nedávno jsem si koupila tuto http://www.sara-jbc.cz/…ne-zbozi/koz … osset.html

a jsem s ní celkem spokojená, doklady v ní ale nenosím, jen průkazku do práce a platební kartu.
Ještě jsem uvažovala o této http://www.sara-jbc.cz/…ne-zbozi/koz … lieri.html

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 03.03.11 14:19

Pěkné a kvalitní peněženky mají u Bati,mám pěknou tmavě hnědou,koženou­…vejde se tam všechno,ale doklady tam nenosím,jen různé ty kartičky…je tam i místo s folii na foto nebo zrcátko :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 03.03.11 14:48
tapuz píše:
jerry píše:
lucil píše:
V peněžence nosím JEN PENÍZE a takové ty kartičky na sbírání bodů z DM, Billy, YR apod. Peněženka je to první, co se z kabelky/tašky krade, a i když to naštve, tak hotovost bych oželela (nenosím s sebou moc ) peněz. Doklady a platební karty nosím jinde, je tak větší šance, že mi zůstanou. Jejich ukradení bych nesla mnohem hůř.

přesně tak to mám taky

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 03.03.11 15:00
janicka24 píše:
Pěkné a kvalitní peněženky mají u Bati,mám pěknou tmavě hnědou,koženou­…vejde se tam všechno,ale doklady tam nenosím,jen různé ty kartičky…je tam i místo s folii na foto nebo zrcátko :mrgreen:

Tak u Bati jsem nebyla, to mě ani nenapadlo… zajdu mrknout :)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 03.03.11 15:30

já jsem nadmíru spokojen s peněženkou Keen, vyrobenou z odpadu (pytle na rýži).
stála 250,–, je odolná, vypadá ujetě a nemuselo umřít žádné zvířátko. k dostání v Rock Pointu.

dámská - z látky:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist