Poraďte prosím, čím nahradit Jovan Fresh Musk

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markee_K
Nováček 4 příspěvky 08.12.11 19:31
Poraďte prosím,čím nahradit Jovan Fresh Musk

Poradíte, čím nahradit nebo kde se dopátrat vůně Jovan Fresh Musk? Spousta vůní, na které odkazovaly diskuze, se už také neprodávají a já bych tak ráda k němu zase přivoněla…
Moc děkuji za rady…

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 08.12.11 19:34

Skús Abeer Al Majlis od Al Arabiya Al Swissriya (ale nemám to z vlastnej skúsenosti, len som o podobe viackrát čítala)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Markee_K
Nováček 4 příspěvky 09.12.11 08:21

Moc děkuji za tip, přiznám se, že se trošku orientálních vůní bojím, mám pocit, že musí být kořeněné a těžké. Prostě vůně v obchodě s orientálním zbožím. Nicméně nejspíš to zkusím, protože bych tu náhradu opravdu moc ráda sehnala. Ještě jednou díky…Nicméně klidně lidičky pište dál, navrhujte, předávejte zkušenosti své nebo cizí, uvítám i další tipy..

petapate
Nováček 12 příspěvků 09.12.11 15:15

Abeer je jedna „arabek“, které podle mě krásně voní i evropskému nosíku :)
Není vůbec těžká. Měla jsem ji doma a moc ráda jsem ji používala hlavně v létě. Ale přiznám, že mi Jovan moc nepřipomíná. Na mě voněla svěžeji a lehčeji.
Každopádně dlouho jsem nenarazila na podobnou vůni jako Jovan. Před pár lety byla také mou velmi oblíbenou :)

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 126 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dusty  09.12.11 18:30

Skús Calyx od Prescriptives.

Markee_K
Nováček 4 příspěvky 12.12.11 10:04

Díky, vyzkouším…

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 12.12.11 12:39

Calyx je docela ostrá květinově-zelená vůně…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dusty  12.12.11 13:27
shanin píše:
Calyx je docela ostrá květinově-zelená vůně…

Záleží na nose a na pokožke. Ja ju na sebe odskúšanú nemám, ale po rozvonani na kamaratke mi Fresh Musk velmi pripomina, a nie som sama. Okrem toho ju vraj zreformulovali. Dasa a jej mama ju dostavali od tety z Philadelphie tusim odjakziva, teraz si ju kupuju cez net a ma aj ine balenie, a ten odkaz na Musk tam urcite je. Pravda je, ze je to dost draha toaletka.

Markee_K
Nováček 4 příspěvky 12.12.11 18:49

Tak jsem vyzkoušela Abeer a teda mému buranskému nosu moc nevoní, možná později, tak po 15min je to snesitelnější, ale podle mého nemá se Jovanem pranic společného. Nyní se chytám na ten Calyx, ale fakt je, že srovnávání s Jovanem už jsem vzdala (podvědomě se mu asi nevyhnu) a budu hledat jinou vůni, kterou bych si mohla zamilovat aspoň stejně jako Jovan. Klidně pište dál, vaše tipy beru vážnš, jen mi trvá než si při dětech najdu klid, abych sama vypadla na testování..

dusty  12.12.11 20:02

Este mi napadlo - Oriflame Dancing Lady. Ide o ten mosus - v tejto toaletke sa prejavi az po takych 20-tich minutach velmi pekne, bielo, jasavo, podobny efekt ako Jovan. Mala som tuto vonu doma dlho, pozerala som na nu zhora /dar/, potom som jej prisla na chut a uz mam v zalohe dalsi flakon. Je vyborny na spanie a na dni PMS.

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 12.12.11 21:53

Calyx vnímám jako výrazně ovocně-zelenou šťavnatou vůni. Cítím z něj především takové to šťavnaté ovoce, jako broskev, žlutý meloun, nějaké ty citrusy (ne citrony) v kombinaci se zelení (trávou) a sladce voňavými květinami, jako lilie nebo konvalinky. Pro mě je to vysloveně letní šťavnatá osvěžující vůně, mošus z ní necítím žádný. Jsem zvědavá na tu podobnost.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

ajasin
Nováček 1 příspěvek 16.12.11 12:13

Taky jsem Jovan fresch musk používala a náhradu hledala dlouho. Nakonec (po letech hledání) jsem začala používat od Calvina Kleina Euphorii blossom. Vyzkoušejte. Nedávno se mi stalo, že jsem ucítila vůni, která mi Jovan strašně připoměla. Bohužel se mi nepodařilo identifikovat nositelku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5693 příspěvků 18.01.12 18:02

nebude některý z nich podobný????
http://parfemy.vltava.cz/…robce=38586/?…

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.01.12 07:31

Ne,to je úplně něco jiného.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5693 příspěvků 20.01.12 08:39

U xparfému jsem ji koupila vzorečky Musk Collection EDP a testovala s olejovým mošusem co mám…myslím že nejvíc je vůně podobná Magic Love,fakt velká podoba :P
Jovan Fresh Musk jsem nikdy netestovala,tak nevím jak voní,ale co jsem se dočetla,tak prý dost podobně Magicu…chce to vyzkoušet na vlastní kůži :think:

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist