Poraďte "svěženku"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

28.06.10 00:10
Poraďte "svěženku"

Ahoj, jsem těhotná a nějak se mi mění - ne přímo vkus na vůně - ale jak se celkově cítím nepohodlně, mohutně a tak :wink: .. chtěla bych na léto nějakou svěžejší vůni.. obvykle tuhle kategorii míjím, jsem spíš na gurmánské a jiné typy.. ale teď bych uvítala nějakou polívačku. Rozhodně ne nic ovocného, bonbónkového.. spíš nějakou zeleně svěží, lehkou. Docela se mi líbí Chance eau Fraiche nebo - a to především - A Scent, ale nechce se mi tolik investovat, můj nosík mě teď moc neposlouchá, tak spíš něco levnějšího, aby to nebyly jenom na pár dní vyhozené peníze… díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.06.10 05:17

The Vert od T.Lapidus. Vůně zeleného čaje.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 28.06.10 09:07

A co třeba odstřik Cristalle eau Verte - nádherná lehká vůně, myslím, že měla v nabídce Dias :) , dobře drží a je hodně citrusová, nemusela by vadit Tvému těhotnému nosíku :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Gabča
Nevyléčitelná závislačka 1006 příspěvků 28.06.10 09:11

Souhlasím s Cristalle Eau Verte, je krásná..A nebo mě napadá momentálně zde velmi populární La Cologne Du Parfumeur.. :whistle: :wink:, velmi osvěžující, „zelená“, mátová a zároveň ženská vůně..

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 22 odstřiků 197 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.06.10 09:58

O de Lancome - osvěžující zelená polívačka
zelené nesladké čajovky - možná by stál za zkoušku i obyčejný Green Tea od Ardenky

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 28.06.10 11:24

Jako svěží polívačka se mi osvědčil Pure White Linen Light Breeze , zpočátku kyselá, ale příjemná. Nebo taky J´adore l´Eau Cologne Florale , ta má na kolínskou bezvadnou výdrž a ani po vysloveném sebezlití není nepříjemná.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 28.06.10 11:29
Gabča píše:
Souhlasím s Cristalle Eau Verte, je krásná..A nebo mě napadá momentálně zde velmi populární La Cologne Du Parfumeur.. :whistle: :wink:, velmi osvěžující, „zelená“, mátová a zároveň ženská vůně..

ad CEV - když si tak vzpomínám na své těhotenství, tak v tom stavu bych ten chanelovský tón asi nevydýchala…

Ale souhlasím s La Colgne Du Parfumeur - je opravdu velice jemná (tak jemná, že skoro není cítit - takže to by při těhotenství mohlo být plus :D ).
Jinak něco podobně citrusové, jen větší síla je Escale a Portofino (ale to nevím, jestli by už žaludek neprotestoval).

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 28.06.10 18:35

Co takhle Mandragore? :wink: Svěží je a zároveň velmi zajímavá. Nenazvala bych ji sice vysloveně svěženkou, ale doporučila bych ji Tvé pozornosti. Měla jsem ji i na dlouhou cestu autem a blbě mi nebylo. :wink: I když těhotná tedy nejsem. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.06.10 18:57

Do levnější polívačky patří dle mě jemný zelený Jaguar Fresh Women , navíc to není obyč. drogerovka

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.06.10 19:04

Les Saisons: Hiver - bergamotová „ledovka“
Escale a Pondichery - svěží citrusová bylinkovka

A Jaguár Fresh, který doporučuje svatka, opravdu v teple nemá chybu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 28.06.10 19:14

Aha, nečetla jsem o té investici :D , tak to Mandragore nee. Ale zase jen do sebe investuj! :wink:

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 28.06.10 19:28

A jooo, taky jsem to o té investici přehlídla :oops:

Ale chápu to, já během těhotenství (tenkrát svou jedinou) vůni věnovala švagrové, jak jsem ji nemohla ani cítit…
Kdybys potřebovala, klidně Ti odstřik La Cologne du Parfumeur nebo Escale a Portofino můžu udělat (i když to na polici označené nemám).

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

28.06.10 20:42

Holky, děkuju všem :heart: Investovat opravdu moc nechci, mně se to teď mění fakt hrozně rychle, klidně v průběhu jednoho navonění. Nedávno jsem se doma nastříkala mou milovanou In Black a po dvou hodinách se mi z ní udělalo neskutečně špatně :speechless: Jen doufám, že tahle změna čichu není trvalá a po těhotenství se mi zas vrátí můj „normální“ vkus :conf:

Delfíne, posílám SZ, děkuju za nabídku.

brukev
Učednice 66 příspěvků 28.06.10 21:18
lenkatu píše:
Holky, děkuju všem :heart: Investovat opravdu moc nechci, mně se to teď mění fakt hrozně rychle, klidně v průběhu jednoho navonění. Nedávno jsem se doma nastříkala mou milovanou In Black a po dvou hodinách se mi z ní udělalo neskutečně špatně :speechless: Jen doufám, že tahle změna čichu není trvalá a po těhotenství se mi zas vrátí můj „normální“ vkus :conf:Delfíne, posílám SZ, děkuju za nabídku.

Já bych se zdovolením svezl s dotazem.

Kopretince mojí se líbila jednoduchá vůně z drogerky „Green tea“ od Healing garden. Obecně jí voní vůně a la zelený čaj, spíše svěží, nikoliv příliš sladké… Nějaké tipy?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 28.06.10 21:48

Myslím, že můžeš využít výše uvedené tipy. Můžeš kopretince koupit klidně Green Tea Elizabeth Arden, ten by ji neměl urazit a je skoro zadarmo. :D Nebo ještě zapátrej a vyhledej si tady ve vyhledávání svěží vůně, to už tu bylo kolikrát. Sakra, doufám, že mně - kopretince - taky někdo koupí nějaký flakonek, ani to nemusí být zrovna svěženka! :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist