Poraďte s Annick Goutal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.12.14 15:55
Poraďte s Annick Goutal

Poradíte mi s povánočním výběrem? Potřebuji doplnit zásoby (a také chci něco nového :P )na denní nošení teď v zimě, případně (pokud zbude :lol: ) donosím na jaře. Dle recenzí a hodnocení mě zaujala Annick Goutal, konkrétně si myslím na Mandragore či Mandragore Poupre. Docela bych šla i do Les Nuits d'Hadrien, ale to nechám až na léto. Nemám ráda sladké vůně podpořené vanilkou, vím, že to mnozí považují za přímo kacířské, ale Shalimar, Samsara, Opium a spol. - to nejsou vůně, které bych chtěla nosit.

Díky!

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 28 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 22.12.14 15:58

Mala by si skúsiť Mon Parfum Cheri par Camille, je to moja jednotka pre pačuli. Prekvapko prvej triedy.

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.12.14 16:06

Teď jsem zkoukla recenze - šla by na den? Nechci žádnou davovku, ale trochu mě to leká :mrgreen: . Ale díky, až budu mít příležitost, určitě přičichnu.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 22.12.14 16:15

určite áno, je veľmi neobvyklá ale nekričí. Musíš mať rada horkasté a zvláštne vône. A hlavne pačuli.

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.12.14 16:20
@Hermesfan píše:
určite áno, je veľmi neobvyklá ale nekričí. Musíš mať rada horkasté a zvláštne vône. A hlavne pačuli.

Pačuli miluji, ale s těmi teplými zahřívacími vůněmi je to trochu složitější - nesmí tam moc křičet třeba skořice, hřebíček nebo anýz.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 22.12.14 16:57

nič také tam nie je, tá vôňa nie je teplá, možno slabúčko. Odporúčam vyskúšať, toto je riziko kupovať na slepáka

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4263 příspěvků 22.12.14 19:17

Mám obe Mandragory, ešte som videla i limitku, ktorú chcem vyskúšať, ale to skutočne až niekedy na jar, či v lete. Na chladnejšie obdobie odporúčam Mandragore edp, toaletka je príliš, akoby som to povedala: ľahká?! Vydrží oveľa menej a Mandragore Pourpre v chladnom období nepoužívam vôbec, zdá sa mi, že v chlade zaniká. Momentálne ju mám odloženú-zazimovanú. ;)

Na poličce 49 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.12.14 19:22

Díky, původně jsem chtěla objednat naslepo, ale asi tomu dám raději trochu času a vydách se na čichanou. Taky mě napadlo podívat se na netu po odstřiku, ale nevím, nevím, jestli bude k dispozici.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1354 příspěvků 22.12.14 19:27

@Hanka H

práve ju inzeruje jedna Aromáčka, možno Ti urobí odstrek, skús

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4263 příspěvků 24.12.14 11:39

@Hanka H V inom vlákne som práve napísala, že Mandragore Pourpre som vytiahla a dnes použila, síce som väčšinou len v kuchyni, ale vôňa pekne vyniká a užívam si ju. Takže môj názor poopravujem. :mavam:

Na poličce 49 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist