Poraďte s Annick Goutal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2663 příspěvků 22.12.14 15:55
Poraďte s Annick Goutal

Poradíte mi s povánočním výběrem? Potřebuji doplnit zásoby (a také chci něco nového :P )na denní nošení teď v zimě, případně (pokud zbude :lol: ) donosím na jaře. Dle recenzí a hodnocení mě zaujala Annick Goutal, konkrétně si myslím na Mandragore či Mandragore Poupre. Docela bych šla i do Les Nuits d'Hadrien, ale to nechám až na léto. Nemám ráda sladké vůně podpořené vanilkou, vím, že to mnozí považují za přímo kacířské, ale Shalimar, Samsara, Opium a spol. - to nejsou vůně, které bych chtěla nosit.

Díky!

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 22.12.14 15:58

Mala by si skúsiť Mon Parfum Cheri par Camille, je to moja jednotka pre pačuli. Prekvapko prvej triedy.

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2663 příspěvků 22.12.14 16:06

Teď jsem zkoukla recenze - šla by na den? Nechci žádnou davovku, ale trochu mě to leká :mrgreen: . Ale díky, až budu mít příležitost, určitě přičichnu.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 22.12.14 16:15

určite áno, je veľmi neobvyklá ale nekričí. Musíš mať rada horkasté a zvláštne vône. A hlavne pačuli.

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2663 příspěvků 22.12.14 16:20
@Hermesfan píše:
určite áno, je veľmi neobvyklá ale nekričí. Musíš mať rada horkasté a zvláštne vône. A hlavne pačuli.

Pačuli miluji, ale s těmi teplými zahřívacími vůněmi je to trochu složitější - nesmí tam moc křičet třeba skořice, hřebíček nebo anýz.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 22.12.14 16:57

nič také tam nie je, tá vôňa nie je teplá, možno slabúčko. Odporúčam vyskúšať, toto je riziko kupovať na slepáka

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 22.12.14 19:17

Mám obe Mandragory, ešte som videla i limitku, ktorú chcem vyskúšať, ale to skutočne až niekedy na jar, či v lete. Na chladnejšie obdobie odporúčam Mandragore edp, toaletka je príliš, akoby som to povedala: ľahká?! Vydrží oveľa menej a Mandragore Pourpre v chladnom období nepoužívam vôbec, zdá sa mi, že v chlade zaniká. Momentálne ju mám odloženú-zazimovanú. ;)

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Hanka H
sv. Parfema z Kecálburgu 2663 příspěvků 22.12.14 19:22

Díky, původně jsem chtěla objednat naslepo, ale asi tomu dám raději trochu času a vydách se na čichanou. Taky mě napadlo podívat se na netu po odstřiku, ale nevím, nevím, jestli bude k dispozici.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 22.12.14 19:27

@Hanka H

práve ju inzeruje jedna Aromáčka, možno Ti urobí odstrek, skús

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4160 příspěvků 24.12.14 11:39

@Hanka H V inom vlákne som práve napísala, že Mandragore Pourpre som vytiahla a dnes použila, síce som väčšinou len v kuchyni, ale vôňa pekne vyniká a užívam si ju. Takže môj názor poopravujem. :mavam:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist