Poraďte s návrhem koupelny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 04.01.09 19:10
Poraďte s návrhem koupelny

Ahoj všichni příznivci,
mám dilema, jak se vypořádat s obkladem koupelny.
Zamilovala jsem si tuto: 

nádherné barvy, elegantní styl, šmrncovní pruhy, ostré linie - zbožňuji tu hladkou a tmavou vanu.
Jenže usmyslela jsem si, že na podlahu chci dřevo - tmavé - asi ořech. Bojím se, že to nebude ono, že ta vana a všechno, jak to tam je uspořádané ztratí kouzlo a bude to celkově moc tmavé - koupelna má sice okno - klasická velikost, dvoukřídlé, ale je směrované přímo na sever, takže by to chtělo dost světla. Napadlo mě otočit barvy, tam kde je hnědá bílou a naopak, jenže právě přijdu o tu pro mne fascinují vanu :( a přeci jen ta bílá podlaha dodává takový pocit čistoty, naproti tomu dřevo zas tepla.
Nemůžu se rozhodnout, prosím o rady.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 19:12

Holky, vy snad budete chtít příště poradit s výběrem manžela… :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 04.01.09 19:23

Ne, toho už mám a zvládla jsem to sama :oops:. Ale teď zjišťuju, že taky není dokonalý a prostě mi není schopen poradit :D

Já vás tady takhle zneužívám, protože víc hlav, víc ví a nejhorší je, když je člověk zakonzervovanej v jedné svojí představě a zaboha už na nic nového nemůže přijít a od původního se odprostit. Už se mi několikrát stalo, že najednou někdo přišel a s nezaujatým pohledem na věc koukl úplně poprvé a řešení bylo na světě :wink:

Rozhodně vás tímto nechci obtěžovat, pokud nechcete :wink:

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.01.09 19:45

Míšo, mně se to líbí tak, jak je to celé na obrázku :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

04.01.09 19:49

Me se to taky libi, ale co s tou podlahou? Bude to takove studene :0(. Ale je fakt, ze drevo muze byt v koupelne trochu problem ..?
 http://favi.cz/…na-inspirace

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.01.09 19:51

Otázka je, proč trváš na tom dřevu na podlahu? Mě se dřevo v koupelně sice děsně líbí, ale spíše v doplňcích, než celoplošně. Krom toho mi z praktických důvodů nepřijde jako příliš šťastné řešení.
Návrh je hezký, tak jak je, a pokud tě fascinuje vana a stávající barevné sladění, a nejsi vyloženě proti dlaždičkám, pak bych to neřešila. :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 19:55
Slimek píše:
Ne, toho už mám a zvládla jsem to sama :oops:. Ale teď zjišťuju, že taky není dokonalý a prostě mi není schopen poradit :D

Já vás tady takhle zneužívám, protože víc hlav, víc ví a nejhorší je, když je člověk zakonzervovanej v jedné svojí představě a zaboha už na nic nového nemůže přijít a od původního se odprostit. Už se mi několikrát stalo, že najednou někdo přišel a s nezaujatým pohledem na věc koukl úplně poprvé a řešení bylo na světě :wink:

Rozhodně vás tímto nechci obtěžovat, pokud nechcete :wink:
Snad jsem nebyla neomalená. :oops: :roll: Každopádně jsem to neměla v úmyslu. Jen se musím často smát, co všechno tu řešíme. Já jsem taková self-made-woman, s nikým se neradím, a určitě ke své škodě. :wink:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 04.01.09 20:06

Irco, nebylas ;0)…ale ja rada vysvetluji a zduvodnuji :0))
Manzel sice neradi, ale jak pisete je on zasadne proti tomu drevu, trochu jsme se kvuli tomu i dohadovali. Tak mozna prave z trvdohlavosti na tom trvam ;0), ale pokud nebude lepsi reseni, asi nakonec ustoupim :0)))

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 20:09

Já bych taky byla proti dřevu v koupelně… Vzala bych návrh sakum prásk, jak to leží a běží, je to efektní a vyvážené. Jen vzhledem ke své lenosti bych na podlahu volila něco mírně opticky zrnitého, abych nemusela denně vytírat. Nejlépe ve světle šedé. :wink:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 04.01.09 20:13

taky bych dřevo na podlahu do koupelny nedávala.. po koupání to tam vypadá jak u plaveckého bazenu !! a dřevěná ( plovoucí ) podlaha pak musí notně trpět a podle toho za pár let i vypadat :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.01.09 20:16

Šedá podlaha je skvělý nápad - Irenko, jsi hlavička ( velmi praktická ženuška) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 20:19

Hafí, v tom se přesně poznávám! :lol: :lol: :lol:

svatka_nehl  04.01.09 20:23

No, já taky nevím, proč do koupelny dřevo. Navíc do téhle mi ani moc nezapadá. Líbí se mi Irenin nápad.

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 04.01.09 20:36

dřeva se neboj, je příjemné, teplé - tzn.pro bosou nohu ideální, na tmavé podlaze pěkně vyniknou ty bílé zařizovací předměty, bude to mít šmrnc… volila bych např. teak, ten vydrží úplně v poho… hlavně, ať se to líbí Tobě a hlavně se toho neboj, u nás se hodně lidí bojí všeho neobvyklého ( u nás neobvyklého ) výrazných barev, tmavých barev, studených barev, …barev :D … vím o čem mluvím, jsem architektka :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 04.01.09 20:36

Klasicke plovouci se taky nedaji pouzit, dava se tam pry nejake specialni, snad tropicke drevo, kteremu tolik nevadi vlhkost. Vychazela jsem z toho, ze ta hneda na obkladech by se s nejakym drevem relativne dobre kombinovala, navic mam hnedou rada.
Seda napatri k mym oblibenym, ale neprakticnosti te bile se obavam, i kdyz tahle koupelna bude jako druha a spis ji budu vyuzivat jen ja…a ja jsem na cistotu uzkostliva.
Pak mi k tomu barevnemu provedeni ta seda taky nejde :0(.
Stejne mi pripada nejlepsi na podlahu ta hneda, nehlede jestli ve dreve nebo dlazbe ;0), ale to jsem zase na zacatku.
Asi to fakt necham jak je na obrazku :0))))

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist