Poraďte tělové mléko nebo máslo

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.02.09 11:43
poraďte tělové mléko nebo máslo

Dochází mi tělové máslo od Logony a chtěla bych nějaké nové. Buď zase máslo, respektive spíš krém (nemám ráda moc husté), nebo hutnější tělové mléko (moc tekuté mi taky nesedí - málo promaže). A ještě jedna podmínka: kvalitní, zajímavá vůně, žádné převoněné smrady a otřepaná syntetika. Máte něco oblíbeného, co můžete doporučit?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.09 12:13

Olivový tělový krém od Avonu. Vůně přírodní, konzistence příjemná, zvláčňuje excelentně… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 17.02.09 12:55

Obličejové a tělové máslo Reniu (Pure Fiji) - je přírodní, sice dražší, ale skvělá krémová konzistence i vůně jsou úžasné ( a mají i neparfemovanou verzi) :wink: A dalším plusem je, že se dá koupit malé balení na zkoušku.

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 17.02.09 13:24

Mne vyhovujú telové mlieka od Lavery. Nie sú príliš riedke a vôňa je tiež zaujímavá. A šetrné k pokožke sú tiež.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 17.02.09 13:28

Bodyshop!

Miluju ty vůně mandlí, oříšků, ovoce…navíc nic mi nikdy tak nevyživilo kůži (mám problém, že je hodně suchá). Nevýhoda je parfemace

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Aimirin
Parfémová maniačka 620 příspěvků 17.02.09 13:28

Myslím tím, když se pak chce člověk vonět něčím jiným

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 17.02.09 14:10

V Madeleine mi dali vyzkoušet naprosto úžasný tělový olej ve spreji od Annick Goutal :heart: , krásně se vsakuje, vytváří jemňounký film, pokožka nezůstává mastná, ale nádherně hladká, není převoněný a snad ani moc chemický. Prý se může používat na tělo i obličej, příp. i na vlasy, když má někdo hodně přesušené. Jenže stojí 1700,– :evil: Taky tělový krém stejné značky je fantastický, příjemná růžová vůně. Ale za ten chtěli 2200,–, to není nic pro mě…

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.02.09 14:44

NIVEA mléko 3v1

• sice není husté, ale vůně nádherná, a pokožka po namazání hedvábná… - mám ho :wink:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.02.09 15:10
Violette píše:
V Madeleine mi dali vyzkoušet naprosto úžasný tělový olej ve spreji od Annick Goutal :heart: , krásně se vsakuje, vytváří jemňounký film, pokožka nezůstává mastná, ale nádherně hladká, není převoněný a snad ani moc chemický. Prý se může používat na tělo i obličej, příp. i na vlasy, když má někdo hodně přesušené. Jenže stojí 1700,– :evil: Taky tělový krém stejné značky je fantastický, příjemná růžová vůně. Ale za ten chtěli 2200,–, to není nic pro mě…

Ano, ten mám…a koupím ho znovu. Nááádherně voní damašskou růží…Ale za ty prachy ho teda používám pouze na obličej…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 17.02.09 15:13

Já nejraději používám Dream cream od Lush. http://www.lushcz.cz/…/produkt/203 … l?katID=33

Je výborný na suchou a citlivou kůži. Jen ta vůně je trochu brutální (olivový olej, růže, levandule, tea tree), ale dá se na ni zvyknout.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.02.09 15:34

Reniu mají ve Vaňkovce, díky za tip, kouknu… Laveru mám vzorek a přestože se roztírá pěkně, potřebovala bych něco hutnějšího, abych nebyla hned zase vysušená. Oleje používám spíš v létě, protože na rozdíl od krému si pak ani ve vedru nepřipadám lepkavá. Bodyshop tady v Brně nemáme, škoda :( V Body Basics jsem zkoušela nějaké rýžové tělové máslo, vonělo mi ze začátku pěkně, ale za chvilku z toho začala vanout nějaká syntetická plastelína - tomu bych se ráda vyhnula.
Ještě jsem si vzpomněla, že jsem viděla ve Vaňkovce nějaké máslo od Tisserandu, musím na to juknout.
V L'Occitane by něco neměli? Mohli by, ne?

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.02.09 15:43

V L'Occitane teď mají limitkové bambucké máslo-krémy. Co si vzpomínám, tak vanilkový květ, ylang, růže.

edit: ještě frangipani a akácie http://loccitane.cz/…/NOVINKY.htm

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.02.09 15:50

Hm, takový maličký a za pětikilo, hnusáci. Ale dojdu to očichnout, jestli si dali na vůních záležet, tak ylang nebo plumérie by nemusela být špatná.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.02.09 16:08

Já zkusím něco z lacinějšího soudku: tělové mléko Isana (privátní značka Rossmann) s vitamínem E. Koupila jsem si minibaleníčko jednou v létě, když jsem během týdenního výletu zjistila, že se nemám čím napatlat a investovat do velké lahve (kterých mám doma spoustu) se mi nechtělo. Za 20Kč mi udělal službu převelikou, je to DOST hutné, příjemně voňavé (syntetiku necítím vůbec), na suchou kůži super.
Samozřejmě se prodává i velké balení.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 17.02.09 16:21

Z přírodní kosmetiky můžu doporučit kosmetiku Jo Wood - řadu Langa a nebo od Abahny řadu Frankinscence & sweet orange. Obě dvě značky dělají víc řad, ale tyto mám vyzkoušené. 250 ml vyjde cca na 500 CZK. Objednávám z musthave.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist