Poraďte vůni pro naši známou 69 -letou paní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  03.09.10 10:55
Poraďte vůni pro naši známou 69 -letou paní

Líbí se jí DKNY Woman od Donny Karan.
Díky moc za tipy. :D

Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.09.10 11:00

viewtopic.php?f=2&t=3­32

Informace o požadované koncentraci je opravdu nedostatečná pro jakoukoliv radu :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 03.09.10 11:27
jerry píše:
http://arome.cz/…iewtopic.php?…Informace o požadované koncentraci je opravdu nedostatečná pro jakoukoliv radu :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 03.09.10 13:46

Klokane ty nás zkoušíš co vydržíme? :shock:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 04.09.10 14:26
Klokan píše:
Líbí se jí DKNY Woman od Donny Karan.
Díky moc za tipy. :D

Tak když se jí líbí DKNY Woman, tak DKNY Woman, ne? :conf:

Nějak to nechápu…

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Klokan  04.09.10 17:02

moudjahidine:Právě, že by chtěla něco jiného. :D

Domes
Učednice 78 příspěvků 17.09.10 08:00

Lanvin Jeanne......možná

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 7 odstřiků 136 vzorků V tužebníku 4 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 17.09.10 08:38

…být 69-letou paní, tak Lanvin Jeanne daruju vnučce :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 17.09.10 09:07
paty píše: …být 69-letou paní, tak Lanvin Jeanne daruju vnučce :wink:

Přesně to jsem chtěla napsat, ale nenapadlo mě nic tak vtipného… :-) 

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 18.09.10 21:29

moja mamina bude mat onedlho 69, a jej reakcia ked som jeanne pouzivala bola,…„to je nejaka cudna vona, ako ovocie“… :mrgreen: :wink: ma sice rada svieze vone, ale v zime som jej dala bvlgari omnia green jade, a velmi si ju pochvaluje, teraz som jej priniesla malicku arden 5-th avenue, tak povedala, ze tu si necha na zimu, ale tiez sa jej velmi pacila… okrem toho jej vonia aj moj chanel chance eau fraiche…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 05.10.10 00:31

DKNY Woman používám jako svoji jedničku od té doby, co se začala vyrábět. Ale protože jsem těkavá, kupuju si i další a další těkavé látky a z těch, které se mi líbí skoro stejně jako DKNY bych doporučila:
Hermes - Jardin sur le Nil nebo Jardin Meditaraneé
Sisley 1
A. Allegoria - Herba Fresca anebo si nevzpomenu na název, prostě bobkový list+skořice, si to přelož do FR

Z těch levnějších pak
Yves Rocher Bambus, Verbena, Zelený čaj, Zimolez
Elizabeth Arden Green Tea
ale obojí je jen takový odvárek.

No anebo z těch nej levnějších jsem minulý týden (znovu)objevila Čárlíka - už jsem tady o tom psala, byla jsem si u paní v e-shopu pro laky na nehty a ona tam má snad všechno, co znám „z mládí“, vč. Constance Carroll, Kohinor tužek na oči…no a taky Charlie: http://www.normazlin.cz (nemá ho na stránkách, ale má ho, napiš jí, je hrozně ochotná)
Takže doporučuju Charlie WHITE - pro 69 letou paní by to možná mohlo být zajímavé retro, protože Čárlíkům se před revolucí nevyhnul nikdo. :D A voní fakt hezky, částečně je to nostalgie, ale fakt není špatný, je takový bryskně svěží, jako DKNY, čistý, pichlavý…

No ale jako úplně nej doporučuju DKNY Energy (pozor! oni vychrlili tolik limitek, že se v tom nevyzná ani pověstné prase, existuje Energy a Energizing - takže mluvím o té, která je tmavě fialová a ve zlaté krabičce). Je poznat, že je odvozená od Woman, ale navíc jsou v ní nějaké kulatější tóny, nedokážu to určit, možná dřevo, tabák? Je opravdu povedená a jestli paní DKNY používá, tak ji bude mít do sbírky, já z ní mám fakt radost. Kupuj rychle,je to limitka a už se jen tu a tam doprodává (a za dobrou cenu).

Obloukem se vyhni všem růžovým Woman, kromě Summer 2008 - všechny ostatní jsou strašné jako nejnovější Escady. WS 2008 je senzační oslazená Woman, ale k nesehnání, nekupuj rozhodně přes net - prodejci se v tom nevyznají a s klidem ti pošlou jiný ročník, který má velmi podobný obal, ale úplně jiný obsah.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 05.10.10 00:45
paty píše:
jerry píše:
http://arome.cz/…iewtopic.php?…Informace o požadované koncentraci je opravdu nedostatečná pro jakoukoliv radu :mrgreen:

Holky, co blbnete, vždyť se ptá přesně podle bodu 1, ne? :o

1. nejdůležitější jsou vaše dosavadní parfémové lásky a nelásky. Řekněte, co vám voní, co vám nevoní a co vám smrdí. Můžete být klidně hodně konkrétní, třeba „něco jako Chanel 19, ale ne tak kožené“.

Pro mne je teda tohle zadání konkrétní dost, Woman je specifická, ojedinělá.

Klokane, jestli jste už něco vybrali, nebo teprve vybírat budete, tak mi, prosím, napiš, co jste koupili a jaký to mělo ohlas, moc by mne zajímalo, co se líbí milovnicím Woman a ráda bych to pak zkusila taky. Díky!

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 05.10.10 09:18

Fór je v tom, že to DKNY Woman tam předtím nebylo, když holky reagovaly. Pamatuji se, že mě to taky pobavilo :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 05.10.10 10:21
Tigra píše:
paty píše:
jerry píše:
Holky, co blbnete, vždyť se ptá přesně podle bodu 1, ne? :o

Doporučuji si povšimnout poznámky v Klokanově 1. příspěvku, že text byl editován.
Původně tam totiž byla věta :Měla by to být EDT".
DKNY Woman doplnila Klokan až dodatečně a smázla přitom požadavek an EDT.
Tož tak… :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist