Poraďte wellness hotel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.01.09 18:40
Poraďte wellness hotel

Kočky, prosím vás, nemáte typ na nějaký příjemný welnes hotel u nás nebo na Slovensku ( nejlíp na Šumavě ) ? Chtěli bychom s rodinkou koncem března někam na prodloužený víkend - trochu si odpočinout. Takže aby tam byl bazén, sauna, něco baby friendly, kde když jim zavýskne dítě, tak nepohoršíme půlku osazenstva, s dobrou kuchyní a příjemným okolím k procházkám…?! :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 23.01.09 18:50

…tak my máme doma stejné choutky, …a dost dobré reference mají např. Rajecké Teplice 8)http://www.sunflowers-agency.cz/slovens … i-1417.php, ale neznám to tam, takže jsem sama zvědavá - má-li někdo zkušenost

…pravdou ovšem je, že tato zařízení bývají často friendly až k baby od 3 let nahoru, ale snad se něco najde :)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 23.01.09 19:27

Já bych měla jeden tip, ovšem ne u nás - v Maďarsku, Sarvár, hotel Park Inn. K hotelu patří termály a je to opravdu baby friendly, děti do 6 let neplatí vůbec nic. A těch dětí je v hotelu opravdu hodně, takže se vždycky našly takové, které se chovaly hůř než ty moje… :roll: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.01.09 20:17

Maďarsko můžem taky zkusit. Rajecké Teplice si dávám do dbf, já jsem našla hotel Lesana ve Špindlu a Horizon na Špičáku, ale taky to neznám, tak pasu po nějakých referencích. Jinak, my jsme vloni byli v Prosperu na Čeladné, tam to bylo dobrý. Akorát jsme si říkali, že dokud jsme bydleli v Ostravě a měli to za humny, tak nás to tam ani nenapadlo a teď jsme tam jeli přes celou republiku z Prahy na víkend :whistle:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 23.01.09 20:40

Já mám bohužel jeden tip, kam určitě ne…Hotel Therma, Dunajská Streda. Prostředí fajn, ale na konci pobytu bylo bohužel hodně pod úrovní hádání o výslednou cenu pobytu, a protože domluvená cena se lišila asi o 10 000 Sk tak se nad tím nedalo mávnout rukou…takže never more.
Myslím, že u 4-hvězdičkového hotelu by se taková věc neměla stát…
Navíc přítel je Slovák a moc nedává tu maďarskou národní hrdost…v SK, takže když na něho začali všichni od recepční přes maséry a číšníky první mluvit maďarsky a až pak slovensky, tak to moc dobře nesnášel…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 23.01.09 21:34

V Rajeckých Tepliciach sme boli pred 7 rokmi na svadobnej ceste. Kúpeľný dom Afrodita je neskutočne nádherný. Keď tam vstúpite, akoby ste sa ocitli v rozprávke Tisíc a jedna noc :D . Je to tam na výbornej úrovni a fakt krásne. Ubytovaní sme tam neboli, boli sme ubytovaní v jednej vilke kúsok odtiaľ. Avšak samotné mestečko RT je úplne maličké a okrem parku v ktorom je jedno jazierko, tam nie je zhola nič. Za nejakým „vzrúšom“ treba ísť potom asi do Žiliny, je to pomerne blízko. O tom, či sú tie priestory baby friendly neviem, vtedy som to neriešila :?

Ja osobne by som odporúčala aj Piešťany http://www.kupele.com/…ny/index.php Odtiaľ si treba urobiť výlet do môjho milovaného a rodného Trenčína :wink: www.trencin.sk Alebo potom kúpele Trenčianske Teplice. http://www.sunflowers.sk/slovensko/tren … /index.php

Tie sú však teraz podľa mňa dosť obyčajné. Najkrajšie je tam v júni, keď tam prebieha filmový festival Art Film.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

lind
Učednice 37 příspěvků 23.01.09 22:31

já byla několikrát na hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích a je to tam úžasné -stvořeno k relaxaci, bazén, vířivka, několik druhů saun, masáže, výborná kuchyně a krásné prostředí uprostřed Beskyd. Mrkni na www.valachy.cz. Známá tam jezdí s pulroční holčičkou a žádný problém…

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.01.09 10:54

V Beskydech je i hotel Sepetná. Nemám z vlastní zkušenosti, ale slyšela jsem chválu. Mají bazén, vířivku, pro děti brouzdaliště, skluzavku.
Taky se tam dá vdát! :lol: www.sepetna.cz

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  24.01.09 14:48

......

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.09 14:04

Kočky, je toho hodně a nevím, jak se rozhodnout… 8)

Ambrožová Lenka  25.01.09 14:11

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.09 19:07

To jo, v Hluboké je krásně :wink: A kdyby nebylo co dělat, možná by manža mohl domluvit exkurzi v Temelíně - má tam nějaké kamarády… :wink:

Hanele12
Parfémová maniačka 573 příspěvků 11.06.15 21:55

Již druhým rokem jedeme na Šumavu Wellnes hotel Horizont. Super bazén, vířivka atd. Dalším oblíbeným hotelem, kde jsme již několikrát byli, i na prodlouženém víkendu je Hotel Adam Špindlerův Mlýn až pod Kozími hřbety. Bazén s možností jít na terasu, opravdu teplá voda a vířivka + sauna v ceně. Pokud jedete dva, bereme si za příplatek pokoj, co je vidět na jejich internetových stránkách. Tak snad někomu bude tip k užitku.

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 49 odstřiků 177 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist