Poraďte wellness hotel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.01.09 18:40
Poraďte wellness hotel

Kočky, prosím vás, nemáte typ na nějaký příjemný welnes hotel u nás nebo na Slovensku ( nejlíp na Šumavě ) ? Chtěli bychom s rodinkou koncem března někam na prodloužený víkend - trochu si odpočinout. Takže aby tam byl bazén, sauna, něco baby friendly, kde když jim zavýskne dítě, tak nepohoršíme půlku osazenstva, s dobrou kuchyní a příjemným okolím k procházkám…?! :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 23.01.09 18:50

…tak my máme doma stejné choutky, …a dost dobré reference mají např. Rajecké Teplice 8)http://www.sunflowers-agency.cz/slovens … i-1417.php, ale neznám to tam, takže jsem sama zvědavá - má-li někdo zkušenost

…pravdou ovšem je, že tato zařízení bývají často friendly až k baby od 3 let nahoru, ale snad se něco najde :)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Lenka7717
Znalkyně 376 příspěvků 23.01.09 19:27

Já bych měla jeden tip, ovšem ne u nás - v Maďarsku, Sarvár, hotel Park Inn. K hotelu patří termály a je to opravdu baby friendly, děti do 6 let neplatí vůbec nic. A těch dětí je v hotelu opravdu hodně, takže se vždycky našly takové, které se chovaly hůř než ty moje… :roll: :lol:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.01.09 20:17

Maďarsko můžem taky zkusit. Rajecké Teplice si dávám do dbf, já jsem našla hotel Lesana ve Špindlu a Horizon na Špičáku, ale taky to neznám, tak pasu po nějakých referencích. Jinak, my jsme vloni byli v Prosperu na Čeladné, tam to bylo dobrý. Akorát jsme si říkali, že dokud jsme bydleli v Ostravě a měli to za humny, tak nás to tam ani nenapadlo a teď jsme tam jeli přes celou republiku z Prahy na víkend :whistle:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 23.01.09 20:40

Já mám bohužel jeden tip, kam určitě ne…Hotel Therma, Dunajská Streda. Prostředí fajn, ale na konci pobytu bylo bohužel hodně pod úrovní hádání o výslednou cenu pobytu, a protože domluvená cena se lišila asi o 10 000 Sk tak se nad tím nedalo mávnout rukou…takže never more.
Myslím, že u 4-hvězdičkového hotelu by se taková věc neměla stát…
Navíc přítel je Slovák a moc nedává tu maďarskou národní hrdost…v SK, takže když na něho začali všichni od recepční přes maséry a číšníky první mluvit maďarsky a až pak slovensky, tak to moc dobře nesnášel…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 23.01.09 21:34

V Rajeckých Tepliciach sme boli pred 7 rokmi na svadobnej ceste. Kúpeľný dom Afrodita je neskutočne nádherný. Keď tam vstúpite, akoby ste sa ocitli v rozprávke Tisíc a jedna noc :D . Je to tam na výbornej úrovni a fakt krásne. Ubytovaní sme tam neboli, boli sme ubytovaní v jednej vilke kúsok odtiaľ. Avšak samotné mestečko RT je úplne maličké a okrem parku v ktorom je jedno jazierko, tam nie je zhola nič. Za nejakým „vzrúšom“ treba ísť potom asi do Žiliny, je to pomerne blízko. O tom, či sú tie priestory baby friendly neviem, vtedy som to neriešila :?

Ja osobne by som odporúčala aj Piešťany http://www.kupele.com/…ny/index.php Odtiaľ si treba urobiť výlet do môjho milovaného a rodného Trenčína :wink: www.trencin.sk Alebo potom kúpele Trenčianske Teplice. http://www.sunflowers.sk/slovensko/tren … /index.php

Tie sú však teraz podľa mňa dosť obyčajné. Najkrajšie je tam v júni, keď tam prebieha filmový festival Art Film.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

lind
Učednice 37 příspěvků 23.01.09 22:31

já byla několikrát na hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích a je to tam úžasné -stvořeno k relaxaci, bazén, vířivka, několik druhů saun, masáže, výborná kuchyně a krásné prostředí uprostřed Beskyd. Mrkni na www.valachy.cz. Známá tam jezdí s pulroční holčičkou a žádný problém…

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.01.09 10:54

V Beskydech je i hotel Sepetná. Nemám z vlastní zkušenosti, ale slyšela jsem chválu. Mají bazén, vířivku, pro děti brouzdaliště, skluzavku.
Taky se tam dá vdát! :lol: www.sepetna.cz

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  24.01.09 14:48

......

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.09 14:04

Kočky, je toho hodně a nevím, jak se rozhodnout… 8)

Ambrožová Lenka  25.01.09 14:11

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.01.09 19:07

To jo, v Hluboké je krásně :wink: A kdyby nebylo co dělat, možná by manža mohl domluvit exkurzi v Temelíně - má tam nějaké kamarády… :wink:

Hanele12
Parfémová maniačka 602 příspěvků 11.06.15 21:55

Již druhým rokem jedeme na Šumavu Wellnes hotel Horizont. Super bazén, vířivka atd. Dalším oblíbeným hotelem, kde jsme již několikrát byli, i na prodlouženém víkendu je Hotel Adam Špindlerův Mlýn až pod Kozími hřbety. Bazén s možností jít na terasu, opravdu teplá voda a vířivka + sauna v ceně. Pokud jedete dva, bereme si za příplatek pokoj, co je vidět na jejich internetových stránkách. Tak snad někomu bude tip k užitku.

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 47 odstřiků 171 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist