Poraďte začátečnici s výběrem parfému...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misel03
Učednice 43 příspěvků 09.12.11 09:34
Poraďte začátečnici...

Ahoj holky, úplně slintám nad Vašimi klenoty poliček a zkušenými názory.
Manžel na mě naléhá, abych si vybrala nějaký pěkný parfémek k Vánocům, ale nějak nevím a tápu. Moc krásně mi voní Issey Miyake L´Eau D´Issey, Salvatore Ferragamo Incanto Bloom, Versace Versense a nádherná Chanel Coco Mademoiselle.
Poradily byste mi další úlovek na mou poličku? Děkuji mnohokrát. ;)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 09.12.11 17:33

Tak vidíš, vždyť už máš vlastně vybráno. Jestli ti voní Coco Mademoiselle, tak zkus ještě Sarah Jessica Parker Lovely a Narciso Rodriguez for her. Podle mě jsou všechny krásné, luxusní, pod stromeček jako dělané. Též Miss Dior Cherie L'Eau by se ti mohla líbit.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 09.12.11 18:44

tak k té Coco M. ještě přihodím tip na vyzkoušení Prada Tendre a Miss Dior Cherie edp, protože mi přijdou svým způsobem podobné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 10.12.11 21:12

A já k Coco M. přidávám Liberté od Cacharel.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 12.12.11 11:51
andry píše:
tak k té Coco M. ještě přihodím tip na vyzkoušení Prada Tendre a Miss Dior Cherie edp, protože mi přijdou svým způsobem podobné.

Presne, aj mňa hneď napadla Prada Tendre.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

misel.j  12.12.11 14:48
:o)

Tak jsem nakonec zkusila levnější variantu, ten Cacharel Liberté, četla jsem docela pozitivní ohlasy hlavně na výdrž parfémku:o) Příště zkusím něco jiného, ale Coco M. je fakt moc krásná vůně, nevím, jestli se dá něčím nahradit…

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 13.12.11 08:51

No, já bych si došla do parfumerie, očichala všechno, udělala užší výběr, sehnala vzorky a pak se rozhodovala, co mi voní tak, že bez toho nemohu být. Já si dost dobře nedovedu představit, aby mně někdo radil, co mám chtít od manžela jako dárek. :)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Sasa  13.12.11 12:59
aangie píše:
No, já bych si došla do parfumerie, očichala všechno, udělala užší výběr, sehnala vzorky a pak se rozhodovala, co mi voní tak, že bez toho nemohu být. Já si dost dobře nedovedu představit, aby mně někdo radil, co mám chtít od manžela jako dárek. :)

tohle jsem přesně chtěla napsat…ale na to už asi moc není času. Takže něco at koupí, něco čím neurazí. Pak bych si zakoupila vzorky od někoho tu kdo prodává a zkoušela

misel.j  13.12.11 13:55

Jojo, budu zkoušet a objednávat vzorečky, už mám něco doma, ale jediné, co mě zatím uchvátilo byla ta Issey a Coco Chanel Mademoiselle. Ono v té parfumérii mám pocit, že nejsem schopna po chvíli identifikovat žádnou vůni, potřebuju klid a pohodu domácí :-) Poradíte, kdo tady prodává vzorečky? Jsem začátečník a moc se nevyznám.

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 13.12.11 13:57

Misel prezri si inzerciu, tam nájdeš množstvo ponúk.

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 17.12.11 13:06

misel, Coco Mademoiseille je dobrý odrazový můstek ;)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

misel.j  17.12.11 18:49

Jojo, Coco Mademoiselle je nádherná, ale cenově méně přístupná. Koukala jsem na ni i na Aukru, ale po některých zkušenostech jsem od koupě upustila. Nebudu kupovat padělek za hříšné peníze.

wallys  17.12.11 20:53

Prosím zdejší obecenstvo o radu. Co raději pro mladou ženskou? Burberry Brit EDP nebo CK Euphoria EDP ?? Díky.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 18.12.11 13:22

misel, o padělcích nebyla řeč :D

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

malaeva
Parfémová maniačka 560 příspěvků 18.12.11 20:18

Misel, když se ti líbí CM tak není co řešit, bude to jedna z tvých prvních vůní a všechny ostatní si časem stejně určitě pořídíš.

Na poličce 17 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist