posílání peněz na Slovensko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 22.08.08 14:20
posílání peněz na Slovensko

Ahoj, jak lze nejlépe poslat peníze na Slovensko? Přes poštu s Eurogiro pošt. poukázkou? Dík

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.08.08 15:11

Nejlépe pomocí systému Paypay, viz paypay.sk.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 23.08.08 23:06

Nooo, s tym paypay.sk to nebude take jednoduche…
tu su nejake skusenosti iných (viac menej znepokojujuce):

http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpravy … wsID=21975

Poradila by som, ale kedze ja pouzivam na tieto ucely (zo SR do CR) postu, tak len mozem poradit, ze doporucene.

Rada sa necham poucit o inych moznostiach.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 24.08.08 10:26

Taky bych radši poštu, jen nevím který blanket na to použít- prý eurogiro.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 24.08.08 10:46

Ja paypay pouzivam cosi vyse 2 rokov, najprv som iba posielala peniazky, teraz uz aj mne posielaju na moj ucet. Doteraz kazda platba prisla, aj ked to trva 4 dni, poplatok za prevod minimalny oproti banke, neda sa to porovnat. Samozrejme posielam a prijimam male sumy, a z uctu si peniazky prevediem na moj ucet v banke, aby tam nelezali dlho, ucet na paypay mam overeny, takze mozem presuvat peniaze aj na bezne ucty. Zatial som nic lacnejsie nenasla, ak mate inu lacnu alternativu, rada sa necham poucit.Postou som peniazky posielala len 2 razy a bolo to v normalnom balicku schovane v papieri a doporucene. Tu poukazku nepoznam, nevies , ake su poplatky za prevod?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.08.08 10:58

Estelle, ta diskuze je nějaká zmatená… A že je každá firma, která poskytuje platební servis, trochu nespolehlivá, to je snad jasné. I na Paypal jsou spousty stížností, možná daleko víc než na Paypay.
Paypay mám už asi několik let pro platby mezi ČR, SR, Rakouskem a Německem a nikdy jsem neměla nejmenší problém, nikdy mě taky nenapadlo nechávat tam ležet víc než pár drobných, takže kdyby se něco stalo, je mi úplně jedno, že ty dvě stovky někam zmizí.

Eurogiro stojí 70 Kč za částky do 20 000.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.08.08 23:35

Aj mne to tam nebolo jasne…Najlepsie je ked niekto napise konkretnu skusenost - ako ty.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 02.03.12 11:00

Kdyby to někoho zajímalo, posílala jsem minulý týden peníze na Slovensko přes eurogiro, poplatek 50,– Kč

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.03.12 11:35

Prosim ta, ako dlho trva taky prevod?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 02.03.12 11:56
dynda píše:
Kdyby to někoho zajímalo, posílala jsem minulý týden peníze na Slovensko přes eurogiro, poplatek 50,– Kč

Eurogiro jsem využila za poslední roky několikrát, ale stálo vždy 70 nebo 75kč (musela bych dohledat) v případě, že všechny náklady za převod hradíš ty. Teď jsem našla na stránkách Poštovní spořitelny, díky které je služba k dispozici, že částka za zaslání peněz na Slovensko je 100kč (do částky 20.000kč)https­://www.erasvet­.cz/fyzicke-osoby/ostatni/stran­ky/eurogiro/ce­nik.aspx .
Peníze by měli dorazit do tří pracovních dnů, ale ne vždy tak tomu je. Spíš to trvá 5 pracovních dnů (myslím výplatu hotovosti; s přípsáním peněz na slovenský účet nemám zkušenosti).

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.03.12 12:05

Dakujem

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 02.03.12 14:34

Peníze jsem posílala 23. 2. - čtvrtek, na poště se v tom moc nevyznaly, ale protože to byla platba e-shopu (samozřejmě za parfém ;) ) řekla jsem, že všechny poplatky hradím já. Evidentně to tak bylo, přece by mi neposlali zboží, kdybych nechala poplatky na nich. Platba byla připsaná na slovenský účet 27. v pondělí,takže 2 pracovní dny, ve středu byl parfém doma. Docela fofr. A fakt byl poplatek 50,–

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 02.03.12 21:49

Dyndo, věřím ti. Dodala jsem ke svému příspěvku, že jde o zaslání peněz k výplatě hotovosti, nikoli k připsání na slovenský účet. Na stránkách Poštovní spořitelny jsem našla opravdu poplatek 50kč, pokud jde o jakousi platbu označenou SHA (netuším, o co jde) zasílanou na slovenský účet. V případě výplaty hotovosti jde o dvojnásobek, ale pořád je to přijatelný poplatek.

Ppavla
Parfémová maniačka 604 příspěvků 03.03.12 05:58

U Eurogira jsou tři druhy poplatků…OUR vše hradí odesílatel, SHA poplatky napůl a BEN hradí příjemce.
Při podání papírovým dokladem na poště, s připsáním na účet jiná možnost než SHA není. V elektronickém bankovnictí jsou možnosti OUR i SHA, tedy pro toho kdo má poštovní spořitelnu.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 27 vzorků V tužebníku 6 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 05.03.12 14:57

No, jak říkám, na poště byly holky dost vyděšený. Řekla jsem, že poplatky budu hradit všechny já,ale jestli je systém jinak nepustil… To se teda divím, že to ze Slovenska nechtěli ještě doplatit, když vlastně museli hradit část poplatků.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist