Posílání vzorků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.02.08 17:45

Chtěla jsem se zeptat, v jakých obálkách vzorky posíláte. Mně dnes od kamarádky dorazila tak oškubaná obálka, že ty vzorky tam vydržely jen silou vůle. To si kupujete ty bublinkové obálky? A upevňujete ty vzorky nějak? Já je lepím k papíru. A posílám doporučeně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.02.08 18:10

Někdy bublinky, někdy obyčejná obálka vyložená papírem, případně kusem bublinek… A taky doporučeně.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.02.08 18:41

Nejčastěji bubliny, nebo obálku alespoň přelepím průhlednou lepicí páskou, aby se o zkumavku neprotrhla. Parfémy zpravidla v krabičce. Parfém je dost těžký a obálku potrhá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.02.08 19:40

Ja ich posielam v bublinkovych obalkach, pripadne este tesne zabalim do bublinkoveho papiera (na tento ucel sa hodia stare rozstrihane bublinkove obalky - recyklacia). Niekedy pouzijem staru bublinkovu obalku a prelepim celu prednu stranu cistym papierom, aby tam mohli ist nove adresy atd, alebo staru bublinkovu obalku dam do novej tenkej.
Aby vzorky v obalke nelietali, da sa obalka zlahka vypchat pokrcenym hodvabnym papierom. Ja vzdy balim vzorky do tych mrnavych zipovacich sackov, takze su v obalke stabilnejsie.
Podotykam, ze takto som vzdy balila vzorky v skle, ale ani umelohmotne mikroskumavky by som neposielala len v tenkej obalke. Bud by som ich ovinula bublinami alebo poslala v obalke z hrubsieho papiera, co sa pouziva na diskety a pod.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist