Posílání vzorků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.02.08 17:45

Chtěla jsem se zeptat, v jakých obálkách vzorky posíláte. Mně dnes od kamarádky dorazila tak oškubaná obálka, že ty vzorky tam vydržely jen silou vůle. To si kupujete ty bublinkové obálky? A upevňujete ty vzorky nějak? Já je lepím k papíru. A posílám doporučeně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:
 
macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 22.02.08 18:10

Někdy bublinky, někdy obyčejná obálka vyložená papírem, případně kusem bublinek… A taky doporučeně.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 
Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 22.02.08 18:41

Nejčastěji bubliny, nebo obálku alespoň přelepím průhlednou lepicí páskou, aby se o zkumavku neprotrhla. Parfémy zpravidla v krabičce. Parfém je dost těžký a obálku potrhá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 22.02.08 19:40

Ja ich posielam v bublinkovych obalkach, pripadne este tesne zabalim do bublinkoveho papiera (na tento ucel sa hodia stare rozstrihane bublinkove obalky - recyklacia). Niekedy pouzijem staru bublinkovu obalku a prelepim celu prednu stranu cistym papierom, aby tam mohli ist nove adresy atd, alebo staru bublinkovu obalku dam do novej tenkej.
Aby vzorky v obalke nelietali, da sa obalka zlahka vypchat pokrcenym hodvabnym papierom. Ja vzdy balim vzorky do tych mrnavych zipovacich sackov, takze su v obalke stabilnejsie.
Podotykam, ze takto som vzdy balila vzorky v skle, ale ani umelohmotne mikroskumavky by som neposielala len v tenkej obalke. Bud by som ich ovinula bublinami alebo poslala v obalke z hrubsieho papiera, co sa pouziva na diskety a pod.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist