Poškozené vlasy a suché vlasy

Dadinka 04.09.11 17:36

Poškozené vlasy a suché vlasy

Potřebuji prosím poradit nějaké přípravky co fungují. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jerry 04.09.11 17:49

Informace „poškozené vlasy“ je velmi, ale opravdu velmi nedostatečná - jediný prostředek, který lze na základě takové informace poradit jsou nůžky :conf:

Zajdi do nejbližšího kadeřnictví a poraď se s odborníky :wink:

Verda2 04.09.11 18:10

jerry má pravdu, nejlepší je se poradit s odborníky :)

za sebe mohu doporučit:
na užívání - a zlepší se nejen vlasy ale i nehty - levnější, ale účinný Biosil plus, ale vybrat minimálně 2 balení, nebo dražší Revalid tbl

jinak aspoň zastřihnout konečky a používat šetrné šampony pro jemné/zničené vlasy

nějaké masky, kúry…to opravdu nejlépe poradí v kadeřnictví
pokud je problém větší, tak ke kožnímu lékaři, sama jsem měla problémy a už nic domácího ani ze salonu nepomáhalo, dr. mi předepsala z lékárny nějakou vodičku ( stojí asi 300,– ale je jen na předpis) a až ta mi pomohla (+ užívala jsem k tomu Revalid )
po čase se mi problémy vrátily, ale ne již tam velké a stačil mi jemný šampon + Biosil plus asi 3 balení a vše se upravilo

opravdu záleží, jak je problém velký

Pettullkaa 04.06.13 12:17

Slabé a narušené vlasy

Pokud vás trápí problém velmi slabých a narušených vlasů,
nezoufejte zde je pár rad a tipů jak váš problém vyřešit.
K oslabení vlasového vlákna dochází velmi často použitím nevhodných vlasových přípravků, časté barvení či odbarvování i neodborná technická úprava, jako je žehlení vlasů či fénování.
Důležitý pro posílení vlasového vlákna je také pravidelný přísun vitamínů a minerálních látek a pravidelné zastřihování.
Posílit vlasový stvol nám pomohou i profesionální vlasové přípravky,
které mají tu schopnost ,že vlasové vlákno zpevní a dodají vitalitu.
Doporučujeme specifické sérum čistých proteinů
od Selective professional http://www.selectiveprofessional.cz/…-6x20ml.html
díky složce proteflux pronikají proteiny do vnitřní vrstvy vlasu a vlas je zpevněný již po prvním použití.
Navíc je zde obsažena složka vitaflux,která díky obsahu potřebných vitamínů dodává vlasu potřebnou vitalitu.

Juan 26.06.13 14:14

Mně se osvědčila pravidelná aplikace arganového oleje na konečky vlasů nebo zábal. Kromě toho stále užívám Biosil. Myju si vlasy hydratačními šampony Selective Profesional. Mám i hydratační sprej, kterým vlasy mezi mytím prostříkám. Zjistila jsem, že hydratace dělá divy.

Vlasta551 07.11.16 16:38

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemá nějaký tip co na zdravé a silné vlasy? Zkouším už dlouho všechno možné a stále nemůžu přijít na nic, co by mi opravdu zabralo. Díky za tipy.

KlaudieSK 13.12.16 13:33

Zkus keratin. Na kazdeho ale keratin pusobi jinak,zalezi na tipu vlasu.

Dášaa123 17.02.17 22:23

zdravé vlasy

Holky jestli chcete mít krásné, zdravé, lesklé a nevysušené vlasy, vyzkoušejte oleje od kosmetiky Zahir. Žádný strach, jsou vysoce kvalitní, bez chemie a vlasy se vám určitě po pár aplikací zlepší. Zkuste třeba serum na vlasy, najdete na www.*****.cz.

*edita dmin - odstraněn odkaz ( uživatel blokována smazán)

Rosa N. 17.02.17 22:39

jsou to trubky

Jakmile aplikuju olej na konečky, okamžitě mastnotu vedou jako roury směrem k hlavě a v mžiku se u hlavy zmastí. Vlasy jsou trubky. :mrgreen:

Vysoce kvalitní bez chemie.. dá se použít i za studena do salátu?

lilithc 19.02.17 18:41

@Rosa N. Moje vlasy trubky nejsou :potlesk: mastnotu k pokožce nevedou.Ale asi je to tím,že je mám dost suché.Olej se okamžitě vsákne.
Ale vadí mi,že nemůžu používat Hennu,kterou jsem si dříve dávala na vlasy docela často.Vlasy byly po ní krásně lesklé.Nedávno jsem ji po dlouhé době aplikovala a vlasy byly jako koudel. :roll:

Rosa N. 19.02.17 19:09

@lilithc a není možné najít jiný typ henny, který Ti bude vyhovovat? Je jich přece spousta druhů.. (Třeba i notino naskladní :mrgreen: :dance: )
Renušátku se stalo v tomto ohledu něco podobného, ale jistě bouřlivějšího.. @Renusatko to si dalo.. s hennou.
Neznám nikoho, kdo umí v tomto a podobném ohledu poradit tak dobře a ochotně jako @Slimek
Už dlouho o Henně uvažuju, nemůžu se jaksi odhodlat, bojím se, aby barevný výsledek nebyl rezavý. Protože mi rezavá nesluší.
Pročetla jsem si celé to vlákno, co tu máme o henně. A jsou tam různé tipy a triky.. třeba zrovna ten olej (a může to být klidně ten panenský do salátu) a další složky.. jen s tím citronem.. nevím (přece leptá) To máš asi také pročteno, viď.
Snad Ti to ty vlasy nezničilo a zábal nebo nějaký přípravek liss je opět uhladí. Když si umyju vlasy mám problém je rozčesat, kondicioner mi taky vedou trubky (jedny) a nerozčesám-li je hned nebo nedej bože dám na ně ručník, je to strašná koudel. A když je pak rozčesám těch pět (nyní delších) chlupů, připlesknou se mi k hlavě. Ale já bych se měla odstěhovat do Jemné vlasy nebo do Pekla (Módního)

To je impulz, půjdu „do toho“. (Myslím tu hennu) Ráda bych je trochu ztmavila, prospěje to i pleti :D Ale rezavá mi nesluší, takže se jí chci pečlivě vyhnout.

Slimek 19.02.17 19:45

@Rosa N. olej můžeš dát jakýkoliv, ale lepší za studena lisovaný, řepkový nebo slunečnicový bych asi nedávala :D .. i když i to může být ve finále v pohodě.
Citron si určitě nedávej, ten zintenzivňuje tu červeň, ..vysušené jsem nikdy neměla.
Jestli máš ale problém s rozčesáváním, tak po henně ho budeš mít taky. Určitě použij igelitovou čapku, aby ti henna na hlavě nevyschla a zůstala po celou dobu vlhká a vláčná, suchá se vymývá stokrát hůř a právě i cuchá vlasy.
Já už kondicionéry nepoužívám, zjistila jsem, že bez je to pro mé jemné vlasy lepší. Nešetřila jsem a koupila si do Alterny šampon TEN a je skvělý (mnohem lepší než jiné od nich), v podstatě už si na hlavu skoro nic jiného nepatlám (jako nějakou péči), není to třeba. Vlasy si po umytí nečešu, vyždímu, na chvíli zabalím do ručníku, pak nechám volně trochu proschnout a vysuším přes hlavu studeným nebo vlahým vzduchem…hřeben při tom už vůbec nepoužívám, jen rukama si to volně přehazuju a prohrabuju, češu až úplně suché vlasy…dost se mi to osvědčilo. :D …ale na začátku jsem tomu taky nevěřila.

Slimek 19.02.17 20:00

ještě k té čapce - totiž třeba Lush doporučuje pro docílení studeného tonu bez červených odlesků právě nezahřívat a nechat hennu působit volně bez čapky…jenže to vymývání vážně za to nestojí, takže doporučuji spíš tu značku Khadí a čapkou normálně zakrýt ;) ..tak ať se povede ke spokojenosti…mys­lím, že minimálně první dojem po henně by pro Tebe mohl být překvapivý, alespoň já tenkrát byla, vlasy byla mnohem větší a plnější. 8)

Renusatko 19.02.17 20:08

@Rosa N. Hani, Henna je i bezbarvá. Jmenuje se jinak a tu používám i já. Je to jiná rostlina.

Rosa N. 19.02.17 21:18

@Slimek mockrát děkuju, jsi zlatá :* Nemám ráda moc variant (zvlášť podobných možností) jsem pak z toho jelen. @Renusatko Děkuji! :kytka: Ty jsi výrazná, asi máte s Míšou podobnou barvu, já bych tu světle hnědou u sebe o pár odstínů ztmavila.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist