Poškozené vlasy a suché vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 04.09.11 17:36
Poškozené vlasy a suché vlasy

Potřebuji prosím poradit nějaké přípravky co fungují. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.09.11 17:49

Informace „poškozené vlasy“ je velmi, ale opravdu velmi nedostatečná - jediný prostředek, který lze na základě takové informace poradit jsou nůžky :conf:

Zajdi do nejbližšího kadeřnictví a poraď se s odborníky :wink:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3045 příspěvků 04.09.11 18:10

jerry má pravdu, nejlepší je se poradit s odborníky :)

za sebe mohu doporučit:
na užívání - a zlepší se nejen vlasy ale i nehty - levnější, ale účinný Biosil plus, ale vybrat minimálně 2 balení, nebo dražší Revalid tbl

jinak aspoň zastřihnout konečky a používat šetrné šampony pro jemné/zničené vlasy

nějaké masky, kúry…to opravdu nejlépe poradí v kadeřnictví
pokud je problém větší, tak ke kožnímu lékaři, sama jsem měla problémy a už nic domácího ani ze salonu nepomáhalo, dr. mi předepsala z lékárny nějakou vodičku ( stojí asi 300,– ale je jen na předpis) a až ta mi pomohla (+ užívala jsem k tomu Revalid )
po čase se mi problémy vrátily, ale ne již tam velké a stačil mi jemný šampon + Biosil plus asi 3 balení a vše se upravilo

opravdu záleží, jak je problém velký

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Pettullkaa
Nováček 1 příspěvek 04.06.13 12:17
Slabé a narušené vlasy

Pokud vás trápí problém velmi slabých a narušených vlasů,
nezoufejte zde je pár rad a tipů jak váš problém vyřešit.
K oslabení vlasového vlákna dochází velmi často použitím nevhodných vlasových přípravků, časté barvení či odbarvování i neodborná technická úprava, jako je žehlení vlasů či fénování.
Důležitý pro posílení vlasového vlákna je také pravidelný přísun vitamínů a minerálních látek a pravidelné zastřihování.
Posílit vlasový stvol nám pomohou i profesionální vlasové přípravky,
které mají tu schopnost ,že vlasové vlákno zpevní a dodají vitalitu.
Doporučujeme specifické sérum čistých proteinů
od Selective professional http://www.selectiveprofessional.cz/…-6x20ml.html
díky složce proteflux pronikají proteiny do vnitřní vrstvy vlasu a vlas je zpevněný již po prvním použití.
Navíc je zde obsažena složka vitaflux,která díky obsahu potřebných vitamínů dodává vlasu potřebnou vitalitu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juan
Učednice 112 příspěvků 26.06.13 14:14

Mně se osvědčila pravidelná aplikace arganového oleje na konečky vlasů nebo zábal. Kromě toho stále užívám Biosil. Myju si vlasy hydratačními šampony Selective Profesional. Mám i hydratační sprej, kterým vlasy mezi mytím prostříkám. Zjistila jsem, že hydratace dělá divy.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vlasta551
Nováček 1 příspěvek 07.11.16 16:38

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemá nějaký tip co na zdravé a silné vlasy? Zkouším už dlouho všechno možné a stále nemůžu přijít na nic, co by mi opravdu zabralo. Díky za tipy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist