Posta - problemy

WildOrchid 12.05.09 15:38

Posta - problemy

prosimvas, kdyz nekomu nedojde balicek, musite s podacim listkem na tu samou postu ze ktere byl odeslan, nebo staci zavolat, nebo jit na jinou pobocku?
Zjistila jsem totiz, ze jsem balicek zrovna posilala ze vzdalenejsi posty nez od koleje, tak nevim jestli musim jet az tam, abych zjistila kde se to toula, nebo jestli staci kdyz mi tam nekdo zavola.
Poradte, kdo uz jste to zazily prosim.

Reklama

sarrafinka 12.05.09 15:45

Já si minule zjišťovala doporučenou zásilku,která putovala ke mně,telefonic­ky,paní chtěla znát jen podací poštu a číslo podání

jitka006 12.05.09 16:07

Reklamovat můžeš na jakékoli poště :wink:

janas 12.05.09 16:20

Mě se nedávno ztratil doporučený balíček a na naší poště mi řekli, že reklamovat musí odesilatel! (Peníze nám vrátili.)

shanin 12.05.09 16:23
janas píše:
Mě se nedávno ztratil doporučený balíček a na naší poště mi řekli, že reklamovat musí odesilatel! (Peníze nám vrátili.)

Ano. Reklamovat musí člověk, který v ruce drží podací lístek, tedy odesílatel. ;-)

jasmina 12.05.09 20:22

jj, na jakekoli poste

WildOrchid 12.05.09 20:26

a ted uz vim ze reklamovat muzete az 15 dni od odeslani, driv se tim odmitaji zabyvat :/

WildOrchid 30.08.09 21:02

at nezakladam novy tema, tak sem :)

kdyz nekdo posle dopis bez znamky, tak prijde prijemci listecek ze ma neco na poste, a zaplati cenu obycejneho dopisu, nebo co se s tim stane?

Ingrid 01.09.09 15:05

Mně se to stalo jednou,kámoška v jedné ruce koupenou známku,ve druhé dopis,ten šup do schránky,známka v ruce.Pošťačka po mně chtěla akorát pětku za poštovné,za tu chybějící známku,prostě,ale jestli je to úřední postup,to pochybuju,taky ten dopis nebyl z Čiernej pri Čope,ale ze sousední vsi a šel teda pár kiláků. :wink: Samotnou mne to zajímá,tak snad se to tu dočtu.

Violette 01.09.09 15:55

Je to tak, že zaplatíš tu známku, která tam měla být + nějaký příplatek.
V práci se nám stalo, že někdo poslal dopis, na kterém známka sice byla, ale měla tam být dražší. Takže pošťačka po nás chtěla doplatek na tu dražší známku + nějaký další poplatek za to, že se tím pošta musí zabývat. Kolik to bylo, to už si nepamatuju, pár korun, ale mají na to určitě ceník. A pokud jsme to nechtěli za někoho doplácet, tak jsme řekli, že nic doplácet nebudeme a ona ten dopis musela vrátit zpět odesílateli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist