Posta - problemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 12.05.09 15:38
Posta - problemy

prosimvas, kdyz nekomu nedojde balicek, musite s podacim listkem na tu samou postu ze ktere byl odeslan, nebo staci zavolat, nebo jit na jinou pobocku?
Zjistila jsem totiz, ze jsem balicek zrovna posilala ze vzdalenejsi posty nez od koleje, tak nevim jestli musim jet az tam, abych zjistila kde se to toula, nebo jestli staci kdyz mi tam nekdo zavola.
Poradte, kdo uz jste to zazily prosim.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Reakce:

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 12.05.09 15:45

Já si minule zjišťovala doporučenou zásilku,která putovala ke mně,telefonic­ky,paní chtěla znát jen podací poštu a číslo podání

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 12.05.09 16:07

Reklamovat můžeš na jakékoli poště :wink:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.05.09 16:20

Mě se nedávno ztratil doporučený balíček a na naší poště mi řekli, že reklamovat musí odesilatel! (Peníze nám vrátili.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 12.05.09 16:23
janas píše:
Mě se nedávno ztratil doporučený balíček a na naší poště mi řekli, že reklamovat musí odesilatel! (Peníze nám vrátili.)

Ano. Reklamovat musí člověk, který v ruce drží podací lístek, tedy odesílatel. ;-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 12.05.09 20:22

jj, na jakekoli poste

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 12.05.09 20:26

a ted uz vim ze reklamovat muzete az 15 dni od odeslani, driv se tim odmitaji zabyvat :/

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 30.08.09 21:02

at nezakladam novy tema, tak sem :)

kdyz nekdo posle dopis bez znamky, tak prijde prijemci listecek ze ma neco na poste, a zaplati cenu obycejneho dopisu, nebo co se s tim stane?

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 01.09.09 15:05

Mně se to stalo jednou,kámoška v jedné ruce koupenou známku,ve druhé dopis,ten šup do schránky,známka v ruce.Pošťačka po mně chtěla akorát pětku za poštovné,za tu chybějící známku,prostě,ale jestli je to úřední postup,to pochybuju,taky ten dopis nebyl z Čiernej pri Čope,ale ze sousední vsi a šel teda pár kiláků. :wink: Samotnou mne to zajímá,tak snad se to tu dočtu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 01.09.09 15:55

Je to tak, že zaplatíš tu známku, která tam měla být + nějaký příplatek.
V práci se nám stalo, že někdo poslal dopis, na kterém známka sice byla, ale měla tam být dražší. Takže pošťačka po nás chtěla doplatek na tu dražší známku + nějaký další poplatek za to, že se tím pošta musí zabývat. Kolik to bylo, to už si nepamatuju, pár korun, ale mají na to určitě ceník. A pokud jsme to nechtěli za někoho doplácet, tak jsme řekli, že nic doplácet nebudeme a ona ten dopis musela vrátit zpět odesílateli.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist