Poštovné na Slovensko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 12.01.09 17:38
Poštovné na Slovensko

Hm, tak jsem se dneska docela vyděsila na poště - kdy mi za balíček o váze málo přes půl kg řekli cenu - 205 Kč. A to je prý ta nejlevnější varianta, jak to tam dostat. Jaké máte zkušenosti vy? No mít těch balíčků více, tak zajedu na Slovensko a pošlu to odsud.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 12.01.09 17:49

Já jsem chtěla loni taky posílat na Slovensko balíček. Byly v něm dva poloprázdné flakóny a slečna mi oznámila částku dost přes 200 Kč, i když to nebylo doporučeně. Nakonec jsem to zařídila jinak.
Dneska jsem posílala doporučeně bublinkovou obálku o hmotnosti 0,072 kg za 63 Kč.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 12.01.09 17:58

Pavlo, jak jinak? Existuje i levnější služba, která ti v pořádku doručí balíček na Slovensko? Jestli ano, ráda bych to věděla :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 12.01.09 18:38

Ne, ne, nešlo o jinou službu. Ta dotyčná měla nějaké vazby na Česko, resp. Moravu, kde snad pracoval její přítel nebo tak nějak. Tak jsem to (teda taky trochu komplikovaně) posílala na tu moravskou pracovní adresu. Kdyby se tahle možnost nenaskytla, tak bych holt musela posílat drahou poštou. :x

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 12.01.09 22:00
tuzezlypes píše:
Hm, tak jsem se dneska docela vyděsila na poště - kdy mi za balíček o váze málo přes půl kg řekli cenu - 205 Kč. A to je prý ta nejlevnější varianta, jak to tam dostat. Jaké máte zkušenosti vy? No mít těch balíčků více, tak zajedu na Slovensko a pošlu to odsud.

No, tak to je vlastně to poštovný z Fragonarda prkotina…

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.03.09 14:27

Nebudu zakládat nové téma a nechci se ptát na poštovné na Slovensko, ale potřebovala bych vědět kolik je poštovné z Německa ?? Netušíte někdo, kdo tam třeba občas nakupujete na internetu? Ráda bych něco koupila přes E-bay od německého prodejce, který sice nemá ČR uvedenou ve výčtu zemí, kam zasílá, ale je ochoten mi zboží poslat - za cenu 12-14 EUR dle váhy balíčku :!: :shock: To mi přijde fakt hodně, když třeba jiné (i menší i stejně velké) balíčky chodí z VB za 3 libry, z Francie max. za 7 EUR a tak podobně. Pojištěný by ten balíček nebyl.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 04.05.09 21:45
postovne

Zdravím. Ja mam trochu iný problém ale tyká a to poštovného. Nemôžem na Slovensku kúpiť voňavku tak som sa rozhodla že si ju kúpim na webe u našich českých (bratov) , lenže mi to nemôžu poslať lebo som na Slovensku. Som z toho šokovaná keby to bol jeden obchod tak nič nepoviem ale až dva. Veď keď im ide o zisk tak dám vyššie poštovne alebo vymyslím niečo iné ako stornovat cely nákup. I

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 04.05.09 21:53
verunka2201 píše:
Nebudu zakládat nové téma a nechci se ptát na poštovné na Slovensko, ale potřebovala bych vědět kolik je poštovné z Německa ?? Netušíte někdo, kdo tam třeba občas nakupujete na internetu? Ráda bych něco koupila přes E-bay od německého prodejce, který sice nemá ČR uvedenou ve výčtu zemí, kam zasílá, ale je ochoten mi zboží poslat - za cenu 12-14 EUR dle váhy balíčku :!: :shock: To mi přijde fakt hodně, když třeba jiné (i menší i stejně velké) balíčky chodí z VB za 3 libry, z Francie max. za 7 EUR a tak podobně. Pojištěný by ten balíček nebyl.

jestli to neni pojistene, je to hodne (leda by posilal treba pres DHL nebo podobne, ne postou)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Klokan  07.05.09 16:52

Já platila nedoporučeně 110 a doporučeně by to bylo 140.

delfin32
Parfémová maniačka 748 příspěvků 07.05.09 18:44
verunka2201 píše:

Já jsem teď 2× nakupovala na eBay(i) v Německu a platila jsem pokaždé 10 EUR. Pojištěné to samozřejmě nebylo, ale v obou případech ten balíček přišel bleskurychle (odesláno v pátek, v pondělí byl u mě).
Pokud bych zvolila pojištěnou variantu, tak by to poštovné přišlo na 25 EUR !!!

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 26.05.09 14:35
verunka2201 píše:

Veru, není to už aktuální, ale poštovné z Německa znám dobře.
Záleží na ceně obsahu, ale není pravda, že by to muselo jít nepojištěné. Chodí mi běžně balíčky v ceně kolem 1500 Kč POJIŠTĚNÉ!!! za poštovné 5,50 Eur.
A když už je to dražší, cena je 15 nebo 16 Eur. Chodí mi to tak pravidelně apoštovné vidím vytištěné na balíčku.
Malé balíčky mi obšas chodí za 2,50 (třeba 2-3 miniaturky), ale to je bez pojištění a to mi posílají na moje riziko, když na tom trvám :)

A poštovné za větší balíček (cca 10-15 miniatur), když je to nepojištěné, stojí 4,50 Eur.
Jedna věc je, kolik to STOJÍ a druhá, kolik si za to někteří řeknou.
Měla jsem zkušenost z Rakouska, že si paní napočítala za tři aukce z eBay TŘIKRÁT poštovné (16+16+10) mrcha! :evil:

Aukce končily v jeden den a byly zaplaceny současně. TRVALA na poštovném 42 Eur. Za to se dá poslat patnáctikilový obří balík a ne 9 miniatur. Na truc to poslala ve třech balíčcích, fakt neskutečná potížistka!
Naštěstí to byla jediná vyjímka potvrzující pravidlo, že se vždycky se slušným člověkem v klidu dohodneš.
Manželovi se dokonce na eBay dvakrát stalo, že mu prodávající vrátil peníze, když bylo poštovné levnější než předpokládal! :D

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 20.09.12 12:16

Nevíte někdo, kolik je aktuálně poštovné na slovensko u standartního balíku (s jedním flakonem)? :think:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 20.09.12 14:43

@bagheta http://kzas.ceskaposta.cz/…nForm.action
Doporučená zásilka - prioritní:
do 100 g - 68 Kč
do 250 g - 98 Kč
do 500 g - 128 Kč
nad 500 g - 198 Kč

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 23.12.13 07:45

Děvčata, kolik stojí zaslat obyčejně vzorky na Slovensko? :cert: Čert, aby se v tom sazebníku pošty vyznal… :kytka:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 23.12.13 08:11

@evik77

do 50 g = 25,00 Kč
do 100 g = 41,00 Kč
do 250 g = 76,00 Kč

http://www.ceskaposta.cz/…ni_cenik.pdf

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist