Potíže se schránkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 10.06.08 21:54
Potíže se schránkou

Měla jsme na mailu, že jsem obdržela novou soukromou zprávu, tak jsem se byla podívat a žádnou novou soukromou zprávu ve schránce nemám. Jak je to možné? Mail mi přišel v 18:31.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.06.08 23:08

Nemáš už schránku přeplněnou?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 11.06.08 00:10

Neměla by být přeplněná. Píše mi to: Schránka je zaplněna z 26%.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.06.08 18:28

Tak to je stejný den jako já. Mně přišel v 18:24.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.06.08 18:49

Jediné co mě napadá je nějaké škytnutí na serveru, nasvědčoval by tomu ten stejný čas - v databázi žádné zprávy pro vás nejsou, takže chyba fóra je vyloučená (jako že by zpráva přišla, ale nezobrazila se vám).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Tana
Učednice 147 příspěvků 19.06.08 18:40

Aduš, měla jsem na mailu zprávu, že mám SZ, ale žádnou nemám. Bylo to ve 14:13 hodin dnes. Ve schránce mám jen tři dnešní zprávy z dnešního dopoledne. Ráno jsem zprávy mazala. Co to může být? Díky za odpovědˇ.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4758 příspěvků 19.06.08 19:21

Teď poslední dobou chodily maily s upozorněním na soukromou zprávu i s dvoudenním zpožděním, mluvím o centrum. Tak možná je to tím a zprávy jsi třeba už přečetla dříve a oznámení o nich Ti přišlo až dnes.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

16.08.08 20:14

Já nevím, kam to napsat, ale nechodí mi už upozornění na email na sledování témat, je to tak třetí den určitě, musím sama pátrat, kde co přibylo!
Nejde to nijak prošťouchnout. Vždycky přidám nový příspěvek a čekám, že už to půjde, ale nejde. Jiné maily mi chodí normálně!

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 16.08.08 20:16

No a to já, vypadává mi i trvalé přihlášení, to je taky dneska podruhé, přitom mi to neblblo nikdy!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 49 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.08.08 22:03

a taky je na mašli, když si s někým dopisujete, napíšete dloooouho SZ a při odeslání vyskočí error :cry: vzteky by mě pak omejvali!!
mně už se nenačtou ani „zobrazit další smajlíky“ :cry: jestli jsem doted neudělala doma vůbec nic z domácích prací, tak ted už to nestihnu tuplem :twisted: :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.08.08 23:39
room456 píše:
a taky je na mašli, když si s někým dopisujete, napíšete dloooouho SZ a při odeslání vyskočí error :cry: vzteky by mě pak omejvali!!
mně už se nenačtou ani „zobrazit další smajlíky“ :cry: jestli jsem doted neudělala doma vůbec nic z domácích prací, tak ted už to nestihnu tuplem :twisted: :lol:

Doporučuju před odesláním uložit Ctrl+C a pak se jednoduše zkopíruje použítím Ctrl+V :) Používám to hodně na stránkách, kde hrozí, že se při odesílání příspěvek ztratí.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 17.08.08 10:00
Samantha píše:
room456 píše:
Doporučuju před odesláním uložit Ctrl+C a pak se jednoduše zkopíruje použítím Ctrl+V :) Používám to hodně na stránkách, kde hrozí, že se při odesílání příspěvek ztratí.

Aj ja to tak robím, ešte pozostatok z iného fóra, kde ma vždy po 15 min. automaticky odhlásilo. :evil: Odvtedy sa takto istím.

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist