Dluh vůči Avonu - Avon Lady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janachytilova
Nováček 3 příspěvky 22.07.13 20:31
Potřebovala by jsem poradit slečny děkuji

Chtěla by jsem vás poprosit o radu děkuji moc

Zdravím vás slečny já mám takový problém ze kterým si nevím rady.Já jsem dělala avon lady když mi bylo 14 let smlouva byla napsaána na tatku protože jsem nebyla plnoletá tak sem to začala dělat od 8 třidy do 9 třidy.Všechno jsem platili tak jak se má, a potom už sem už s tama nic neobjednávala­.A nedávno mě zastavla paní která nabízela avon a říkala mě asi to nechci dělat říkám že ne že už sem to dělala jedno a bylo to napsaný na tatku a ona zjistila že my tam máme dluh už před hodně rokama už je to 8 let co jsem to přestala dělat a od te doby nám ani nedošla upomínky že máme dlužnou částku zaplatit od te doby žádné upozornění nedošlo i když paní říkala že tam byla nejaká dlužná částka tak asi na to před několik rokama zaapoměl tatka to zaplatit nebo ja to už nevím jak to bylo ale je to 8 let a my sme prej tam dlužní aniž nás za 8 let nic nepřišlo do schránky aby nás to upozornilo že tam máme neuhrazenou fakturu až nás paní na to upozornila tak by se chtěla zeptat jak to s tím avonem chodí a co mám dělat jak se to vyřeší .děkuji moc za radu.Moc mi pomužete když napíšete s pozdravem JANA

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 22.07.13 22:27

to neřeš
kdyby to byl nedoplatek nad 200,–, tak tě honili
takhle je to jakoby promlčené, ale pokud by dlužník nebo jeho rodinný příslušník začal znovu Avon, tak by to doplatil
jsem taky avonka a řwešila jsem to už párkrát :mavam:

Na poličce 91 parfémů 1725 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 23.07.13 11:03

@janachytilova
Nebylo by nejjednodušší kontaktovat Avon a prostě to doplatit?

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janachytilova
Nováček 3 příspěvky 23.07.13 11:42

děkuju vám holky za odpovědi moc mi pomohli aspon se mi ulevilo no jak říkám už je to 8 let a žádný dopis nebo žádné upozornění upomínky mi nedošla za těch 8 let jen sme prej bloklý tatovo jmeno že máme prej neuhrazenou fakturu a že tam něco dlužíme na tatkovo jmeno.Možná už je to bylo třeba kolem 300 pač sme vždy měli objednávky většinou okolo 300 kč možná to bude tahle suma .Ale zatím nic nepřišlo žádný dopis za těch 8 let takže nevím jak to tam vubec je snd to bude v pořádku mám s teho blbý pocit.Je už to dávno právě :( jen se bojím aby mě za několik let nepřišel na tatkovo jmeno faktura s pokutou velkou třeba nad 50 tisíc

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 23.07.13 11:45

@dynda
dělala jsem koo, to není nutné, nejčastěji vznikne nedoplatek tehdy, kdy zadává do banky a místo 63 napíše 36…jak říkám, pod 200 se to neřeší
na druhé straně jsou tam i přeplatky, někdo skončí a třeba po 2 měsících dostane dobropis, ten se na konto taky nezasílá…
ale prostě k obnovení registrace nebo k nové na sebe ji to nepustí, dokud nedoplatí
měla jsem problém zaregistrovat paní, jejíž sestra byla neplatič, přestože byly obě vdané a tedy jiná rodina…a oni to dohledali…

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 23.07.13 11:50

@janachytilova
hele, já bych to fakt neřešila, ale pokud bys měla mít špatné svědomí, tak
platby.cz@avon.com
nebo
finance.cz@avon.com
avon číslo
a domluv se tam

dostávala jsem každou kampaň sjetinu, kde nedoplatky přeplatky u mých lidí byly…

janachytilova
Nováček 3 příspěvky 23.07.13 12:09

já už to nechám tak bejt už to nebudu řešit je to dávno tak už to nechám plavat jinak děkuji moc aspon sem klidná už

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 23.07.13 12:14

@janachytilova
taky si myslím

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist