Potrebujem poradit vonu pre seba

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seko0408
Nováček 12 příspěvků 13.06.14 22:28
potrebujem poradit vonu pre seba

Ahojte,
chcel by som sa poradit so skusenejsimi, ktori toho maju navonane o cosi viac nez ja. Chcel by som vonu pre seba ktoru zacnem dlhodobo pouzivat a stane sa mojou sucastou. Objednal som si zopar vzoriek no neviem sa rozhodnut a asi budem nuteny este zajst nieco povoniat v parfumerii.
Moje poziadavky: mala by to byt vona pre mladeho cloveka -chlapa, ktora dlho vydrzi a ludia si ju budu pamatat a spajat si ju so mnou. Nieco svieze energicke jedinecne. Nie sportove, nie prehnane drahe ale luxusne. Mal by z toho citit luxus a originalita.
Malo by to byt nejaka znamejsia znacka.
Objednal som si par vzoriek k sa k nim aj vyjadrim. ------
Dior Fahrenheir: nie nie, tato vona nieje pre mna, nepride mi to ako vona pre mladeho cloveka, skor pre starsieho businessmana. Tymto smerom sa uberat nechcem, myslim ze mladym dievkam to vonat tiez nebude – alebo sa mylim? :)
Dior Fahrenheit 32: Nepaci sa mi, je moc prenikava, taky bolehlav.
Dior Aqua Fahrenheit.: Toto je moj favorit, timto smerom sa chcem uberat, a mozno to bude aj vitaz. Akurat by som rad vedel ako ju vnimaju ostatni ? Pride vam tuctova? vynimocna? charakteristicka?
Trussardi My Land: Nie najhorsia, ale nehodi sa ku mne.
Chanel Bleu de Chanel: Paci sa mi dost ale zda sa mi ze moc rychlo vyprcha a je dost draha tak neviem ci sa oplati priplacat.
Ake vone by ste mi este odporucili vyskusat? Ake mate nazory na mojho favorita? splna podla vas moje kriteria?
DAKUJEM za komenty a rady.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Vetiverose
Znalkyně 370 příspěvků 13.06.14 22:46

Nevím, jestli je někde k vyzkoušení, ale kdybyste někdy narazil, tak vyzkoušejte tuto od Fendi. Namíchal jí sice stejný nos který je podepsaný pod zmíněným Fahrnheitem, ale podobné si nejsou. Pokud se vám ale líbí Aqua Fahrenheit, jděte do ní, ale pakliže chcete zkoušet dál, ten Fendi by vás mohl zaujmout.

http://www.parfemy-elnino.cz/…-homme-acqua

:)
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 13.06.14 22:56

Tu Bleu de Chanel doporučuji otestovat v parfumerii, nedávno jsem koupil vzorky, které svou kvalitou připomínaly spíš špatnou napodobeninu. Originální BdC nemá s výdrží žádný problém.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 14.06.14 11:33

@seko0408 Pokud ti voní citrusy v modernějším pojetí, tak doporučuji dále vyzkoušet:

Giorgio Armani Eau Pour Homme - citrusy a vůně vypraného prádla. Moc povedená novinka (píšu o dostupné verzi 2013).

Chanel Allure Homme Sport - salva pomeranče, který je zjemněný vodními tóny. Letní vůně vhodná i do pařáků 30°C a více, ale dá se nosit po celý rok. Bohužel je relativně profláklá a její napodobeniny (s nulovou výdrží) dělá třeba Adidas. Chanel je ale velmi slušný držák.

Hermes Terre d'Hermes EDT - hořký grep kombinovaný se zemitostí vetiveru. Z těchto tří vůní můj favorit.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

seko0408
Nováček 12 příspěvků 14.06.14 12:32

Dakujem za rady, urcite pred kupou este vyskusam aj vase odporucania :)

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 14.06.14 13:05

@seko0408 Skus určite i YSL L'Homme..Vyborna, moderna, korenisto svieža vona.Tak isto by som dal do pozornosti i Carolina Herrera 212..Tak isto skutočne skvela vôňa navyše z fantastickou výdržou. .

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 15.06.14 12:56

@seko0408

Já teď ulítávám na Spicebomb EdT od Victor&Rolf. Višňovej kompot. Nádhera!

Z těch svěžích je skvělej Habit Rouge od Guerlain anebo Jil Sander-Sander for man. Každý si Tě zapamatuje a je jedna z těch levnějších, a přitom originálních.

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 755 vzorků V tužebníku 94 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 16.06.14 01:08

Sander for Man je super, připomíná mi něčím diskotéky a letní noci před cca 15 lety :mrgreen: nostalgie

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 16.06.14 08:31

@FlirtBoy

Nostalgie ano, ale mužná je :) Každý si tu vůni zapamatuje. ;)

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 755 vzorků V tužebníku 94 parfémů

seko0408
Nováček 12 příspěvků 16.06.14 11:28

tak idem objednat dnes alebo zajtra vzorky na vase odporucania :) este nieco co by som mal ovonat ? :)

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 16.06.14 11:51

@seko0408
Přidal bych svůj tajný tip, Dolce & Gabbanu Pour Homme, starou verzi.
Klasifikuji ji jako vůni na celý život.
Nyní zkuste tu novější verzi.

Zmiňovaná Fahrenheit A. je rozhodně pro Vás v pohodě, osobně s ní mám jen problémy, že dlouho drží, něco jako mátové klíště.

Navrhovaný Chanel přináší s sebou krom „větru v peněžence“ vůni citrónového koláče, jestli ho chcete pořád nosit „na sobě“, nevím, nevím, zvažte, do jaké míry chcete být tímto originální… :mrgreen:

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 16.06.14 12:00

Jil Sander man a Habit Rouge (hlavne edp) sú podla mňa dosť sladké vône…

Odporúčam vyskúšať z mimomainstre­amových Van Cleef & Arpels: Cologne Noire.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21265 příspěvků 16.06.14 12:19
@opoponax píše:
Habit Rouge (hlavne edp) sú podla mňa dosť sladké vône…

Habit Rouge bych se ve Vašem věku vyhnul zdaleka, noste ji, až budete/se začnete cítit jako …Zavřete oči, odcházím…

Edit:
Uff, :oops: nebylo myšleno na milou opoponax, nýbrž na dotazovatele, aby zvážil návrh Bam.

Příspěvek upraven 16.06.14 v 15:53

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 16.06.14 12:26

Já bych k tomu přidal Dior Homme Sport, Straight to Heaven, Extraordinaire Vetiver

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 16.06.14 13:10

Slusna svieza vona je Nautica voyage.a drzi vyborne.aqua fahrenhei= šalatova uhorka.Carolina Herrera 212 men.prenikava synteticka kakofonia,ale pekne sa rozlozi a drzi ako šlak.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist