Potřebuji vaši pomoc! :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 08:58
Potřebuji vaši pomoc! :)

Máme s manželem výročí a chci mu konečně pořídit novou vůni. Proč píšu konečně - od své puberty nosí jedině Hugo Boss - Hugo. Několikrát jsem se ho snažila „odbossovat“, marně. Prý mu ta vůně vyhovuje, nedráždí ho a je s ní spokojený. Je pravda, že byl poměrně otevřený novým možnostem a zkoušel i něco jiného, ale prý ho všechno štípe v nose. Takže ho do změny sice nechci nutit, nicméně stále věřím, že by se mu mohlo líbit i něco jiného, trochu výraznějšího, přesto neobtěžujícího. Občas přinesu domů papírky a chci po něm vědět, co mu voní :) No, není toho moc :( Můj absolutní favorit je Xeryus Rouge, ta vůně mě dostává na kolena a jemu se z papírku také docela líbila, ale zdůrazňuji to „docela“. Líbil se mu i Dior Homme, to už o poznání víc, ale přece jen se toho trochu obávám, byl to jen papírek. Docela o něm uvažuji, ale byla bych vděčná i za jiné tipy :) Předem díky.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 22.07.08 09:07

taky mám doma letitýho Bossáka ( momentálně stále opakovaně Nr. 6 )a jedinou změnu, kterou bych ochoten přijmout, byla DG Light blue

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 09:12

Nejhorší je, že mu tu vůni každý chválí. Ona vážně není špatná, je celkem příjemná a já jsem na ni také zvyklá. Ale není na ní nic extra.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 22.07.08 09:21

Mě teda totálně do kolen dostává Dunhill, a sice ten hnědý a o fous víc ještě ten skořicový. :oops:

A moje skorošvagrová je zase úplně vedle z Ralph Lauren - Polo Sport. Mě teda nijak neuchvátil, ale voní tím její chlap, tak proč ne.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 22.07.08 09:21

Zkus Ermeneglio Zegna - Intenso, tu oňuchávám vždy, když se dostanu do Letňan do Sephory a nemůžu se jí nabažit.
Můj přítel by zas potřeboval oddavidoffovat :-), může jenom Cool Water, tvrdí, že nic jinýho na něm nedrží, je fakt že ostatní vůně od Davidoffa jsou slabší kalibr a jiný se neobtěžuje vyzkoušet :-). Taky jsem pokukovala po Xerus Rouge, ale připadal mi dost silný, aby to nebyla po tom Hugovi moc velká změna :-)

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 09:24

Právě že by asi byla. On je takový nasládlý, ale něco v něm mě nutí slastně přivírat oči a myslet na hříšné věci :) Nosila jsem ho kdysi sama.

popkorn
Nováček 7 příspěvků 22.07.08 10:19

Já doporučuji moji oblíbenou BVL Aqua, nebo novinku Aqua Marine , tyhle nemůžou nic pokazit. A pokud nejsou problém finanace Chanel Allure .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 10:21

Problém nejsou finance :-) Myslíš Allure Homme Sport? Jinak Aqva se mi taky moc líbí, problém ale je, že ji nosí můj táta, tak nevím, asi bych nechtěla, aby manžel voněl stejně :)

popkorn
Nováček 7 příspěvků 22.07.08 10:29

jj myslím přesně Chanel Allure Homme Sport.

A pokud se ti líbí tradiční Aqua, Aqua Marine nemůže zklamat, je skvělý.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 10:31

Je fakt, že ten jsem nezkoušela. Klasický Allure Homme se mu vůbec nelíbil, ale Homme Sport je dost chválený, tak uvidíme. Aqva Marine zkusím :)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.07.08 11:12

Ještě mě napadlo, co Givenchy pour Homme? Nějak jsem ji opomněla, ale ta by neměla být nijak kontroverzní a dráždivá…?

george007
Učednice 114 příspěvků 22.07.08 14:45

Givenchy pour Homme opravdu může být dobrá volba pro změnu z Bosse. Je nevtíravá a myslím, že štípat do nosu mu taky nebude. :) Dále se přidávám k Perle s návrhem na Zegna Intenso, typ vůně, který se prostě nemůžu nelíbit…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 22.07.08 18:52

Klubko pre inspiraciu dva najoblubenejsie tipy u nas doma : na sviežu nôtu - Versace Eau Fraiche a mužnejšie (sladšie) tóny Armani - Attitude. U mna spokojnost :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

22.07.08 20:41

Taky jsem se snažila svého přítele „odarmaniovat“ :) souhlasil s koupí Diora - Homme. Má ho už 3týdny doma, ani jednou ho zatím nepoužil, tak jsem ho na sebe dnes večer stříkla já a je mi s ním moc příjemně…po dlouhé době mi něco voní..

Bestie
Učednice 62 příspěvků 24.07.08 17:31

Kdyz to je tezke - Ta Hugo je totiz skvela. :lol: Muj manzel nosi taky jenom ji. Kdybych mu chtela nacpat neco noveho tak asi Starwalkera od Mont Blanc

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist