pouliční vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 28.12.09 19:20
pouliční vůně

… aneb vůně od „nutičů“ … a třeba i FM, z tržnice atd. … měly jste na ně smůlu či odvahu ? … a nastalo i třeba milé překvapení ?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.12.09 19:22

U nás ve Fénixu jsou tyhle dotěrové pořád. Jelikož tam chodím nakupovat a pořád mi je nutí, měla jsem s nimi nejeden konflikt.
„Ne“ pro ně totiž není odpověď, jsou nezdvořilí a protivní.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Parga
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 28.12.09 19:22

Přesouvám ze sekce Novinky…

Také mě asi před třemi týdny zastavili cestou na Hlavní nádraží dva vyfešákovaní kluci, že mají pro mě dobrý obchod a nabízeli mi nějaký zaručeně luxusní parfém. Nijak jsem nepospíchala, tak jsem je nechala chvilku mluvit - dobře jsem se u toho bavila. Začali být neodbytní a když se jeden z nich rozhodl, že mě postříká tím svým „luxusním“ parfémem s úsměvem na rtech jsem mu řekla: „Jestli mi Coco Chanel přestříkáte tím svým "luxusem“, já vás postříkám tímhle". Ukázala jsem jim pepřový sprej, který neustále nosím v kapse kabátu. Vykulili bulvy a raději se stáhli :lol: . Den poté jsem je v parku před Hlavákem viděla opět. Jakmile mě uviděli, dělali, že mě vlastně nevidí :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 28.12.09 19:24

Už je to pár let zpátky, tak jsem neodolala a v obchůdku - Vše za 30 , jsem koupila padesátku jakési vůně zeleného čaje. Nebyla to tedy žádná slabota, byla i docela příjemná, ale jednou jsem to přehnala s aplikací a vůně se strašně výrazně rozvoněla na mé halence. Až mi z ní bylo špatně. Ani jsem ji nespotřebovala a šla pryč … :x

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 28.12.09 19:30

Měla jsem 2× smůlu :cry: a po třetí se už napálit nenechám :twisted: Jednou mě nalákali v bývalé práci, to přišli až do kanceláře, na každé zápěstí mi střikli vůně, už si nevzpomínám na názvy… vonělo to moc hezky, nalákali mě rovnou na 2, myslím, že jsem za to dala nějakých 750,– Kč :shock: Ale pak přišlo zděšení, jelikož to co jsem koupila, vůbec nevonělo tak, jak mi střikli na zápěstí, sice flakon byl stejný, ale ta sračka v něm hrůza :bang: Řekla jsem si že nikdy víc, a stejnou chybu jsem udělala ještě jednou, naštěstí to stálo jen nějakých 200,– Kč. Od té doby všechny slušně posílám někam :P Navíc, teď už mám trošku o kvalitních parfémech přehled :wink: teda aspoň si myslím :oops:

A k FM parfémům, z těch mi voní pouze Christina Aquillera :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 28.12.09 19:30

Já mám veselou zkušenost s New Collection. Hledala jsem brigádu a v podstatě omylem jsem se dostala na školení těhle prodejců, kde jsem s nimi pobíhala po Jihlavě a přihlížela jejich útokům na kolemjdoucí. Takových lží co jim tam tvrdili jsem neslyšela hodně dlouho (od toho že to jejich šplíchátko vydží celý den a že budou otevírat vlastní parfumerii až po to že je to dovoz z Paříže za 1200,–), což mne tak zhnusilo, že jsem jim natrdo řekla, co si o těch jejich praktikách myslím a jela domů do Brna autobusem (to, že jsem běhala po Jihlavě v páskových botkách na podpatku a tři hodiny jsem se na ten autobus nedostala je jiný příběh).
Každopádně asi týden na to se na mne vrhl nějaký jejich poskok v Tescu, že mi chce tuhle srandu nabídnout. S kamenným obličejem jsem ho sjela jejich vlastním proslovem, který mi chtěl říct (který jsem si tehdy pamatovala doslova, teď už ho bohužel nezopakuju) s přídavkem „díky nechci“, což chudák nečekal a vypadal celkem vyděšeně a zmateně :-)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.12.09 19:31

já si kdysi když jsem se v parfémech ještě moc neorientoval koupil imitaci Fahrenheitu za 200 a byla poměrně zdařilá, líbila se mi víc než originální Fahrenheit, protože nebyla tak vlezlá - klasifikoval bych jí jako „Fahrenheit Light“ a výdrž měla asi tak 5 hodin, ještě tu někde zbytek mám, nedávno jsem k ní ze zvědavosti přivoněl a voní stále hezky, žádný líh apod. (kdežto originál Fahrenheit mi v krabičce po roce a půl chytil nějaký divný konec a voní „prošle“)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 28.12.09 21:32

Jediný nákup tohohle typu byl v podobě takové té celé sady,určitě to znáte,prodejci s tím stojívají v supermarketech a odchytí každého i důchodce v šusťáku a nabízejí jim vůni a kosmetiku z Paříže,která bude od nového roku k mání pouze v lékárnách a za dvoj-troj-čtyřnásobnou cenu a tohle je poslední šance ke koupi za levno.Tu sadu mi před asi 12 lety koupil tehdy můj nastávající na dovolené,za 500kč byla parfémová voda 50+30ml,tělové mléko,dokonce dvakrát,tekuté mýdlo,sprchový gel a tuším,že šampon na vlasy.Bylo to v barvě lesní zeleně,složené v úhledné tašce,název si nepamatuju,ale vůně to byla obstojná i výdrž jakousi měla a s nákupem jsem souhlasila,protože mi silně připomínala G.Sabatini,tu první,kterou jsem v té době používala a zrovna na novou neměla.Dnes už jsou ty sady propracovanější i v pánské verzi je mívají a taky dražší,líbí se mi ten styl,jak začnou skládat do igelitky věci a tohle je zadarmo a tohle taky a všecko,jen,když koupíte ten parfém a pak vyhodí cenu 700-800korun :twisted: zvláště pro ty starší lidi,je to šok.Naučila jsem se tyhle prodejce ignorovat a dosáhla absolutní dokonalosti,ne­vidím,neslyším a když není zbytí,udělám proslov na téma,taková mladá,zdravá a cože to,že se nejdete živit něčím slušným a rozumným? :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25863 příspěvků 28.12.09 21:38

Nedávno se ke mně na Národní třídě přitočila Olaška s plnou kabelou čehosi a začala mumlat něco o šanelech … tak jsem jí mile a slušně poděkovala a sdělila, že používám jiné chanely … Ona, se zlostně odvrátila a zařvala: Žádný jiný šaneli nejsou!!!:D :D

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 28.12.09 21:48
:D :D
Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 28.12.09 21:58

To je fakt,takoví „šaneli "určitě nejsou :lol: Když jsem byla asi před měsícem v OV,tak ta samá scéna a měla toho plnou tašku a "ORIGINÁLY“
Kdysi před mnoha lety jsem měla koupenou nějakou rozlívanou
„Gucci“ zpočátku se mi zdálo,že voní hezky,pak už ne.Jinak šanelisti a jiní isti postávají u nás v průchodech a číhají,dnes už spíše s pobaveným zájmem sleduji,kdo se nechá odchytit,ale jednou mě odlovila taky jedna mladá s tím klasickým příběhem o skvělých vůních,které se budou prodávat mnohem dráž,jen momentálně mají akci-vyhrála jsem- zadarmo dostanu dva kusy jednu dámskou a jednu pánskou,já už to rvala do tašky a pak zase jí do rukou,když z ní vyšlo,že jen za myslím 600kč a postupně snížila až na 200kč :lol: Tak jsem se zasmála své vlastní blbosti a od té doby je jen z dálky pozoruji.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 28.12.09 22:13

Zatím jsem měla vždycky to štěstí, že se nechali poslat do háje. Ale v tom Fénixu, jak psala Širín, mi lezou na nervy, nemůžu se přes ně dostat v klidu do dm. :evil:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.12.09 22:20

Dcera dostala od kamošky vůničky Russian pink (Shirley May: na ebay je za 9 dolarů), nic luxusniho, ale hezky voní! bohužel za 20 min je totálně fuč. :evil:

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 28.12.09 22:50

Mně kdysi rodiče přivezli z Vídně set jménem „Vogue“. Koupili to na ulici od nějaké prodejkyně. Ovšem nevonělo to špatně. Byly tam dva druhy toaletky - pánská a dámská + sprcháče. Já občas používala i tu pánskou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 28.12.09 22:59

ja na tohle uplatnuju „nevidim, neslysim“ - stejne jako na vsechny jine otravy a at se tyka jakehokoli zpusobu komunikace (to same email, telefon)

proste s idiotama lepe rec vubec nezavadet

jednou jsem nekde v metru cekala a pobavene poslouchala prave tu pohadku o vyhre, pak 600, pak sleva - obet to samozrejme nechtela a utekla :D

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist