Používáte Clinique čistící vodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.08.09 05:48
Používáte Clinique čistící vodu?

Moje trvalka je dvojka.Stíráte jednosměrně obličej podle návodu nebo kroužíte a čistíte ? Přiznám se k tomu druhému, protože při prvním způsobu se mi žádná velká špína na tamponku neobjeví.Při druhém je to humus.Měnit to nebudu, ať se poradkyně třeba staví na hlavu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 20.08.09 08:30

..mám jinou značku a Clinique nepoužívám,ale taky kroužím a kroužím :oops: :oops: :oops:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 20.08.09 10:26

Používala jsem, a také čistící mýdlo. Po nějaké době se mi zdálo, že přestává fungovat. Momentálně střídám, podle roční doby a období v měsíci mléko a vodu Dóliva (mastnější) a citrusové mléko a vodu (méně mastné) od Ryoru. Obojí mi příjemně voní, účinkuje a je levné. Různé pokusy pořídit si něco „kvalitního“, rozuměj drahého a značkového na již ne zcela mladou pleť, ztroskotaly. Buď to nefungovalo, nebo jsem se osypala.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 20.08.09 11:10

Značka Clinique mi vůbec nevyhovuje, přestože všude hlásají, jak je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k alergiím. Měla jsem spoustu různých vzorků a nesedlo mi fakt nic, naopak jsem měla vždy divný pocit, stažený a vysušený. Na čištění používám micelárku od Biodermy (červenou). A kroužím.. 8)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 20.08.09 11:32
Violette píše:
Značka Clinique mi vůbec nevyhovuje, přestože všude hlásají, jak je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k alergiím. Měla jsem spoustu různých vzorků a nesedlo mi fakt nic, naopak jsem měla vždy divný pocit, stažený a vysušený. Na čištění používám micelárku od Biodermy (červenou). A kroužím.. 8)

u mě to samé.Ta micerální voda je supr :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 20.08.09 14:01

Dlouho jsem hledala a osypávala se, až jsem taky zakotvila u Biodermy. mám ráda i tu vodu ve spreji, to je fakt vychytávka

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 20.08.09 14:09

Jo, a Bioderma. Také mám a je skvělá.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.08.09 17:07

tak to mám zřejmě kůži z nějakého tlustokožce.Mě ta dvojka s mentolem vysloveně dělá dobře.Jak není v pleťové vodě alkohol, tak to nevyčistím dočista.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 20.08.09 17:12

Já zrovna mám tu sadu Clinique 3kroky(poprvé),pou­žívám a zdá se,že ta voda je docela agresivní,ale čistí dobře,řekla bych,zatím používám zhruba dva týdny ,kroužím taky.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 03.09.09 01:18

Voda vraj taká má byť, keďže je exfoliačná… No ja som si tiež nie istá, lebo mi ide odhorieť celá tvár-ale zasa vynikajúco dočisťuje, preto mám objednanú 1° na skúšku, mám suchú pleť:( A nič mi nerozpustí make up/tónovací krém lepšie ako Liquid Facial Soap Mild.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Liba
Učednice 47 příspěvků 03.09.09 22:08

Já jsem ty 3 kroky používala úspěšně 2 roky (měla jsme vodu 2). Ted po porodu se mi změnila plet a nemuzu ji. Kdybyste měli zájem, mám nepoužitý gel - krok 1 (200 ml s pumpickou), cca pred rokem z duty free. a ruzovou vodu 2 (200 ml), tam mám ubráno tak 2cm. Skoda, ted hledám jinou značku.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 03.09.09 23:34

A akú máš teraz pleť? Inak o ten krok 1 by som aj mala záujem ak je to LFS Mild.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Liba
Učednice 47 příspěvků 04.09.09 20:48

No, já ji mám ted více citlivejsí a sussi. Predtim jsem mela normal. Ted se de facto vubec nemazu, jen strikam vodou ve sprayi.
jinak nabizim opravdu ten CLFSM …viz inzerce …

Clinique Liquid Facial Soap Mild 200ml- Pleťové tekuté mýdlo.Šetrně cistí i odstraňuje make-up.Nevysušuje pleť.
STEP 1 z 3 fázového čístícího programu Clinique.
NOVÝ, z duty free shopu. Po porodu se mi změnila plet:-( Hledám jinou značku. Pořizovací cena 550,– Nabízím za 390,–

Pokud bys mela zajem, napis do SZ.
Zdraví Líba

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist