Použiváte Eau de Cologne místo deodorantu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.12.09 01:11
Použiváte Eau de Cologne místo deodorantu?

Zajímalo by mě jestli někdo z pánů používá místo deodorantu kolínské (v podstatě původně kolinská se obecně i použivala místo deodorantu, dokud ještě nebyly vymyšlené).
Jaké zkušeností?
Ve spojení s přírodním pižmem pokožky by to mohlo dávat zajímavý výsledek :D, zejména v létě, kdy žádný deodorant nepomuže, ale se osvědčí spíš právě dobrá Eau de Cologne.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.12.09 01:24

já teda používám už dlouho jen tuhý antiperspirant - dámský Dove original, který mi přijde jako by ten kdo ho vymyslel ho vymyslel přímo pro mě… :D

EdC by mi bylo asi líto :nono: :|

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.12.09 09:36

Můj muž někdy používá přímo edt. Obecně neměl poměrně dlouho tušení, že se parfémy stříkají jinam než do podpaží a stěžoval si, že hrozně štípou… :roll: :D

Jinak, nesouhlasím, že v létě nic nepomůže. Já používám obyčejnou kuličkovou Niveu a nepotím se vůbec celý den - funguje bezvadně. :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.12.09 20:23

to je zajímavý nápad Oleko. jak se trochu oteplí, tak to prubnu 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 28.12.09 22:22

používám voňavku přes antiperspirant, obvykle kolem poledne při přestříknutí. Vůně se v teple hezky rozvíjí a voním, když se hýbu :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist