Použiváte Eau de Cologne místo deodorantu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 28.12.09 01:11
Použiváte Eau de Cologne místo deodorantu?

Zajímalo by mě jestli někdo z pánů používá místo deodorantu kolínské (v podstatě původně kolinská se obecně i použivala místo deodorantu, dokud ještě nebyly vymyšlené).
Jaké zkušeností?
Ve spojení s přírodním pižmem pokožky by to mohlo dávat zajímavý výsledek :D, zejména v létě, kdy žádný deodorant nepomuže, ale se osvědčí spíš právě dobrá Eau de Cologne.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.12.09 01:24

já teda používám už dlouho jen tuhý antiperspirant - dámský Dove original, který mi přijde jako by ten kdo ho vymyslel ho vymyslel přímo pro mě… :D

EdC by mi bylo asi líto :nono: :|

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.12.09 09:36

Můj muž někdy používá přímo edt. Obecně neměl poměrně dlouho tušení, že se parfémy stříkají jinam než do podpaží a stěžoval si, že hrozně štípou… :roll: :D

Jinak, nesouhlasím, že v létě nic nepomůže. Já používám obyčejnou kuličkovou Niveu a nepotím se vůbec celý den - funguje bezvadně. :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.12.09 20:23

to je zajímavý nápad Oleko. jak se trochu oteplí, tak to prubnu 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 28.12.09 22:22

používám voňavku přes antiperspirant, obvykle kolem poledne při přestříknutí. Vůně se v teple hezky rozvíjí a voním, když se hýbu :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist