Poznáte tieto vône?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraSK Košice  27.05.07 19:09

ahojte, poznáte prosím niekto tieto vône? Sú na mimibazar.sk za 400 Sk, ja som o nich žiaľ ešte nepočula

http://www.mimibazar.sk/foto.php?…

http://www.mimibazar.sk/foto.php?…

Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 27.05.07 19:24

to e nedá ani rozpoznat, ale nic moc to nevypadá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

PetraSK Košice  27.05.07 20:35

a ešte táto tam pribudla http://www.mimibazar.sk/foto.php?… - táto mi je názvom známa, je to Bal a Versailles

Kristina  27.05.07 21:38

Na tom obrázku to nejspíš bude deodorant, ale tady je složenítoaletky, které uvádějí e-parfumerie:

Jean Desprez Bal A Versailles - Toaletní voda EDT

Sladší , kořenitá vůně.

Složení: Jasmín, růže, pomeranč, pačuli, santalové dřevo, vetiver, pižmo, ambra

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.05.07 21:56

Versaj tu mám, jdu testovat :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 27.05.07 22:11

Kristino,ten Bal a Versailles znám,tohle je určitě deo nebo kolínská ve spreji,aleten popis je dosti zavádějící,já tu vůni znám,malou kapičku mám doma a to je těžší,starosvětská vůně,spíše kořenitě teplá,jak sladká,nic lehkého ani svěžího,připomíná mi staré kolínské,co se kdysi dávaly do dárkových kazet.Takové to Patchouli,Chat Noire a podobně,naslepo bez vyzkoušení bych tuhle vůničku moc nradila,pokud nejsi ctitelkou těžší a výrazné klasiky,jsem zvědavá,jak ji popíše Ada.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.05.07 22:39

Bal a Versailles je tazka orientalka podla starej skoly, velkolepa a opulentna, tak ako asi byvali plesy vo Versailles. Tony si prave nepamam, ale ako pise Ingrid, je korenista a sladka, s so zivocisnym zakladom s ambrou, pizmom a cibetom. Neviem si ju predstavit vo verzii EDC - moja vzorka je EDP.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  27.05.07 23:10

pěkný večer,
Versailes Bal jsem nedávno zkoušela: přestože na těžké a vyloženě starosvětské vůně až tak zatížená nejsem /typově vůně jako Cabochard, Habanita apod. se mi moc, určitě ne na mně, nelíbí/, tato mě dostala: mystická, ale zároveň taky sexy;-) Pozitivně reagovali dokonce vůňoslepci, navíc ve vedrech, což je co říct: na podzim a zimu musí být nádherná:-) Neunikne mi:-)

eva  27.05.07 23:14

benvenuta: jako edc si taky Desprezův Ball neumím představit, bála bych se, že už „nebude mít tu správnou šťávu“, mne zaujala právě zmiňovaná edp

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.05.07 23:53

Cabochard mi nepripada ako typicka starosvetska vona. Nie vsak ani sucasna. Je to taka feministka-intelektualka zo 60.rokov. Ani nie je podobny Bal a V. Chapem vsak, co chces povedat. S Habanitou som zatial nemala tu cest.
Bal a V. v horucave - to bola bud zbran alebo totalna nadhera.
Desprez mal aj vonu Revolution a Versailles - ktovie ako vonia ta?

radek  14.11.07 14:53

inzerujte také na www.mimiburza.cz a ještě můžete vyhrát

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.11.07 17:13

Super, uz len spam nam chybal.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist