Pozor na podvodníky!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome pralinka
Nováček 3 příspěvky 01.11.10 10:12
Pozor na podvodníky!

Ahoj, nestačila jsem přečíst všechny příspěvky, zda zde už na toto téma neproběhla diskuze?
Ale dejte si bacha na podvodné podomní obchodníky se „značkovými francouzskými parfemy“, které jsou ve skutečnosti polskými kolínskými vodami. Tato skupina prodejců nese název New collection group a prodávají parfemy firmy Fragrance (francouzky vůně-parfem), která ve skutečnosti neexistuje. Tito mladí lidé jsou zřejmě velice dobře školení v nabízení svých výrobků a dokázali již oklamat nemálo lidí. Mívají stánky v různých hypermarketech a jsou velmi obratní a přesvědčiví. I obaly voňavek vypadají věrohodně, je tam vytištěná cena v Kč 1490,– a oni prodávají zboží jakoby v akci za pouhé 200 Kč, na což dost lidí naletí. Spoléhají na to, že kvůli dvěma stovkám se s nimi nikdo nebude soudit.Pokud s touto firmou máte zkušenost, napiště. :shock:

Diskuse už probíhá také zde: http:newcollec­tiongroup.cz

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.11.10 10:14

Už tady o nich řeč byla

viewtopic.php?f=17&t=­32929

viewtopic.php?f=30&t=­30669

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 07.11.10 18:13

Jo, zdánlivě výhodná nabídka (koukni, táto, sleva z 1500 na 200, to je teda výhodný!) je přesně to lákadlo, které na české zákazníky funguje. Aneb každé zboží si najde svého kupce. Ale nenazývala bych je přímo podvodníky, to nejsou - netvrdí, že se jedná o Chanela či Diora, prodávají Fragrance. Podvodníci by byli, kdyby v těch prodávaných flakonech byla voda, což určitě není.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 08.12.10 09:04

Tuším předevčírem o nich bylo ve večerních zprávách na Primě a shodou okolností jsem to zrovna viděl - za podvodníky je tam označili a pravděpodobně se jima už zabývá ČOI, což je jen dobře. Z toho, co jsem tam zaslechl od nějakého postiženého, v tom prý je trochu navoněný líh, takže de facto smrad.
A vzhledem k tomu, že tuhle kapalinu made in Poland vydávají za francouzský parfém, tak se o podvod zřejmě jedná.

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

dmf.marty
Nováček 3 příspěvky 10.12.10 15:22

Také jsem to viděl.....u této firmy pracuje jedna má známá,když to zjistila,nechtěla už se do práce ani vrátit,jak se styděla,za to,co jim firma dává za úkol prodávat.
Ale…vše je nakonec jinak,víceprezident této firmy jel na PRIMU a žádají omluvu,a stránka s diskuzí přímo o značkových parfémech - New collection.com byla okamžitě poté zablokována.
Nyní se prý podnikají další kroky k očištění firmy.
Jinak co si budem povídat,takový AVON je také z polska ( nemluvě o značkové elektronice - made in China ),a ne jen ten.Jde jen o to,že ho každý zná,nikomu nelžou,mají své katalogy včetně drahých reklam v TV a mi si to náležitě zaplatíme… :!: ,protože o to je cena jejich toal. vod vyšší :!:

Takže bych tuto firmu rovněž nepovažoval za podvodníky...­....vůni dají každému předem vyzkoušet,počkají až se rozvoní a nabídnou vám super slevu ( ve skutečnosti je to opravdová cena vůně ),takže nikoho neokrádají,jen si ten prodej okoření pěknou řečí a slušným vystupováním,aby se uživili.
Já proti tomu nic nemám,dokonce znám i několik spokojených zákazníků.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 10.12.10 15:42
JackSpaerou píše:
ve skutečnosti je to opravdová cena vůně ),takže nikoho neokrádají,jen si ten prodej okoření pěknou řečí a slušným vystupováním,aby se uživili.
Já proti tomu nic nemám,dokonce znám i několik spokojených zákazníků.

Tak mi jejich chování jako pěkná řeč a slušné vystupování opravdu nepříjde .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 10.12.10 16:10

Ano, když na mě celkem nesympatická slečna zničeho nic vybafne „máte mě rád?!“, tak to opravdu není příjemný a hlavně korektní vystupování. To je oběť klasickýho výplachu, kterej samozřejmě všichni dostanou.
Navíc bych se vůbec nedivil, že mně dají vyzkoušet něco a pak mně prodají něco v celofánu - ovšem s úplně jinou náplní.
Zlatej Avon - a že si od Avonu taky nic nekupuju.

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 06.02.11 11:22

Formy prodeje jsou různé, více či méně korektní, více či méně agresívní. Tak to prostě je. Lidé jsou již rozladěni různýma nabídkama - jedny se hrnou po telefonu, druhé mají v poště či mejlech, na další „prodejce“ narazí na ulici, v marketu, pomalu se člověk bojí, aby takový nevyskočil doma ze skříně. Prodat potom slušný produkt je daleko těžší, než by se mohlo zdát.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

aneta33
Učednice 92 příspěvků 12.03.14 20:40

no dnes jsem měla hodně nepříjemnou zkušenost s mladým mužem v obleku který na mě v supermarketu sprostě pokřikoval když jsem nechtěla vyzkoušet tyhle exlusivní santini parfémy.chování katastrofa a nejhorší bylo jak útočili na důchodce.tři prodejci doslova obklíčili hodně starou paní a nutili ji to pro vnučku atd.paní nakonec koupila a oni se pak za ní pošklebovali.jediný co mě napadlo bylo ŠMEJDI.

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

barbucha  13.03.14 12:39
@Ef píše:
I ty jmena parfemu… jakobych je uz nekde videla, jen trosku pozmenene… neco mi to pripomina… :think:Radsi si za tu samou cenu koupim original ;)

No jasně. Podobnost čistě náhodná!

Yvésse jako Yvresse, London Berry jako Burberry (London), Light Blue dokonce nechali beze změny :roll:
 Fuj.

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1302 příspěvků 10.04.14 09:35
No toto ....

http://www.parfemplus.sk/…mske-parfemy :evil:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

aneta33
Učednice 92 příspěvků 10.04.14 15:58
@Tanulik píše:

bulghari pobavilo. :potlesk:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 14.04.14 00:31
@Tanulik píše:

8o Já jenom zírám Barberry, Gerlain. A vrcholem hitparády Šanniela. Brr :roll: .

A ten komentář u každé vůně, že se nejedná o žádnou čínskou napodobeninu, tím pádem to není napodobenina, když to nebylo vyrobeno v Číně 8o , že vůně jsou vyrobené ve Francii, ale míchají je v Bulharsku a flakony jsou od italských designerů a vyrobené v rakouských sklárnách. Hotová exkurze Evropou :mrgreen: .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3552 příspěvků 14.04.14 07:34

Ja nechapu proc napodobuji i drogerkovky jako treba Bruno Bannani, nebo jak se jmenuje ten original. Vzdyt je ta napodobenina snad i drazsi nez original :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 14.04.14 11:01
@aneta33 píše:
bulghari pobavilo. :potlesk:

Ja hlavne nechapem, naco komolia tie nazvy, ked pisu, ze je to „inspirovane“. To taka FM hrde priznava a nekomoli :mrgreen:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist